Herb Polanowa

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Miejski w Polanowie

Link do portalu ePUAP Platforma Zakupowa - Open Nexus Link do transmisji z obrad sesji Rady Miejskiej w Polanowie Link do dzienników ustaw Link do monitorów polskich Link do systemu informacji przestrzennej Link do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Link do gminnego systemu powiadamiania

Urząd Miejski w Polanowie

tel: +48 94 3188351

e-mail: um@polanow.eu

ul. Wolności 4

76-010 Polanów

woj. zachodniopomorskie

Statystyki serwisu

Dokument Ilość odsłon/pobrań
Podmioty wpisane do rejestru działalności regulowanej1814928
Oświadczenia majątkowe1441244
Zamówienia publiczne893575
Nabory / Konkursy748019
Budżet Gminy745282
Katalog usług - poradniki dla interesantów737288
Obwieszczenia, zawiadomienia733904
Statut Gminy Polanów733852
Sołectwa733668
Gospodarka odpadami732596
Środowisko730091
Zagospodarowanie przestrzenne727927
Spis telefonów i adresów e-mail pracowników Urzędu Miejskiego726131
Dotacje celowe721030
Organizacje pozarządowe718116
Regulamin organizacyjny716890
Program Rodzina 500 plus714137
Wybory713817
Urząd Miejski w Polanowie713317
Gmina Polanów711706
Kierownictwo Urzędu706016
Konta bankowe705325
Ogłoszenia704116
Konsultacje społeczne703279
Rejestry702947
Zarządzanie Kryzysowe, Wojskowość i Obrona Cywilna702937
Kadencja 2014-2018702493
Godziny pracy Urzędu702323
Kadencja 2018-2024701251
Sesje Rady Miejskiej699747
Porady prawne698780
Burmistrz Polanowa696505
Zarządzenia Burmistrza696169
Mobilny Urzędnik689712
Raporty o stanie zapewnienia dostępności686930
Plan postępowań o udzielenie zamówień685321
Plan Rozwoju Lokalnego oraz Strategia Rozwoju Miasta i Gminy Polanów na lata 2016-2025685156
Bezdomne zwierzęta683829
Skargi i wnioski683355
Indywidualne interpretacje przepisów prawa podatkowego682695
Sekretarz Gminy Polanów681750
Skarbnik Gminy Polanów681247
Informacja o planowanych ograniczeniach w dostawach energii elektrycznej680241
Jednostki organizacyjne Gminy678900
Adres skrytki ePUAP678803
Kompetencje Rady Miejskiej678082
Rekrutacja do żłobka i przedszkoli677166
Zastępca Burmistrza Polanowa671416
Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych669833
Elektroniczna Skrzynka Podawcza Urzędu Miejskiego w Polanowie669822
Szacowanie szkód łowieckich667331
Cyberbezpieczeństwo667177
Zespół Interdyscyplinarny ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie664596
Klauzula informacyjna dotycząca monitoringu wizyjnego na terenie gminy Polanów662332
Miejsko-Gminna Komisja Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Polanowie658063
Start581639
Adres e-Doręczeń Urzędu Miejskiego w Polanowie524066
Uchwały Rady Miejskiej417848
Informator o podmiotach realizujących oferty dla osób stosujących przemoc409781
Kadencja 2024-2029378418
Plan ogólny gminy297856
Wykazy nieruchomości przeznaczonych do zbycia i dzierżawy288914
Kościernica288450
Żydowo287994
Krąg287916
Nacław287826
Cetuń287790
Bożenice287536
Bukowo287425
Garbno287423
Rekowo287323
Gołogóra287318
Domachowo287282
Krytno287167
Wielin287146
Jacinki287133
Świerczyna287044
Powidz286839
Rosocha286798
Dadzewo286760
Kępiny286687
Buszyno286606
Sowinko286557
Chocimino286475
Wietrzno286350
Warblewo286292
Karsinka286269
Nowy Żelibórz285673
Rzeczyca Wielka285658
Stary Żelibórz285452
Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK)284535
Transmisje Sesji Rady Miejskiej283359
Deklaracja o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi282642
Informacje ogólne281478
Decyzje o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego281012
Referat Geodezji, Gospodarki Nieruchomościami, Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa280776
Podstawy prawne280604
Sprawozdawczość280279
Postępowania w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach przedsięwzięcia280210
Ewidencja ludności i dowodów osobistych280136
Referat Inwestycji, Planowania Przestrzennego, Budownictwa i Gospodarki Komunalnej279951
Wykonanie Budżetu279590
Referat Finansowo - Budżetowy279449
Skład Rady278920
Wieloletnia prognoza finansowa278073
Promocja, Tusystyka277984
Nieodpłatna Pomoc Prawna od stycznia 2022 r.277896
Podatki i opłaty lokalne277778
Materiały planistyczne277710
Interpelacja - Or.II.0003.6.2020277708
Uchwały Regionalnej Izby Obrachunkowej277699
Postępowania w sprawie wydania zezwolenia na usunięcie drzew i krzewów276873
Informacje ogólne276755
Komisje Rady276432
Projekt dostosowania sieci szkół podstawowych i gimnazjów w Gminie Polanów do nowego ustroju szkolnego, wprowadzonego ustawą - Prawo oświatowe276403
Interpelacja - Or.I.0003.14.2019276310
Zasady zachowania się na wypadek różnych zagrożeń276298
Obwieszczenia w sprawie decyzji o warunkach zabudowy276191
Interpelacja - Or.I.0003.3.2019276126
Interpelacja - Or.II.0003.11.2020276111
Lokalny Program Rewitalizacji Miasta i Gminy Polanów na lata 2017-2023276057
Interpelacja - Or.II.0003.4.2022276053
Interpelacja - Or.I.0003.10.2019276042
Informacje ogólne o Programie Rodzina 500 plus275969
Organizacja zgromadzeń275966
Interpelacja - Or.I.0003.1.2020275945
Interpelacja - Or.II.0003.3.2020275936
Interpelacja - GM.I.7234.14.2019275928
Interpelacja - Or.II.0003.12.2020275846
Dyżur Przewodniczącego Rady275813
Interpelacja - Or.II.0003.6.2021275791
Procedura wydawania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia275763
Interpelacja - Or.I.0003.6.2019275674
Działalność gospodarcza, zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych, imprezy masowe i niemasowe275673
Interpelacja - Or.II.0003.2.2021275628
Interpelacja - Or.I.0003.13.2019275295
Interpelacja - Or.I.0003.18.2019275282
Interpelacja - Or.I.0003.16.2019275275
Interpelacja - Or.II.0003.4.2020275243
Polowania zbiorowe275199
Interpelacja - Or.II.0003.2.2020275185
Nieczystości ciekłe275182
Uchwały podatkowe275076
Interpelacja - Or.I.0003.20.2019275075
Interpelacja - Or.I.0003.1.2019275052
Interpelacja - Or.I.0003.8.2019275043
Interpelacja - Or.II.0003.15.2020275035
Interpelacja - Or.II.0003.16.2020275003
Skład Rady274895
Interpelacja - Or.I.0003.12.2019274880
Interpelacja - Or.I.0003.21.2019274812
Urząd Stanu Cywilnego274812
Interpelacja - Or.I.0003.9.2019274718
Interpelacja - Or.I.0003.19.2019274711
Interpelacja - Or.I.0003.2.2019274694
Interpelacja - Or.I.0003.11.2019274684
Interpelacja - Or.I.0003.7.2019274678
Interpelacja - Or.II.0003.3.2021274577
Interpelacja - Or.I.0003.17.2019274560
Interpelacja - Or.II.0003.13.2020274496
Interpelacja - Or.II.0003.2.2022274406
Bilans274382
Interpelacja - Or.I.0003.15.2019274297
Interpelacja - Or.I.0003.4.2019274227
Interpelacja - Or.II.0003.1.2021274218
Wykaz z dnia 25.03.2015274143
Interpelacja - Or.II.0003.7.2022274137
Interpelacja - Or.II.0003.10.2020274131
Interpelacja - Or.II.0003.6.2022274128
Wykaz z dnia 08.05.2015274083
Harmonogram odbioru odpadów komunalnych 2020274027
Harmonogram odbioru odpadów komunalnych 2021274009
Interpelacja - Or.II.0003.14.2020274009
Wykaz z dnia 28.04.2015273990
Interpelacja - Or.II.0003.1.2022273985
Interpelacja - Or.II.0003.5.2021273969
Gminny Program Rewitalizacji Gminy Polanów na lata 2026-2035273903
Wykaz z dnia 16.10.2015273725
Pomoc publiczna273704
Interpelacja - Or.II.0003.4.2021273693
Pozwolenia wodnoprawne273655
Wykaz z dnia 27.07.2015273633
Wykaz z dnia 18.08.2015273585
Interpelacja - Or.II.0003.3.2022273573
Wykaz z dnia 16.12.2015273555
Wykaz z dnia 21.09.2015273537
Wykaz z dnia 16.07.2015273514
Interpelacja - Or.II.0003.5.2022273498
Wykaz z dnia 25.06.2015273493
Komisje Rady273489
Uchwały budżetowe273486
Wykaz z dnia 08.01.2016273422
Wykaz z dnia 22.02.2016273379
Wykaz z dnia 29.12.2015273377
Postępowania w sprawie odpadów273342
Dzierżawa gruntów273338
Wykaz z dnia 26.04.2016273257
Wykaz z dnia 11.04.2016273028
Informacja dla osób uczestniczących w sesji Rady Miejskiej w Polanowie272840
Zezwolenie na usunięcie drzew i krzewów272699
Dyżur Przewodniczącego Rady272687
Etap II rozbudowa Ośrodka Rybackiego –Żydowo w m. Kępiny gm. Polanów272669
Harmonogram odbioru odpadów komunalnych 2023272602
Protokoły z obrad sesji Rady Miejskiej (2018-2024)272419
Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną272379
Informacja z wykonania budżetu za II kwartał 2015 roku272259
Informacja z wykonania budżetu za III kwartał 2015 roku272224
Rejestr Żłobków i Klubów Dziecięcych prowadzących działalność na terenie Gminy Polanów272198
Informacja z wykonania budżetu za I kwartał 2015 roku272157
Informacja z wykonania budżetu za III kwartał 2014 roku272135
Interpelacje Radnych Rady Miejskiej (2018-2024)272092
Informacja z wykonania budżetu za IV kwartał 2014 roku272058
Informacje ogólne - dane teleadresowe271881
Zarządzenie nr 10/22 Burmistrza Polanowa z dnia 25 marca 2022 r. w sprawie wprowadzenia usługi „Mobilny Urzędnik” w Urzędzie Miejskim w Polanowie271600
Budowa jazu na rzece Mszanka, działka nr 273/2 obręb Karsinka dla potrzeb istniejących stawów rybnych271600
Przebudowa i remont drogi powiatowej nr 3550Z Domachowo-Bukowo-Jacinki271471
Uchwały Rady Miejskiej w Polanowie związane z gospodarką odpadami271439
Budowa drogi wewnętrznej nr L12P w leśnictwie Gołogóra dł. 2570 m271395
Budowa odcinka napowietrznej linii 2x400+2x110 kV SE Żydowo - SE Żydowo Kierzkowo oraz likwidacja istniejącej linii 220 kV Żydowo - Gdańsk I271379
Budowa Gospodarstwa Hodowli Ryb Łososiowatych Górawino-Borne, gmina Bobolice, gmina Polanów, powiat Koszalin, dz. Nr. 145/1 w obręb ewidencyjny Górawino, dz. Nr 78 obręb Chocimino, Dolina rzeki Radwi w km 78+815 - 79+059271270
Budowa drogi wewnętrznej nr L93 w leśnictwie Gołogóra dł. 2400 m271247
Oddanie nieruchomości w trwały zarząd271058
Zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej271014
Podmioty odbierające odpady komunalne270951
Wnioski w sprawie ulg podatkowych270935
Budowa linii 2x400 kV Gdańsk Przyjaźń - Żydowo Kierzkowo270907
Gospodarowanie odpadami komunalnymi270865
Budowa kolektora sanitarnego Cetuń-Rosocha-Polanów270804
Budowa drogi wewnętrznej nr L35P w leśnictwie Jacinki dł. 4860 m270774
Rozbudowa drogi wewnętrznej nr L5P będącej dojazdem pożarowym w leśnictwie Jacinki i Puławy dł. 3755 m270772
Wydobywanie kopaliny pospolitej - piasków i piasków ze żwirami występujących w przestrzeni gruntowej działki nr 48/1 obr. Wietrzno , zlokalizowanej w ok. wsi Wietrzno, gmina Polanów , powiat koszaliński, woj. zachodniopomorskie270728
Zagospodarowanie turystyczno-rekreacyjne otoczenia miejskiego zbiornika wodnego przy ul. Wolności w Polanowie270668
Przekształcenie prawa użytkowania wieczystego w prawo własności nieruchomości270560
