Skład Rady

Przewodniczący Rady Miejskiej - Wilk Józef
Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej - Ryłyk Andrzej

 

Radni Rady Miejskiej w Polanowie w VII kadencji 2014-2018

  • Ciuła Krzysztof Andrzej
  • Konieczna Wioleta
  • Kozicki Stefan
  • Landowski Jerzy Krzysztof
  • Liberra Bogdan
  • Łysko Marek Michał
  • Opoń Roman Józef
  • Ryłyk Andrzej
  • Skibińska Grażyna
  • Skupińska Ilona Urszula
  • Werner Daniel
  • Wilk Józef Jerzy
  • Zalas Arkadiusz
  • Żuchowska Magdalena Katarzyna
  • Żuromski Lech Jan
Metryczka publikacji
wytworzył(a): Krzysztof Szypulski
data wytworzenia: 2015-02-18
opublikował(a): Krzysztof Szypulski
data publikacji: 2015-02-18 08:49:32
data końcowa publikacji: bezterminowo
aktualizacja: Krzysztof Szypulski - 2022-01-25 10:18:37
Krzysztof Szypulski - 2015-05-07 15:23:22
Krzysztof Szypulski - 2015-05-07 15:21:40
Krzysztof Szypulski - 2015-02-18 15:11:12
Krzysztof Szypulski - 2015-02-18 08:54:18
ilość odsłon/pobrań: 271733
data wydruku: 2024-04-15 23:25:48
adres URL wydruku:
© 2024 Urząd Miejski w Polanowie