Interpelacja - Or.II.0003.1.2023270524
Wykaz z dnia 10.08.2016270159
Harmonogram odbioru odpadów komunalnych 2022270104
Wykaz z dnia 19.09.2016270094
Wykaz z dnia 10.05.2016270038
Wykaz z dnia 25.05.2016270025
Wykaz z dnia 15.07.2016269978
Wykaz z dnia 02.11.2016269974
Zaświadczenie o przeznaczeniu działki269887
Wykaz z dnia 06.07.2016269882
Wykaz z dnia 12.12.2016269868
Wykaz z dnia 14.10.2016269864
Wykaz z dnia 07.12.2016269855
Informacja z wykonania budżetu za II kwartał 2016 roku269846
Informacja z wykonania budżetu za IV kwartał 2015 roku269843
Wykaz z dnia 23.11.2016269837
Wykaz z dnia 19.04.2017269808
Wykaz z dnia 10.05.2017269789
Informacja z wykonania budżetu za I kwartał 2016 roku269780
Informacja z wykonania budżetu za IV kwartał 2016 roku269765
Wykaz z dnia 27.04.2017269742
Informacja z wykonania budżetu za III kwartał 2016 roku269731
Wykaz z dnia 20.04.2017269721
Wykaz z dnia 23.06.2017269709
Wykaz z dnia 01.06.2017269707
Wykaz z dnia 13.03.2017269703
Wykaz z dnia 14.03.2017269693
Plan Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Polanów269497
Dokumenty do pobrania269435
Budowa stacji zgazowania skroplonego gazu ziemnego LNG na dz. nr 3/2 w m. Polanów, gmina Polanów, powiat koszaliński, woj. zachodniopomorskie269370
Przebudowa sieci elektroenergetycznej 0,4kV z linii napowietrznej na kablową z istniejacej stacji transformatorowej zlokalizowanej na działce nr 511/1 w miejscowości Żydowo269132
Budowa sieci gazowej średniego ciśnienia w miejscowości Polanów Etap II –sieć gazowa do Zespołu Szkół Publicznych w Polanowie269050
Budowa farmy fotowoltaicznej „Polanów Solar Park” o mocy do 25 MW zlokalizowanej w pobliżu miejscowości Żydowo268698
Budowa sieci gazowej średniego ciśnienia w miejscowości Polanów Etap I –sieć gazowa do firmy Maced Sp. z o.o. na dz. nr 3/2, 27, 28, 38, 32, 30 obręb 6 miasta Polanów oraz dz. nr 2/1, 2/3, 2/4, 3/2, 4/21, 4/2 obręb 7 miasta Polanów268274
Odbudowa stawu retencyjnego i odbudowa siedliska na dz. nr 21 i 22 obręb Kościernica, gm. Polanów268238
Informacja z wykonania budżetu za I kwartał 2017 roku268176
Akty prawa miejscowego268160
Informacja z wykonania budżetu za IV kwartał 2018 roku268069
Rezygnacja / Wygaszenie zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych268034
Informacja z wykonania budżetu za III kwartał 2017 roku268005
Informacja z wykonania budżetu za II kwartał 2017 roku268000
Budowa stacji elektroenergetycznej 400/110 kV Żydowo-Kierzkowo267995
Zbieranie odpadów innych niż niebezpieczne prowadzonych przez firmę NICROMETAL S.A. w miejscowości Bożenice, Gmina Polanów, pod adresem: 76-010 Bożenice 2/6, na działce o numerze ewidencyjnym 11/32 obręb ewidencyjny Bożenica267987
Informacja z wykonania budżetu za III kwartał 2018 roku267980
Informacja z wykonania budżetu za I kwartał 2018 roku267978
Informacja z wykonania budżetu za I kwartał 2019 roku267971
Budowa stacji bazowej telefonii komórkowej operatora P4 zlokalizowanej na działce nr 397 obręb Żydowo gm. m. Polanów267969
Poprawa konkurencyjności poprzez zakup nowoczesnych urządzeń do przetwórstwa w zakładzie produkcyjnym karmę dla zwierząt domowych MACED Sp. z o.o. wraz z rozbudową i przebudową zakładu267951
Informacja z wykonania budżetu za II kwartał 2018 roku267915
Uruchomienie eksploatacji kruszywa naturalnego ze złoża ,,CHOCIMINO” na dz. nr 56/16 obręb Chocimino267914
Informacja z wykonania budżetu za IV kwartał 2017 roku267902
Informacja z wykonania budżetu za II kwartał 2019 roku267857
Budowa parkingu przy Centrum Przesiadkowym w Polanowie na dz. nr 169 obręb 4 miasta Polanów267856
Informacja z wykonania budżetu za IV kwartał 2019 roku267827
Budowa drogi rowerowej Polanów - Rzeczyca Wielka267824
Informacja z wykonania budżetu za I kwartał 2020 roku267821
Informacja z wykonania budżetu za III kwartał 2019 roku267817
Informacja z wykonania budżetu za II kwartał 2020 roku267811
Wykonanie budżetu Gminy Polanów za 2018 rok267807
Budowa kotłowni na biomasę o mocy 2000 kWc i 2 komór suszarniczych267755
Budowa oświetlenia drogowego, linii kablowej YAKXS 4x35; słupów wraz z oprawami zlokalizowanej na działkach nr 509, 511/1, 478 obręb Żydowo gm. m. Polanów267749
Budowie stacji bazowej telefonii komórkowej operatora P4 zlokalizowanej na działce nr 77/13 obręb Garbno gm. m. Polanów267734
Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu-mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach nizinnych - Zadanie III, Odbudowa zbiornika ,,Spalone”, leśnictwo Wierzchlas267691
Wykonanie budżetu Gminy Polanów za 2019 rok267663
Informacja z wykonania budżetu za I kwartał 2021 roku267641
Budowa linii kablowej oświetlenia drogowego przy ulicy Koszalińskiej w miejscowości Polanów na dz. nr 74, 164 obręb 6 miasta Polanów267599
Obwieszczenia Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Gdańsku267576
Informacja z wykonania budżetu za III kwartał 2020 roku267548
Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu-mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach nizinnych – Zadanie VI267383
STUDIUM UWARUNKOWAŃ I KIERUNKÓW ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO GMINY I MIASTA POLANÓW Z DNIA 28 WRZEŚNIA 2010267345
Informacja z wykonania budżetu za IV Kwartał 2020 rok267345
Uchwała nr XVI/87/15 w sprawie uchwalenia Statutu Gminy Polanów267289
Budowa szatni z zapleczem socjalno-biurowym na stadionie miejskim w Polanowie przy ulicy Wolności. Rozbiórka istniejącego parterowego budynku szatni267280
Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu-mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach nizinnych – Zadanie V267214
Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu-mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach nizinnych – Zadanie VIII267207
Informacja z wykonania budżetu za IV kwartał 2021 roku267199
Wniosek o dokonanie wpisu do ewidencji obiektów świadczących usługi hotelarskie, obiektu który nie jest obiektem hotelarskim267197
Informacja z wykonania budżetu za I kwartał 2022 roku267178
Zadania Referatu Inwestycji, Planowania Przestrzennego, Budownictwa i Gospodarki Komunalnej267165
Informacja z wykonania budżetu za II kwartał 2021 roku267158
Informacja z wykonania budżetu za II kwartał 2022 roku267150
Informacja z wykonania budżetu za III kwartał 2021 roku267140
Otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych Miasta i Gminy Polanów na rok 2016267137
Oświadczenia majątkowe267115
Zgłoszenie przydomowej oczyszczalni ścieków267110
Informacja z wykonania budżetu za III kwartał 2022 roku267065
Przebudowa zewnętrznej kanalizacji sanitarnej i deszczowej na terenie Zakładu Produkcyjnego ,,POLTRAN” s.c. w Polanowie przy ul. Sławieńskiej 13266987
Uchwała nr XXXII/212/20 w sprawie uchwalenia budżetu gminy Polanów na 2021 rok266961
Wydanie zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych266914
Decyzja o ustaleniu inwestycji celu publicznego albo warunkach zabudowy266903
Informacje ogólne266890
Przebudowa sieci elektroenergetycznej 0,4 kV dla kolidującego z siecią domu jednorodzinnego na dz. 4/10, budowa linii kablowej 0,4 kV od projektowanego złącza na dz. 4/10 do słupa linii napowietrznej266851
Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie266828
STUDIUM UWARUNKOWAŃ I KIERUNKÓW ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO GMINY I MIASTA POLANÓW Z DNIA 28 KWIETNIA 2016266800
Uchwała nr XX/104/16 zmieniająca uchwalę w sprawie uchwalenia Statutu Gminy Polanów266798
Wydanie jednorazowego zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych266730
Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków266718
Przebudowa drogi nr 3570Z na odcinku Cetuń - Rosocha - Polanów266698
Zasady zachowania się na wypadek różnych zagrożeń: gradobicie, huragan, trąba powietrzna, katasrofa budowlana, ujawnienie niewypału amunicji, ujawnienie niewybuchu, pożar, skażenie promieniotwórcze, uwolnienie niebezpiecznych środków chemicznych, upał, mróz śnieżyca, ewakuacja266648
Prezentacja pt. „Funkcjonowanie systemu oświaty w Gminie Polanów”266644
Budowa stacji zagazowania skroplonego gazu ziemnego LNG miejscowości Polanów na dz. nr 3/2 obręb 6 miasta Polanów266578
Ustawa z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz.U. 2019 poz. 1210)266577
Podział działki 9/29 obręb ewidencyjny Rosocha na 10 odrębnych działek z przeznaczeniem na budownictwo mieszkaniowe266554
Wydawanie odpisów aktów stanu cywilnego oraz zaświadczeń z rejestru stanu cywilnego266486
Rewitalizacja rynku miejskiego i jego otoczenia w celu przywrócenia i nadania im nowych funkcji266483
Informacja Burmistrza Polanowa z dnia 8 kwietnia 2015 r. w sprawie numeru i granic obwodów głosowania oraz o siedzibach obwodowych komisji wyborczych266473
Otwarty konkurs ofert na realizację 
zadań publicznych w zakresie pomocy społecznej, wspierania i upowszechniania kultury fizycznej oraz przeciwdziałania uzależnieniom 
i patologiom społecznym266441
Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu-mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach nizinnych – Zadanie IV Progi zwalniające na rowach melioracyjnych w leśnictwach Wierzchlas i Zacisz266440
Budowa dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych (38 mieszkań każdy) na dz. nr 11/61 obręb 2 miasta Polanów266418
Ewidencja udzielonych i cofniętych zezwoleń na prowadzenie działalności w zakresie opróżniania zbiorników bezodpływowych i transportu nieczystości ciekłych na terenie miasta i gminy Polanów266357
Budowa stacji bazowej telefonii komórkowej operatora P4 (KOS1002B), na dz. nr 8 obręb ewidencyjny 1 gmina Polanów266340
Zajęcie pasa drogowego266330
Budowa stacji bazowej telefonii komórkowej operatora P4 zlokalizowanej na działce nr 421 obręb Żydowo gm. m. Polanów266304
ePUAP - Katalog spraw266296
Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu-mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach nizinnych – Zadanie IV Progi zwalniające na rowach melioracyjnych w leśnictwach Wierzchlas i Zacisze266291
Serwis Rodzina 500 plus - aktualne informacje z Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej266280
Uruchomienie eksploatacji kruszywa naturalnego ze złoża „CHOCIMINO” na dz. nr 56/16 obręb Chocimino266273
Zmiana sposobu użytkowania gruntów rolnych na ogrody działkowe na dz. nr 9/28 w obrębie ewidencyjnym Nacław, gmina Polanów266248
Wykaz z dnia 10.01.2018266235
Powszechny Spis Rolny 2020266235
Wykaz z dnia 07.10.2022266225
Bilans łączny za 2018 rok266210
System Informacji Przestrzennej266207
Dokonywanie opłat za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych266206
Wykaz z dnia 01.09.2017266202
Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu-mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach nizinnych – Zadanie I – Odtworzenie zbiornika retencyjnego przez odbudowę grobli i wykonanie przelewu w leśnictwie Jacinki266191
Budowa sieci elektroenergetycznej napowietrzno-kablowej SN 15kV, nn 0,4kV, kontenerowej stacji transformatorowej 15.0,4kV oraz rozbiórka sieci napowietrznej SN 15kV, nn 0,4kV i stacji transformatorowej murowanej, obr. Gołogóra266190
Informacja o godzinach rozpoczęcia prac Obwodowych Komisji Wyborczych na terenie miasta i gminy Polanów w dniu 24 maja 2015 r.266190
Budowa farmy fotowoltaicznej o mocy do 1MW wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną w obrębie Żydowo działka nr 216266189
Przebudowa linii 2x110 kV Żydowo - Słupsk Poznańska w ramach zadań I i II266187
Wykaz z dnia 22.09.2017266183
Przebudowa ulicy Cmentarnej w Polanowie o długości około 290 metrów i szerokości 4,5 metra”266172
Zarządzenie Nr 7/20 Burmistrza Polanowa z dnia 16 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia naboru na wolne stanowisko urzędnicze266165
Wykaz z dnia 09.10.2017266165
Wniosek o wydanie dowodu osobistego266150
Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu-mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach nizinnych - Zadanie II, Odtworzenie zbiornika wodnego w leśnictwie Jacinki266145
Budowa elektrowni fotowoltaicznej Chocimino Alfa wraz z infrastrukturą towarzyszącą o mocy nominalnej do 80 MW266140
Budowa sieci wodociągowej na dz. nr 14/1 obr. ewid. 7 miasta Polanów oraz dz. nr 38 obr. ewid. 6 miasta Polanów266138
Wykaz z dnia 26.10.2018266130
Zarządzenie Nr 8/20 Burmistrza Polanowa z dnia 16 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia naboru na wolne stanowisko urzędnicze266129
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania oraz o wydanych postanowieniach w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego266128
Wykaz z dnia 04.07.2017266124
Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu - mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach nizinnych - odtworzenie zbiornika wodnego w leśnictwie Jacinki na dz. nr 238, obr. ewid. Świerczyna266121
Nabór kandydatów na rachmistrzów spisowych266118
Budowa pomostu rekreacyjnego, który będzie służył do cumowania, rekreacji i uprawiania wędkarstwa, na dz. nr 170 - jezioro Długie oraz na części dz. nr 107 /24, obręb ewidencyjny Krąg, gmina Polanów266111
Budowa stacji bazowej telefonii komórkowej operatora P4 zlokalizowanej na działce nr 79/24 obręb Garbno gm. m. Polanów266107
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o polowaniu zbiorowym266105
Program usuwania azbestu i wyrobów zawierających azbest dla miasta i gminy Polanów na lata 2010 - 2032266101
Zmiana sposobu użytkowania gruntów rolnych na ogrody działkowe na dz. nr 5/34 w obrębie ewidencyjnym Nadaw, gmina Polanów266091
Konsultacje społeczne dotyczące formy i miejsca w Polanowie dla uczczenia pamięci poległych i walczących za wolną i niepodległą Polskę266089
Zalesienie gruntu rolnego na działkach 68/2 i 68/3 obręb ewidencyjny Chocimino266081
Budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego na dz. nr 112/1 obręb ewidencyjny Krąg, gmina Polanów266077
Budowa wieży przeciwpożarowej w konstrukcji stalowej, na terenie dz. nr 306/3 obr. Warblewo, gm. Polanów266076
Wykaz z dnia 24.09.2019266071
Wykaz z dnia 07.07.2017266062
Spięcie lini elektroenergrtycznych 220kV z kierunku SE Dunowo i SE Piła Krzewina w kierunku SE Żydowo Kierzkowo266062
Uchwały RIO - lata ubiegłe266056
Ogłoszenie otwartego naboru na Partnera spoza sektora finansów publicznych266053
Wykaz z dnia 23.04.2018266053
Uchwała nr XLVIII/391/10 w sprawie procedury uchwalania budżetu oraz rodzaju i szczegółowości materiałów informacyjnych towarzyszących projektowi budżetu266051
Wykaz z dnia 15.03.2018266049
Wykaz z dnia 26.09.2017266035
Wykaz z dnia 24.10.2017266027
Bilans Urzędu Miejskiego w Polanowie za 2018 rok266022
Wykaz z dnia 02.07.2020266012
Wykaz z dnia 15.06.2018266011
Wykaz z dnia 17.07.2017266009
Bilans łączny za 2019 rok265991
Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu - Zadanie I - odtworzenie zbiornika retencyjnego przez odbudowę grobli i wykonanie przelewu stałego w leśnictwie Jacinki, na dz. nr 285 obręb ewid. Świerczyna, gmina Polanów265990
Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu - mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach nizinnych - Zadanie VIII265990
Wykaz z dnia 06.03.2018265984
Wykaz z dnia 28.01.2019265983
Budowa Elektrowni Słonecznej wraz z infrastrukturą towarzyszącą na działce nr. ew. 87/2 (obręb 0059) w miejscowości Karsinka265979
Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu - mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach nizinnych - Zadanie V265978
Budowa kontenerowej stacji transformatorowej z dowiązaniami kablowymi 15 i 0,4 kV budowa linii napowietrzno-kablowej 0,4 kV oraz rozbiórka istniejącej linii napowietrznej 15 i 0,4 kV w miejscowości Chocimino i Wietrzno gmina Polanów265973
Rejestracja i odtworzenie aktów stanu cywilnego265973
Miejski Klub Sportowy Gryf Polanów ogłasza przeprowadzenie konsultacji społecznych celem poznania opinii społecznej nt. planowanego do realizacji projektu265971
Wykaz z dnia 08.09.2017265971
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o polowaniu zbiorowym265970
Budowa świetlicy wiejskiej w miejscowości Domachowo wraz z infrastrukturą towarzyszącą i zakupem wyposażenia rekreacyjnego265970
Wykaz z dnia 18.09.2017265970
Decyzja o środowiskowych uwarunkowaniach realizacji przedsięwzięcia265969
Zarządzenie nr 49/22 Burmistrza Polanowa z dnia 12 kwietnia 2022 r. w sprawie ogłoszenia konkursu na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół Publicznych w Polanowie265967
Przebudowa ulicy Zacisze - działka nr 1, obręb ewidencyjny nr 5 miasta Polanów265964
Lista projektów, które otrzymały największą liczbę głosów w konsultacjach z mieszkańcami miasta i gminy Polanów w ramach budżetu obywatelskiego na 2017 rok265963
Budowa linii kablowej 0,4 kV oraz dwóch rozdzielnic szafowo kablowych w celu przyłączenia do sieci elektroenergetycznej domu mieszkalnego, Polanów, dz. nr 1 obręb ewid. 4 m. Polanów265962
Wykaz z dnia 07.08.2019265961
Budow linii kablowej 15kV w zamian odcinka linii napowietrznej 15kV nr 630/008/09 Nowy Żelibórz III obr. Stary Żelibórz, gm. Polanów265959
Budowa linii kablowej 15kV i 0,4kV wraz z budową stacji transformatorowej słupowej 15/0,4kV265959
Zarządzenie nr 89/21 Burmistrza Polanowa z dnia 28 października 2021 r.265958
Budowa linii napowietrzno-kablowej 15kV wraz ze stanowiskami słupów oraz rozbiórka istniejącej linii napowietrznej 15kV obr. Warblewo265952
Budowa linii napowietrzno kablowej 15kV wraz ze złączami średniego napięcia i dowiązanimi z istniejącą infrastrukturą elektroenergetyczną 15kV w miejscowości Chocimino i Żydowo265950
Wykaz z dnia 04.12.2017265950
Bilans Urzędu Miejskiego w Polanowie za 2019 rok265949
Uchwała nr III/10/14 w sprawie uchwalenia zmiany wieloletniej prognozy finansowej Gminy Polanów na lata 2015 - 2024265947
Uchwała nr XXIV/208/12 w sprawie uchwalenia zmiany wieloletniej prognozy finansowej Gminy Polanów na lata 2013- 2024265945
Budowa punktu czerpania wody na terenie leśnictwa Kępno na części działki nr 150 i 180/1, obręb ewidencyjny Karsinka, gmina Polanów265941
Wykaz z dnia 09.04.2019265936
Ustawa z dnia 24 lipca 2015 r. - Prawo o zgromadzeniach265935
Instalacja paneli fotowoltaicznych oraz infrastruktury technicznej powiązanej z farmą fotowoltaiczną o mocy do 4,0 MW na działce nr 122/5 obręb Gołogóra gm. Polanów265932
Wykaz z dnia 29.08.2019265931
Zarządzenie Nr 14/20 Burmistrza Polanowa z dnia 8 czerwca 2020 r. w sprawie ogłoszenia naboru na wolne stanowisko urzędnicze265929
Regulamin Organizacyjny Urzędu Miejskiego w Polanowie265928
Wykaz z dnia 11.05.2018265927
Wykaz z dnia 15.11.2017265925
Budowa zewnętrznej i wewnętrznej instalacji gazowej wraz z kotłownią gazową, termomodernizacja na działce nr 145, obr. ewid. 4 Miasta Polanów265920
Wykaz z dnia 13.03.2020265919
Wykaz z dnia 29.04.2020265919
Budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego na dz. nr 20/4 obręb ewidencyjny 7 miasta Polanów265913
Wykaz z dnia 22.11.2016265912
Struktura organizacyjna Urzędu Miejskiego w Polanowie265908
Zarządzenie Nr 9/22 Burmistrza Polanowa z dnia 23 marca 2022 r. w sprawie ogłoszenia naboru na wolne stanowisko urzędnicze265907
Wykaz z dnia 29.01.2019265907
Budowy linii kablowej 15kV, stanowisk słupowych 15 kV, obręb ewidencyjny Rochowo gmina Polanów, obręb ewid. Mzdowo, gmina Kępice265907
Rozbudowa stacji elektroenergetycznej 220/110/15 kV SE Żydowo o dodatkowe pole liniowe 110kV dla FF Polanów Solar Park na dz. nr. 557/50 obr. ewidencyjny Żydowo265906
Przebudowa ulicy Przytorze w Polanowie o długości około 800 metrów i szerokości od 4,5 do 5 m265902
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania oraz o wydanych postanowieniach w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego265897
Budowa zapasowej głębinowej studni na czas awarii lub remontów na potrzeby ośrodka pstrągowego Karsina265896
Wykaz z dnia 24.10.2019265889
Budowa dwóch pomostów (na palach), na części dz. nr 180/1 obr. Buszyno, gm. Polanów265887
Uchwała nr XVI/80/15 w sprawie uchwalenia zmiany wieloletniej prognozy finansowej Gminy Polanów na lata 2016 - 2024265886
Wykaz z dnia 01.10.2018265884
Przebudowa sieci elektroenergetycznej 0,4 i 15kV wraz z budową kontenerowej stacji transformatorowej 15/0,4kV na dz. nr 14/2 obr. Krąg, gm. Polanów265875
Wykaz z dnia 19.03.2020265874
Wykaz z dnia 19.12.2019265873
Wykaz z dnia 10.07.2019265872
Uchwała nr XIII/103/11 w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej Gminy Polanów na lata 2012 - 2020265871
Budowa drogi pieszo-rowerowej z parkingiem na rowery oraz przebudowa oświetlenia drogowego na działkach nr 184, 185, 183/4 obręb ewid. 4, dz. nr 22/1 obręb ewid. 5, dz. nr 3/2, 4/24, 2/4 obręb ewid. 7, dz. nr 1 obr. ewid. 6 miasto Polanów265866
Budowa linii kablowej 15kV i 0,4kV wraz z budową stacji transformatorowej słupowej 15/0,4kV w celu zasilania domów mieszkalnych, obr. Powidz, gm. Polanów265865
Wykaz z dnia 04.12.2018265865
Wykaz z dnia 21.09.2018265858
Wykaz z dnia 17.04.2018265855
Uchwała nr XXXV/277/13 w sprawie uchwalenia zmiany wieloletniej prognozy finansowej Gminy Polanów na lata 2014 - 2024265853
Wykaz z dnia 23.07.2019265852
Wykaz z dnia 15.01.2020265852
Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu - mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach nizinnych - Zadanie VI265852
Program współpracy Gminy Polanów z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2019 rok265851
Konsultacje społeczne dotyczące planowanego w 2018r. wydarzenia kulturalnego związanego z promowaniem rybackiego dziedzictwa kulturowego na terenie gminy Polanów265849
Informacja o przyjmowaniu zgłoszeń kandydatów na członków Obwodowych Komisji Wyborczych265848
Wykaz z dnia 03.12.2019265847
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o polowaniu zbiorowym265846
Spięcie linii elektroenergetycznych 220 kV z kierunku SE Dunowo i SE Piła Krzewina w kierunku SE Żydowo Kierzkowo, polegającej na wykonaniu połączenia linii elektroenergetycznych 220 kV z kierunku Dunowo i Piła Krzewina w kierunku Żydowo Kierzkowo265844
Wykaz z dnia 26.03.2019265844
Budowa elektroenergetycznej sieci SN-15kV, złącz kablowych SN-15kV oraz sieci teletechnicznej wraz z kanalizacją265844
Wykaz z dnia 08.10.2018265835
Wykaz z dnia 23.07.2018265834
Rozbiórka budynku gospodarczego na działce nr 59, obr. 4 m. Polanów265832
Wybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej - 13 października 2019265822
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o polowaniu zbiorowym265820
Bilans łączny za 2020 rok265819
Wykaz z dnia 13.09.2019265818
Wniosek o medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie (50 lat)265814
Budowa linii kablowej 15 kV i 0,4 kV wraz z budową stacji transformatorowej słupowej 15/0,4 kV w celu zasilania budynków letniskowych w miejscowości Rekowo, gmina Polanów265811
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania oraz o wydanych postanowieniach w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego265805
Oświadczenie o wartości sprzedaży napojów alkoholowych265797
Budowa sieci kablowej SN oraz nn, w tym budowę linii kablowej 15 kV i 0,4 kV, słupów 15 kV, złączy 15 kV, oraz kontenerowych stacji transformatorowych 15 kV/0,4 kV265794
Budowa sieci elektroenergetycznej napowietrzno-kablowej 15kV oraz rozbiórka sieci napowietrznej 15kV obr. Krąg, obr. Buszyno gm. Polanów265793
Budowa elektroenergetycznej sieci kablowej SN-15kV i elektroenergetycznej sieci napowietrznej SN-15kV, obr. Nowy Żelibórz, obr. Stary Żelibórz265792
Wymagane poziomy recyklingu w latach 2013 - 2020265790
Budowa gazociągu Polanów265784
Przebudowa drogi na ulicy Młyńskiej w Polanowie o długości 350 metrów i szerokości od 3,5 do 5,8 m265781
Wykaz z dnia 09.07.2019265778
Wykonanie urządzenia wodnego-ujęcia wód podziemnych na terenie dz. nr 4/3 w miejscowości Krąg, Gmina Polanów265776
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach265773
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania oraz o wydanych postanowieniach w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego265767
Wykaz z dnia 11.10.2019265766
Otwarty konkursu ofert na realizację zadań publicznych Miasta i Gminy Polanów na rok 2020265765
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o polowaniu zbiorowym265758
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie postępowania administracyjnego dotyczącego wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach265758
Wykaz z dnia 03.06.2020265758
Zarządzenie nr 50/22 Burmistrza Polanowa z dnia 12 kwietnia 2022 r. w sprawie ogłoszenia konkursu na stanowisko dyrektora Przedszkola Gminnego w Polanowie265754
Zgłoszenie kandydatów do OKW265750
Budowa Elektrowni Słonecznej wraz z infrastrukturą towarzyszącą na działce nr ew. 2/1, 79/22, 79/24, 80, 81/5, 87/2, 88, 89, 107, 108/1, 85/5, 4/3, 9/2, 9/3, 37, 41, 50/1, 91, 92, 94/1, 94/2, 95, 96, 97, 108/2, 378, 85/3 w miejscowości Karsinka, Gmina Polanów, (proj. Karsinka II)265748
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie polowań zbiorowych265748
Przyjmowanie zgłoszeń do Obwodowych Komisji Wyborczych265744
Budowa elektroenergetycznej sieci SN-15kV, złącz kablowych SN-15kV oraz sieci teletechnicznej wraz z kanalizacją265744
Obwieszczenie o wszczęciu postępowania administracyjnego265742
Zagospodarowanie otoczenia zbiornika wodnego w rejonie pomostu przy u1. Wolności w Polanowie265741
Transkrypcja aktu stanu cywilnego265737
Usypanie wałów ochronnych dla strzelnicy otwartej, ogólnodostępnej na terenie działki 5/2 obręb ewidencyjny 1 miasta Polanów265736
Budowie stacji bazowej telefonii komórkowej operatora ORANGE POLSKA - 42696 GKO_POLANOW_KOSCIERNICA4 na działce numer 70/3 obręb ewidencyjny Kościernica gmina Polanów265729
Wniosek o dofinansowanie projektu w ramach zadania polegającego na usuwaniu wyrobów zawierających azbestu z terenu Gminy Polanów265728
Budowa sieci kablowej SN-15 kV w zamian istniejącej sieci napowietrznej SN-15 kV, w tym budowę linii kablowej SN 15 kV oraz słupów SN obręb Domachowo, gmina Polanów265725
Wykaz z dnia 06.10.2020265725
Budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego na dz. nr 20/4 obręb ewidencyjny 7 miasta Polanów265724
Budowa linii kablowej 15kV w zamian linii napowietrznej nr 636 RS Polanów-Bukowo na odcinku od stanowiska nr 91 do 110 oraz od stanowiska nr 110 do stacji 15/0,4kV265721
Wykaz z dnia 18 maja 2020265720
Wykaz z dnia 19.12.2019265714
Zmiana sposobu użytkowania części nieruchomości rolnej na ogrody działkowe w miejscowości Cetuń na działce nr 8/44265714
Wykaz z dnia 22.09.2020265714
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o polowaniu zbiorowym265712
Uchwała nr XXXV/186/17 w sprawie projektu dostosowania sieci szkół podstawowych i gimnazjów, prowadzonych przez Gminę Polanów, do nowego ustroju szkolnego, wprowadzonego ustawą - Prawo oświatowe265712
Budowa i eksploatacja elektrowni fotowoltaicznej ŻYDOWO o mocy zmianowej do 2 MW planowanej na działkach o numerach ewidencyjnych 412/2,411 oraz 410 w zakresie oznaczeń A-B-C-D obręb Żydowo265712
Budowa punktu czerpania wody265707
Procedury realizacji zadań z zakresu zarządzania kryzysowego, w tym związane z ochroną infrastruktury krytycznej265706
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o polowaniu zbiorowym265704
Przebudowa drogi w miejscowości Dadzewo (dwa odcinki o długości po 180 m, szerokość jezdni 5 m, jezdnia asfaltowo-betonowa, chodniki o szerokości 1,5 metra265701
Budowa powiązania sieci elektroenergetycznej 0,4kV pomiędzy stacjami transformatorowymi Chocimino II nr 30890 oraz Chocimino Przedszkole nr 30304 w m. Chocimino, na działkach nr 5/1, 14, 15/1 obręb ewidencyjny Chocimino, gmina Polanów265701
Budowa i eksploatacji elektrowni fotowoltaicznej ŻYDOWO o mocy znamionowej do 2 MW, planowanej na działkach o numerach ewidencyjnych 412/2, 411, 410 w zakresie oznaczeń A-B-C-D, obręb Żydowo, gmina Polanów, powiat koszaliński, województwo zachodniopomorskie265701
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o udziale społeczeństwa265701
Pomoc publiczna udzielona w 2019 roku265699
Pozwolenia wodnoprawne na wykonanie urządzeń wodnych dla Pracowni Przyrodniczej NATURA Olga Kowalska265695
Wykaz z dnia 08.05.2020265694
Budowa farmy fotowoltaicznej „Polanów I” o mocy do 1 MW, zlokalizowanej w pobliżu miejscowości Żydowo265683
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o polowaniu zbiorowym265680
Zgłoszenie imprezy kulturalnej lub sportowo - rekreacyjnej nie będącej imprezą masową265679
Wykaz z dnia 07.08.2020265676
Zarządzenie nr 3/14 Burmistrza Polanowa z dnia 10 marca 2014r. zmieniające zarządzenie w sprawie nadania Regulaminu Organizacyjnego Urzędu Miejskiego w Polanowie265674
Wykaz z dnia 14.10.2021265673
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o polowaniu zbiorowym265668
Wykaz z dnia 11.10.2021265668
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o polowaniu zbiorowym265667
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o polowaniu zbiorowym265662
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie wystąpienia z wnioskiem o wydanie opinii265659
Pierwsza pomoc265659
Bilans Urzędu Miejskiego w Polanowie za 2020 rok265655
Budowa dziewięciu budynków mieszkalnych jednorodzinnych z warunkami podziału geodezyjnego na działce nr 3/11 obręb ewidencyjny 5 miasta Polanów265655
Ogłoszenie Otwartego naboru partnera w celu wspólnej realizacji projektu w ramach Działania 7.6 – TYP 1 Wsparcie rozwoju usług społecznych świadczonych w interesie ogólnym265654
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie wszczęcia postępowania administracyjnego265649
Wykaz z dnia 21.07.2020265649
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie postępowania administracyjnego dotyczącego wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach265648
Zarządzenie nr 11/14 Burmistrza Polanowa z dnia 1 grudnia 2014r. zmieniające zarządzenie w sprawie nadania Regulaminu Organizacyjnego Urzędu Miejskiego w Polanowie265645
Instrukcja zakupu preferencyjnego węgla dla gospodarstw domowych265645
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa z dnia 8 kwietnia 2020 r.265643
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o przekazaniu uzupełnień do karty informacyjnej przedsięwzięcia265636
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o polowaniu zbiorowym265636
Wykaz z dnia 09.09.2020265634
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o polowaniu zbiorowym265628
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wezwaniu inwestora do złożenia uzupełnień do raportu ooś265621
Wykonanie budżetu Gminy Polanów za 2014 rok265615
Prezentacja na szkolenie obwodowych komisji wyborczych265613
Uruchomienie instalacji do demontażu pojazdów wraz z infrastrukturą towarzyszącą na działce nr 2/3 obręb ewidencyjny 6 miasta Polanów265611
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego265604
Analiza stanu gospodarki odpadami komunalnymi za rok 2015265602
Budowa stacji transformatorowej słupowej w zamian istniejącej stacji wieżowej Garbno PGR nr 30520 wraz z przebudową sieci 15 kV i 0,4 kV obręb ewidencyjny Garbno265599
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania oraz o wydanych postanowieniach w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego265596
Zgłoszenie wymeldowania z miejsca pobytu stałego EL/WPS/2265596
Zarządzenie 6/11 Burmistrza Polanowa z dnia 1 sierpnia 2011r. zmieniające zarządzenie w sprawie nadania Regulaminu Organizacyjnego Urzędu Miejskiego w Polanowie265586
Obowiązujące załączniki do otwartych konkursów265585
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o przekazaniu wniosku o przywrócenie terminu do wniesienia odwołania do Samorządowego Kolegium Odwoławczego265584
Uruchomienie instalacji do demontażu pojazdów wraz z infrastrukturą towarzyszącą na działce nr 2/3 obręb ewidencyjny 6 miasta Polanów265584
Wykaz z dnia 18.08.2020265584
Oficjalne wyniki Referendum w Gminie Polanów265580
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania dowodowego265578
Wykonanie budżetu Gminy Polanów za I półrocze 2014 roku265575
Wykaz z dnia 9.11.2021265574
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie wystąpienia z wnioskiem o wydanie opinii265568
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o udziale społeczeństwa265568
Budowa sieci kablowej SN - 15 kV, przebudowie oraz budowie sieci napowietrznej SN - 15 kV, budowa stacji kontenerowych transformatorowych SN/nn15/0,4 kV, złączy kablowych SN-15 kV, przebudowa oraz budowa sieci napowietrznej i kablowej nn 0,4 kV265568
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie postępowania administracyjnego dotyczącego wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach265567
Wykaz z dnia 17.11.2021265566
Rozstrzygniecie otwartego konkursu ofert na 2020 rok265559
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o udziale społeczeństwa265557
Indywidualna interpretacja przepisów prawa podatkowego - panele fotowoltaicznne265557
Budowa linii kablowej 15kV i 0,4 kv wraz z budową stacji transformatorowej słupowej 15/0,4 kV w celu zasilenia budynków rekreacji indywidualnej na działkach nr 4/32, 4/38, 4/39 w Rekowie265556
Informacja Burmistrza Polanowa o wywieszonych wykazach nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży i oddania w użyczenie265554
Wybory Prezydenta RP - 10 maja 2020265553
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego265552
Budowa linii kablowej SN-15kV, słupa SN-15kV oraz linii kablowej 0,4kV w związku z demontażem linii kablowej SN-15kV oraz linii kablowej 0,4kV na działce nr 188 w miejscowości Kania265552
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach265552
Wykaz z dnia 05.08.2021265548
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o polowaniu zbiorowym265547
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o polowaniu zbiorowym265542
Uchwała nr CIV.389.Z.2016 składu orzekającego Regionalnej Izby Obrachnkowej w Szczecinie z dnia 27 września 2016 r. w sprawie wydania opinii o przedłożonym projekcie uchwały o wieloletniej prognozie finansowej Gminy Polanów na lata 2017 - 2030265536
Wykonanie budżetu Gminy Polanów za 2016 rok265534
Wykaz z dnia 11.05.2022265533
Zarządzenie nr 7/13 Burmistrza Polanowa z dnia 1 lipca 2013r. zmieniające zarządzenie w sprawie nadania Regulaminu Organizacyjnego Urzędu Miejskiego w Polanowie265532
Zezwolenie na przeprowadzenie imprezy masowej265528
Obwieszczenie Ministra Infrastruktury i Budownictwa265526
Zgłoszenie pobytu czasowego EL/ZC/1265524
Zmiana imienia lub nazwiska265523
Uchwała nr LXIV.238.Z.2016 składu orzekającego Regionalnej Izby Obrachnkowej w Szczecinie z dnia 01 czerwca 2016 r. w sprawie wydania opinii o możliwości sfinansowania deficytu budżetowego wykazywanego w uchwale w sprawie zmian w budżecie Gminy Polanów na 2016 r.265522
Uchwała nr CXV.437.Z.2015 składu orzekającego Regionalnej Izby Obrachnkowej w Szczecinie z dnia 4 grudnia 2015 r. w sprawie wydania opinii o przedłożonym projekcie uchwały o wieloletniej prognozie finansowej Gminy Polanów na lata 2016 - 2024265522
Wykaz z dnia 10.05.2021265518
Dostępne formy udzielania pomocy ofiarom katastrof i klęsk żywiołowych265517
Program współpracy Gminy Polanów z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2021rok265515
Uchwała nr XXXII/213/20 w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Polanów na lata 2021-2030265515
Wykaz z dnia 02.02.2021265512
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o udziale społeczeństwa265512
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania oraz o wydanych postanowieniach w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego265509
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego265508
Wykonanie budżetu Gminy Polanów za I półrocze 2015 roku265508
Wykaz z dnia 18.11.2022265508
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie wszczęcia postępowania administracyjnego265507
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o przekazaniu uzupełnień do karty informacyjnej przedsięwzięcia265507
Wykaz osób fizycznych i prawnych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym udzielono pomocy publicznej w 2014 r. - Zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej.265503
Ogłoszenie otwartego konkursu ofert265502
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o terminach polowań zbiorowych - Koło Łowieckie Słonka265502
Kalendarz wyborczy do 12 czerwca 2020 r.265501
Wykaz z dnia 03.09.3021265498
Konsultacje społeczne w zakresie przyjęcia Programu współpracy Gminy Polanów z NGO na 2022 rok265498
Ogłoszenie w sprawie przystąpienia do zakupu paliwa stałego do 31.12.2022265497
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie zakończenia postępowania dowodowego265496
Zarządzenie nr 6/14 Burmistrza Polanowa z dnia 1 lipca 2014r. zmieniające zarządzenie w sprawie nadania Regulaminu Organizacyjnego Urzędu Miejskiego w Polanowie265496
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie wszczęcia postępowania administracyjnego265492
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o udziale społeczeństwa265492
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o terminach polowań zbiorowych - Koło Łowieckie Bielik265486
Wykaz z dnia 23.04.2020265485
Wzór karty ewakuacji265484
Informację Burmistrza Polanowa o wywieszonych wykazach nieruchomości przeznaczonych do dzierżawy265481
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa z dnia 11.12.2015 r. o odstąpieniu od przeprowadzenia strategicznej oceny oddziaływania na środowisko dla projektu Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Polanów265481
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wezwaniu inwestora do złożenia wyjaśnień do karty informacyjnej przedsięwzięcia oraz o wyznaczeniu nowego terminu265479
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie zakończenia postępowania dowodowego265479
Procedura265476
Zgłoszenie pobytu stałego EL/ZSP/1265474
Wykaz z dnia 31.08.2022265469
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania oraz o wydanych postanowieniach w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego265466
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie zakończenia postępowania dowodowego265466
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o terminach polowań zbiorowych - Koło Łowieckie ODYNIEC DARŁOWO265466
Wykaz z dnia 21.12.2021 r.265463
Wykaz z dnia 14.06.2022265462
Wykonanie budżetu Gminy Polanów za 2015 rok265460
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wezwaniu inwestora do złożenia uzupełnień do raportu o oddziaływaniu planowanego przedsięwzięcia na środowisko265459
Obwieszczenie Wojewody Pomorskiego o ustaleniu lokalizacji strategicznej inwestycji w zakresie sieci przesyłowej dla przedsięwzięcia: ,,Budowa dwutorowej linii 400 kV Gdańsk Przyjaźń dla gminy Żukowo, Lipusz, Parchowo i Polanów265457
Wykaz z dnia 29.03.2021265456
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach265456
Małe granty 2021265456
Sygnały alarmowe265454
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego265453
Wykaz z dnia 23.11.2021265449
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego265447
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu „Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Polanów”265446
Informacja o przyjmowaniu zgłoszeń indywidualnych kandydatów na członków Obwodowych Komisji Wyborczych265446
Wykonanie budżetu Gminy Polanów za I półrocze 2017 roku265446
Zarządzenie Burmistrza Polanowa nr 145/22 z dnia 26 października 2022 r. w sprawie zatwierdzenia projektu czasowej organizacji ruchu na w rejonie ulicy Stawnej i Przytorze w Polanowie obowiązującej w dniu 01 listopada 2022265445
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego265444
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego265443
Obwieszczenie o wszczęciu postępowania administracyjnego265443
Wykaz z dnia 22.11.2021265443
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach265441
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie zakończenia postępowania dowodowego265441
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie wydania postanowienia o braku konieczności przeprowadzenia oceny oddziaływania na środowisko265440
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach265438
Burmistrz Polanowa ogłasza nabór wniosków o udzielenie dotacji265438
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego265438
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego265437
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie postępowania administracyjnego dotyczącego wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach265437
Wykaz z dnia 13.05.2022265437
Uchwała nr CXV.436.Z.2015 składu orzekającego Regionalnej Izby Obrachnkowej w Szczecinie z dnia 4 grudnia 2015 r. w sprawie wydania opinii o przedłożonym projekcie uchwały budżetowej Gminy Polanów na 2016 rok265437
Uchwała nr CIV.390.Z.2016 składu orzekającego Regionalnej Izby Obrachnkowej w Szczecinie z dnia 27 września 2016 r. w sprawie wydania opinii o możliwości sfinansowania deficytu budżetowego wykazywanego w projekcie uchwały budżetowej Gminy Polanów na 2017 r.265436
Wykaz z dnia 20.07.2022265435
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego265434
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie wszczęcia postępowania administracyjnego265433
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o udziale społeczeństwa265431
Wykaz z dnia 24.11.2021265430
Wykaz z dnia 03.11.2020265429
Zgłoszenie wymeldowania z miejsca pobytu czasowego EL/WPC/2265429
Wykonanie budżetu Gminy Polanów za 2017 rok265427
Uchwała nr CVIII.397.Z.2016 składu orzekającego Regionalnej Izby Obrachnkowej w Szczecinie z dnia 24 października 2016 r. w sprawie wydania opinii o prawidłowości planowanej kwoty długu Gminy Polanów265426
Uchwała nr XII.65.Z.2016 składu orzekającego Regionalnej Izby Obrachnkowej w Szczecinie z dnia 19 stycznia 2016 r. w sprawie wydania opinii o prawidłowości planowanej kwoty długu Gminy Polanów265426
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie wszczęcia postępowania administracyjnego265425
Wykonanie budżetu Gminy Polanów za I półrocze 2018 roku265424
Obwieszczenie o wydaniu decyzji o warunkach zabudowy nr 24/2022265423
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie wszczęcia postępowania administracyjnego265422
Raport o stanie gminy Polanów za rok 2018265421
Wykaz z dnia 24.05.2022265420
Obwieszczenie Wojewody Zachodniopomorskiego265419
NSP 2021265418
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa z dnia 27 kwietnia 2022 r.265418
Formularz zgłoszenia utraty lub uszkodzenia dowodu osobistego265417
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach265416
Wykonanie budżetu Gminy Polanów za I półrocze 2016 roku265416
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania dowodowego265415
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o udziale społeczeństwa265415
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego265414
Indywidualna interpretacja przepisów prawa podatkowego - panele fotowoltaicznne z dnia 1 grudnia 2017 r.265414
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wezwaniu inwestora do złożenia uzupełnień do raportu ooś265411
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania dowodowego265411
Obwieszczenia Burmistrza Polanowa o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego265410
Budowa instalacji fotowoltaicznej o mocy do 2MW (2x1MW) wraz z infrastrukturą towarzyszącą na działce o nr ewid. 135, obręb Powidz265409
Pomoc publiczna dla osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej w 2020 roku265406
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie wszczęcia postępowania administracyjnego265405
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wezwaniu inwestora do złożenia wyjaśnień do raportu o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko265404
Lista projektów pozytywnie zweryfikowanych przez Zespół ds. Budżetu Obywatelskiego, które zostaną poddane pod głosowanie od 12 do 30 września 2016 r.265403
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach265403
Programu współpracy Gminy Polanów z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2018 rok265403
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach265399
Budowa gazociągu Polanów265398
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego265397
Wykaz z dnia 27.05.2022265395
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach265395
Wykaz z dnia 29.07.2021265390
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie zakończenia postępowania dowodowego265381
Wykaz z dnia 27.12.2021 r.265380
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania dowodowego265377
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wezwaniu inwestora do złożenia wyjaśnień do karty informacyjnej przedsięwzięcia oraz o wyznaczeniu nowego terminu265377
Wykaz z dnia 9.09.2022265377
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie zawieszeniu postępowania administracyjnego265377
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o przekazaniu uzupełnień do karty informacyjnej przedsięwzięcia265376
Wykaz z dnia 25.08.2022265375
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie wszczęcia postępowania administracyjnego265375
Wykaz z dnia 30.08.2021265374
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o terminach polowań zbiorowych - Koło Łowieckie WILK265372
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o terminach polowań zbiorowych - Koło Łowieckie Jeleń265371
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego265370
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o przekazaniu uzupełnień do raportu o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko265369
Zawiadomienie o zamiarze zorganizowania zgromadzenia265369
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o udziale społeczeństwa265367
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wezwaniu inwestora do złożenia uzupełnień do karty informacyjnej przedsięwzięcia265366
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie zakończenia postępowania dowodowego265366
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach265363
Analiza stanu gospodarki odpadami komunalnymi za rok 2017265363
Uchwała nr XC.318.Z.2016 składu orzekającego Regionalnej Izby Obrachnkowej w Szczecinie z dnia 10 sierpnia 2016 r. w sprawie wydania opinii o prawidłowości planowanej kwoty długu Gminy Polanów265363
Obwieszczenie Wojewody Zachodniopomorskiego265363
Zawiadomienie-obwieszczenie o zakończeniu postępowania administracyjnego265363
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie wszczęcia postępowania administracyjnego265362
Wykaz z dnia 17.12.2020265361
Wykaz z dnia 04.05.2022265360
Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym w 2016 roku udzielono pomocy publicznej - Zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej.265360
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o terminach polowań zbiorowych - Koło Łowieckie ORĘŻ265360
Postanowienie Marszałka Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 4 lutego 2015 r. o zarządzeniu wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz kalendarz wyborczy dla wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w dniu 10 maja 2015 r.265358
Zgoda na przyjęcie aktu pełnomocnictwa265358
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie postępowania administracyjnego dotyczącego wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach265357
Obwieszczenie Wojewody Zachodniopomorskiego265357
Uchwała nr V/18/15 Rady Miejskiej w Polanowie z dnia 28 stycznia 2015 r. w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu stacji elektroenergetycznej 400/110 kV Żydowo Kierzkowo na terenie Gminy Polanów wraz z wprowadzeniami linii elektroenergetycznych265357
Ogłoszenie w sprawie przystąpienia do zakupu paliwa stałego do 30.04.2023265356
Zarządzenie nr 20/17 Burmistrza Polanowa z dnia 29 grudnia 2017 roku zmieniające zarządzenie w sprawie nadania Regulaminu Organizacyjnego Urzędu Miejskiego w Polanowie265354
Wykaz z dnia 10.05.2022265353
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego265353
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o przekazaniu uzupełnień do raportu o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko265352
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie postępowania administracyjnego dotyczącego wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach265351
Wykaz z dnia 09.07.2021265350
Bilans Urzędu Miejskiego w Polanowie za 2021 rok265350
Wykaz z dnia 22.09.2022265349
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie zawieszenie postępowania administracyjnego265348
Uchwała nr Xl.78.Z.2018 składu orzekającego Regionalnej Izby Obrachunkowej w Szczecinie z dnia 17 stycznia 2018 r. w sprawie wyrażenia opinii o prawidłowości planowanej kwoty długu Gminy Polanów265346
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach265346
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie zakończenia postępowania dowodowego265342
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach265340
Wykaz z dnia 24.02.2022265339
Wykaz z dnia 22.06.2022265335
Obwieszczenie Wójta Gminy Malechowo265335
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o terminach polowań zbiorowych - Nadleśnictwo Polanów265333
Zarządzenie nr 24/19 Burmistrza Polanowa z dnia 9 października 2019r. zmieniające zarządzenie w sprawie nadania Regulaminu Organizacyjnego Urzędu Miejskiego w Polanowie265332
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wezwaniu inwestora do złożenia wyjaśnień do karty informacyjnej przedsięwzięcia oraz o wyznaczeniu nowego terminu265332
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wezwaniu inwestora do złożenia wyjaśnień do karty informacyjnej przedsięwzięcia oraz o wyznaczeniu nowego terminu265332
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o terminach polowań zbiorowych - Nadleśnictwo Polanów265332
Obwieszczenie Wójta Gminy Malechowo265331
Załączniki do Uchwały nr XXXV/186/17 w sprawie projektu dostosowania sieci szkół podstawowych i gimnazjów, prowadzonych przez Gminę Polanów, do nowego ustroju szkolnego, wprowadzonego ustawą - Prawo oświatowe265329
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o terminach polowań zbiorowych - Koło Łowieckie BIELIK265329
Obwieszczenie Wojewody Zachodniopomorskiego265328
Wykaz z dnia 2.11.2021265326
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie zakończenia postępowania dowodowego265325
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wyłożeniu do wglądu projektu Programu Ochrony Środowiska dla Gminy Polanów na lata 2022 - 2025, z perspektywą do roku 2029265324
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o przekazaniu uzupełnień do raportu ooś265323
Obwieszczenie Wojewody Zachodniopomorskiego265323
Wykaz z dnia 26.09.2022265322
Obwieszczenie Wójta Gminy Malechowo265321
Zarządzenie nr 9/20 Burmistrza Polanowa z dnia 16 marca 2020 r. zmieniające zarządzenie w sprawie nadania Regulaminu Organizacyjnego Urzędu Miejskiego w Polanowie265319
Analiza stanu gospodarki odpadami komunalnymi za rok 2016265319
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie wszczęcia postępowania administracyjnego265319
Uchwała nr XXXVIII/198/17 Rady Miejskiej w Polanowie z dnia 26 kwietnia 2017 r. w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego odcinka trasy napowietrznej dwutorowej linii elektroenergetycznej 2x400 kV Żydowo Kierzkowo-Słupsk oraz napowietrznej czterotorowej linii elektroenergetycznej 2x400 + 2x110 kV Żydowo-Żydowo Kierzkowo na terenie gminy Polanów265318
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o przekazaniu uzupełnień do raportu ooś265318
Zarządzenie nr 6/17 Burmistrza Polanowa z dnia 3 kwietnia 2017r. zmieniające zarządzenie w sprawie nadania Regulaminu Organizacyjnego Urzędu Miejskiego w Polanowie265316
Uchwała nr LXXXVI.505.2018 składu orzekającego Regionalnej Izby Obrachunkowej w Szczecinie z dnia 12 grudnia 2018 r. w sprawie opinii do projektu uchwały o wieloletniej prognozie finansowej Gminy Polanów265315
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wezwaniu inwestora do złożenia wyjaśnień do karty informacyjnej przedsięwzięcia oraz o wyznaczeniu nowego terminu265315
Uchwała nr XCII.358.Z.2019 składu orzekającego Regionalnej Izby Obrachnkowej w Szczecinie z dnia 18 września 2019 r. w sprawie wydania opinii o przedłożonej przez Burmistrza Polanowa informacji o przebiegu wykonania budżetu Gminy Polanów za pierwsze półrocze 2019 r.265314
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie postępowania administracyjnego dotyczącego wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach265313
Obwieszczenie o zakończeniu postępowania265312
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach265311
Uchwała nr LXXXIII.341.Z.2017 składu orzekającego Regionalnej Izby Obrachunkowej w Szczecinie z dnia 23 czerwca 2017 r. w sprawie wydania opinii o możliwości sfinansowania deficytu budżetowego wykazywanego w uchwale budżetowej Gminy Polanów na 2017 r.265311
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o terminie polowania zbiorowego - Koło Łowieckie WATAHA265309
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie wszczęcia postępowania administracyjnego265307
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o udziale społeczeństwa265307
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o terminie polowania zbiorowego - Koło Łowieckie DIANA265306
Wykaz osób fizycznych i prawnych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym udzielono pomocy publicznej w 2015 r. - Zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej.265305
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o przekazaniu uzupełnień do karty informacyjnej przedsięwzięcia265305
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o terminach polowań zbiorowych - Nadleśnictwo Polanów265305
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach265302
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o przekazaniu uzupełnień do raportu o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko265302
Uchwała nr CVIII.398.Z.2016 składu orzekającego Regionalnej Izby Obrachnkowej w Szczecinie z dnia 24 października 2016 r. w sprawie wydania opinii o możliwości sfinansowania deficytu budżetowego wykazywanego w uchwale budżetowej Gminy Polanów na 2017 r.265300
Wykaz z dnia 15.12.2022265299
Wykaz z dnia 07.11.2022265299
Obwieszczenie Wójta Gminy Malechowo265298
Obwieszczenie Wojewody Zachodniopomorskiego265298
Protokół nr I/2018 z I sesji Rady Miejskiej w Polanowie z dnia 19 listopada 2018 r.265296
Uzasadnienie do Uchwały nr XXXV/186/17 Rady Miejskiej w Polanowie z dnia 28 lutego 2017 r. w sprawie projektu dostosowania sieci szkół podstawowych i gimnazjów, prowadzonych przez Gminę Polanów, do nowego ustroju szkolnego, wprowadzonego ustawą - Prawo oświatowe265296
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie wszczęcia postępowania administracyjnego265296
Wykaz osób fizycznych i prawnych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym udzielono pomocy publicznej w 2018 r. - Zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej.265294
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach265293
Wykaz z dnia 6.09.2022265293
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o terminie polowania zbiorowego - Koło Łowieckie DIANA265292
Uchwała nr XXX.143.Z.2019 składu orzekającego Regionalnej Izby Obrachnkowej w Szczecinie z dnia 15 kwietnia 2019 r. w sprawie opinii o możliwości spłaty pożyczki planowanej do zaciągnięcia przez Gminę Polanów265292
Bilans łączny za 2021 rok265290
Uchwała nr VII.40.Z.2019 składu orzekającego Regionalnej Izby Obrachnkowej w Szczecinie z dnia 23 stycznia 2019 r. w sprawie wyrażenia opinii o prawidłowości planowanej kwoty długu Gminy Polanów265289
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie postępowania administracyjnego dotyczącego wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach265287
Zgłoszenie do ewidencji zbiorników bezodpływowych (szamb), przydomowych oczyszczalni ścieków265285
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach265285
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego265284
Zarządzenie nr 2/23 Burmistrza Polanowa z dnia 12 styczeń 2023 r. w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych miasta i gminy Polanów na rok 2023265280
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie zakończenia postępowania dowodowego265280
Wykaz z dnia 31.10.2022265278
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o terminie polowania zbiorowego - Koło Łowieckie BIELIK265276
Obwieszczenie Wojewody Zachodniopomorskiego265275
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego265274
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego265274
Wykaz z dnia 25.03.2022265271
Uchwała nr LXXXIII.329.Z.2019 składu orzekającego Regionalnej Izby Obrachnkowej w Szczecinie z dnia 30 sierpnia 2019 r. w sprawie wyrażenia opinii o prawidłowości planowanej kwoty długu Gminy Polanów265271
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego265270
Wykaz z dnia 12.09.2022265270
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie wszczęcia postępowania administracyjnego265269
Wniosek o wydanie zaświadczenia o braku osób zameldowanych pod danym adresem265269
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu postanowienia w sprawie decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego265269
Nieruchomości na sprzedaż265266
Wykaz z dnia 10.11.2022265261
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wezwaniu inwestora do złożenia wyjaśnień do karty informacyjnej przedsięwzięcia oraz o wyznaczeniu nowego terminu265260
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o terminach polowań zbiorowych - Koło Łowieckie JELEŃ265259
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wezwaniu inwestora do złożenia wyjaśnień do karty informacyjnej przedsięwzięcia oraz o wyznaczeniu nowego terminu265257
Obwieszczenie Wójta Gminy Malechowo265256
Protokół nr XI/2019 z XI sesji Rady Miejskiej w Polanowie z dnia 26 czerwca 2019 r.265255
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o polowaniu zbiorowym265255
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie zakończenia postępowania dowodowego265253
Protokół nr XII/2019 z XII nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej w Polanowie z dnia 11 lipca 2019 r.265252
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie miejsca przechowywania książki ewidencji pobytu na polowaniu indywidualnym265252
Analiza stanu gospodarki odpadami komunalnymi za rok 2018265252
Budowa z istniejącego na działce nr 108 słupa napowietrznej linii elektroenergetycznej SN 15 kV, kablowej linii elektroenergetycznej SN 15 kV do projektowanej na działce nr 511/1 stacji transformatorowej typu STSKu 20/400, budowie kablowej linii elektroenergetycznej NN 0,4 kV oraz złączy kablowo – pomiarowych wraz przyłączami energetycznymi do istniejących budynków w związku z przebudową linii napowietrznej NN 0,4kV na linię kablową na działkach nr 108, 12/1, 509, 511/1, 550, 269/1, 111/1, 112/2, 113/1, 114/1, 114/2, 115, 116, 99/2, 121/3, 121/2, 122/1, 123, 125, 126/4, 129, 130, 131/5, 382, 381, 380, 356/1, 360/1, 367/1, 352, 351/2, 359/2, 349, 359/1, 357/8, 357/9, 357/5, 348/3, 134/1, 135/3, 136, 138/2, 139/1, 344, 346, 602/13, 347/1, 343/3, 193/4, 193/5, 339/4, 339/3 w obrębie ewidencyjnym Żydowo, gmina Polanów265248
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o terminach polowań zbiorowych - Koło Łowieckie DIANA265247
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wezwaniu inwestora do złożenia wyjaśnień do raportu ooś oraz o wyznaczeniu nowego terminu265245
Obwieszczenie Wojewody Zachodniopomorskiego265243
Obwieszczenie Wojewody Zachodniopomorskiego265240
Protokół nr IX/2019 z IX nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej w Polanowie z dnia 17 maja 2019 r.265239
Budowa elektroenergetycznej sieci kablowej SN-15kV i elektroenergetycznej sieci napowietrznej SN-15kV na dz. nr: 232/2, 233/4, 356, 233/2, 355, 340, 339, 338, 15/3 obr. Rzeczyca Wielka265237
Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym w zakresie podatków lub opłat udzielono ulg, odroczeń, umorzeń lub rozłożono na raty w kwocie przewyższającej łącznie 500 zł w 2018 roku265231
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o przekazaniu uzupełnień do karty informacyjnej przedsięwzięcia265230
Wniosek o sporządzenie aktu pełnomocnictwa265230
Zarządzenie nr 57/19 Burmistrza Polanow z dnia 13 maja 2019r. w sprawie ogłoszenia wyników naboru wniosków o udzielenie dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków, położonym na obszarze Gminy Polanów w roku 2019265230
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o polowaniu zbiorowym265229
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie zakończenia postępowania dowodowego265227
Informacja w sprawie ustanowienia strefy ochronnej ujęcia wody265227
Obwieszczenie Wojewody Zachodniopomorskiego265227
Obwieszczenie Wojewody Zachodniopomorskiego265226
Uchwała nr Xl.79.Z.2018 składu orzekającego Regionalnej Izby Obrachunkowej w Szczecinie z dnia 17 stycznia 2018 r. w sprawie wydania opinii o możliwości sfinansowania deficytu budżetowego wykazanego w uchwale budżetowej Gminy Polanów na 2018 r.265224
Postępowanie administracyjne w sprawie udzielenia na rzecz Goodvalley Agro S.A. z/s w Przechlewie, pozwolenia wodnoprawnego265223
Budowa kablowej linii oświetlenia drogowego wraz ze słupami oświetleniowymi, szafką oświetleniową na dz. nr 12/1, 269/1, 356/1, 139/1, 346 w obrębie ewidencyjnym Żydowo, gmina Polanów265223
Wykaz osób fizycznych i prawnych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym udzielono pomocy publicznej w 2017 r. - Zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej.265223
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji umarzającej postępowanie265223
Obwieszczenie Wójta Gminy Malechowo265220
Uchwała nr XVI/78/15 Rady Miejskiej w Polanowie z dnia 30 grudnia 2015 r. w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla dwutorowej napowietrznej linii elektroenergetycznej 400 kV Gdańsk Przyjaźń-Żydowo Kierzkowo na terenie części Gminy Polanów265220
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach265218
Obwieszczenie Wojewody Zachodniopomorskiego265218
Obwieszczenia Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego265217
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o polowaniu zbiorowym265217
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wezwaniu inwestora do złożenia wyjaśnień do karty informacyjnej przedsięwzięcia oraz o wyznaczeniu nowego terminu265217
Składy Obwodowych Komisji Wyborczych265215
Uchwała nr LXXXVI.504.Z.2018 składu orzekającego Regionalnej Izby Obrachunkowej w Szczecinie z dnia 12 grudnia 2018 r. w sprawie opinii o projekcie budżetu Gminy Polanów na 2019 r.265214
Wykaz z dnia 19.01.2023265213
Obwieszczenie Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Szczecinie265212
Obwieszczenie Wójta Gminy Malechowo265211
Wykaz z dnia 27.10.2022265210
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego265208
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o przekazaniu uzupełnieńdo karty informacyjnej przedsięwzięcia oraz o wyznaczeniu nowego terminu265208
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zmianie terminu polowania zbiorowego265206
Protokół nr XV/2019 z XV sesji Rady Miejskiej w Polanowie z dnia 25 października 2019 r.265205
Zgłoszenie wyjazdu poza granice Rzeczypospolitej Polskiej EL/ZW/3265200
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o polowaniu zbiorowym265200
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego265199
Obwieszczenie Wójta Gminy Malechowo265199
Zawiadomienie o wszczeęciu postępowania w sprawie-wydania nakazu usunięcia odpadów265197
Zgłoszenie kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych w wyborach265197
Uchwała nr LXV.300.Z.2020 składu orzekającego Regionalnej Izby Obrachunkowej w Szczecinie z dnia 7 października 2020 r. w sprawie wydania opinii o przedłożonej przez Burmistrza Polanowa informacji o przebiegu wykonania budżetu Gminy Polanów za pierwsze półrocze 2020 r. (brak dostępności cyfrowej)265196
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa z dnia 28 sierpnia 2019 roku w sprawie granic i siedzib obwodów głosowania265194
Protokół nr XVIII/2020 z XVIII sesji Rady Miejskiej w Polanowie z dnia 30 stycznia 2020 r.265194
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego265193
Zarządzenie nr 24/21 Burmistrza Polanowa z dnia 7 grudnia 2021 r. w sprawie ogłoszenia naboru na wolne stanowisko urzędnicze265193
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego265192
Ogłoszenie o zamiarze udostępnienia nieruchomości o nieuregulowanym stanie prawnym265185
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o polowaniu zbiorowym265185
Obwieszczenie o odstąpieniu od przeprowadzenia strategicznej oceny oddziaływania na środowisko dla projektu dokumentu pod nazwą „Lokalny Program Rewitalizacji Miasta i Gminy Polanów na lata 2017 – 2023” z dnia 19.09.2017 r.265184
Uchwała nr V.54.Z.2021 składu orzekającego Regionalnej Izby Obrachunkowej w Szczecinie z dnia 12 stycznia 2021 r. w sprawie wyrażenia opinii o prawidłowości planowanej kwoty długu Gminy Polanów265183
Protokół nr XVI/2019 z XVI sesji Rady Miejskiej w Polanowie z dnia 25 listopada 2019 r.265182
Obwieszczenie w sprawie podania do publicznej wiadomości informacji o wszczęciu postępowania administracyjnego265181
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego265181
Analiza stanu gospodarki odpadami komunalnymi za rok 2019265180
Uchwała nr LXII.259.Z.2019 składu orzekającego Regionalnej Izby Obrachnkowej w Szczecinie z dnia 3 czerwca 2019 r. w sprawie wyrażenia opinii o prawidłowości planowanej kwoty długu Gminy Polanów265180
Raport o stanie gminy Polanów za rok 2019265177
Wykaz pomocy publicznej nr 3265176
Budowa dwóch budynków mieszkalnych wraz z podziałem działki nr 173/14, położonej w obrębie ewidencyjnym Krąg265176
Postanowienie Komisarza Wyborczego w Koszalinie I w sprawie utworzenia odrębnych obwodów głosowania w Gminie Polanów265175
Informacja o wszczęciu z urzędu postępowania administracyjnego265174
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa z dnia 10 czerwca 2020 r. o numerach oraz granicach obwodów głosowania, wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych265173
Uchwałą nr CXII.520.Z.2019 składu orzekającego Regionalnej Izby Obrachunkowej w Szczecinie z dnia 11 grudnia 2019 r. w sprawie opinii do projektu uchwały o wieloletniej prognozie finansowej Gminy Polanów (brak dostępności cyfrowej)265170
Informacja Komisarza Wyborczego w Koszalinie I z dnia 27 września 2019r. w sprawie ponownego losowania w komisji wyborczej nr 8265168
Rozporządzenie nr 18/2021 Wojewody Zachodniopomorskiego z dnia 14 czerwca 2021 r. zmieniające rozporządzenie nr 14/2021 Wojewody Zachodniopomorskiego z dnia 29 kwietnia 2021 r. w sprawie wprowadzenia na terenie województwa zachodniopomorskiego zakazu organizowania targów, wystaw, pokazów lub konkursów z udziałem ptaków265168
Uchwała nr XXXVl.183.Z.2019 składu orzekającego Regionalnej Izby Obrachnkowej w Szczecinie z dnia 26 kwietnia 2019 r. w sprawie wyrażenia opinii o przedłożonym przez Burmistrza Polanowa sprawozdaniu z wykonania budżetu Gminy Polanów za 2018 r. wraz z informacją o stanie mienia komunalnego265165
Protokół nr III/2018 z III sesji Rady Miejskiej w Polanowie z dnia 28 grudnia 2018 r.265164
Informacja o wynikach naboru na stanowisko Inspektor ds. promocji gminy w Urzędzie Miejskim w Polanowie265164
Informacja o wszczęciu z urzędu postępowania administracyjnego265163
Protokół nr V/2019 z V nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej w Polanowie z dnia 08 lutego 2019 r.265163
Informacja Burmistrza Polanowa z dnia 28 lipca 2015 r. w sprawie numeru i granic obwodów głosowania oraz o siedzibach obwodowych komisji do spraw referendum265162
Informacja o godzinach rozpoczęcia pracy OKW265161
Raport o stanie zapewniania dostępności za 2020 rok265161
Zarządzenie nr 20/22 Burmistrza Polanowa z dnia 1 lutego 2022 r. zmieniające zarządzenie w sprawie ogłoszenia konkursu na kandydata na stanowisko Dyrektora Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Polanowie265160
Uchwała nr XXIX.154.Z.2018 składu orzekającego Regionalnej Izby Obrachunkowej w Szczecinie z dnia 26 marca 2018 r. w sprawie wydania opinii o możliwości sfinansowania deficytu przedstawionego w budżecie Gminy Polanów na 2018 rok265160
Apel Państwowej Komisji Wyborczej do Wyborców265160
Zasady zachowania na wypadek wystąpienia upału265158
Zarządzenie nr 44/21 Burmistrza Polanowa z dnia 21 maja 2021 r. w sprawie ogłoszenia konkursu na kandydata na stanowisko Dyrektora Polanowskiego Ośrodka Kultury i Sportu w Polanowie265157
Obwieszczenie Wójta Gminy Malechowo265156
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego265153
Wyniki naboru na stanowisko Dyrektora Polanowskiego Ośrodka Kultury i Sportu w Polanowie265153
Kalendarz wyborczy265152
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie miejsca przechowywania książki ewidencji pobytu na polowaniu indywidualnym oraz sposobie udostępniania informacji zawartych w książce ewidencji pobytu na polowaniu indywidualnym i ich zakresie265149
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego265149
Protokół nr II/2018 z II sesji Rady Miejskiej w Polanowie z dnia 29 listopada 2018 r.265149
Zgłoszenie kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych w wyborach265149
Informacja Państwowej Komisji Wyborczej w związku z wyborami Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, zarządzonymi na dzień 10 maja 2015 r.265148
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego265148
Uchwała nr VIII/28/15 Rady Miejskiej w Polanowie z dnia 30 marca 2015 r. w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla dwutorowej napowietrznej linii elektroenergetycznej 400 kV Gdańsk Przyjaźń - Żydowo Kierzkowo na terenie Gminy Polanów265148
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o polowaniu zbiorowym265147
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie wszczęcia postępowania265146
Zarządzenie Nr 64/18 Burmistrza Polanowa z dnia 14 września 2018 r. w sprawie wykazu miejsc przeznaczonych na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów wszystkich komitetów wyborczych265145
Rozporządzenie nr 16/2021 Wojewody Zachodniopomorskiego z dnia 17 maja 2021 r. w sprawie zwalczania wysoce zjadliwej grypy ptaków (HPAI) na terenie województwa zachodniopomorskiego oraz wprowadzenia minimalnych zasad bioasekuracji przy udostępnianiu wybiegów dla stad gęsi reprodukcyjnych i rzeźnych w związku z sytuacją epizootyczną spowodowaną wysoce zjadliwą grypą ptaków (HPAI) u drobiu i dzikiego ptactwa265143
Obwieszczenie Miejskiej Komisji Wyborczej w Polanowie o obsadzeniu mandatu radnego w wyborach do Rady Miejskiej w Polanowie bez głosowania w okręgu wyborczym nr 15265142
Zakończenie postępowania, przebudowa linii, wymiana przewodów265142
Protokół nr IV/2019 z IV nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej w Polanowie z dnia 30 stycznia 2019 r.265142
Rok 2021265140
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o polowaniu zbiorowym265140
Uchwała nr 79/2019 Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 5 sierpnia 2019 r. zmieniająca uchwałę w sprawie powoływania obwodowych komisji wyborczych w obwodach głosowania utworzonych w kraju, w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz do Parlamentu Europejskiego265139
Zawiadomienie265139
Informacja o wszczęciu z urzędu postępowania administracyjnego265137
Protokół nr XXVI/2020 z XXVI Sesji Rady Miejskiej w Polanowie z dnia 25 sierpnia 2020 r.265136
Uchwała nr LXXVI.379.Z.2020 składu orzekającego Regionalnej Izby Obrachunkowej w Szczecinie z dnia 27 listopada 2020 r. w sprawie opinii o projekcie budżetu Gminy Polanów na 2021 r.265136
Uchwała nr V.53.Z.2021 składu orzekającego Regionalnej Izby Obrachunkowej W Szczecinie z dnia 12 stycznia 2021 r. w sprawie opinii o możliwości sfinansowania deficytu ustalonego w uchwale budżetowej Gminy Polanów na 2021 r.265136
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o polowaniu zbiorowym265136
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o polowaniu zbiorowym265135
Wydanie decyzji celu publicznego, przebudowa linii, wymiana przewodów265133
Protokół nr VII/2018 z VII sesji Rady Miejskiej w Polanowie z dnia 28 marca 2019 r.265133
Zgoda na przyjęcie pełnomocnictwa265130
Rozporządzenie nr 2/2021 Powiatowego Lekarza Weterynarii z dnia 10 czerwca 2021 r. w sprawie odstrzału sanitarnego dzików265130
Protokół nr X/2019 z X sesji Rady Miejskiej w Polanowie z dnia 29 maja 2019 r.265129
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji na budowę sieci gazowej średniego ciśnienia z rur PEHD 90265129
Zakończenie postępowania, przebudowa szkoły podstawowej w Żydowie265127
Rozporządzenie nr 17/2021 Wojewody Zachodniopomorskiego z dnia 26 maja 2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie odstrzału sanitarnego dzików na terenie województwa zachodniopomorskiego265127
Protokół nr XXVII/2020 z XXVII sesji Rady Miejskiej w Polanowie z dnia 30 września 2020 r.265125
Podjęcie zawieszonego postępowania265125
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego265125
Zgłoszenie zamiaru głosowania korespondencyjnego w kraju265125
Wykonanie budżetu Gminy Polanów za I półrocze 2020 roku265124
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach265124
Zakończenie postępowania, przebudowa szkoły podstawowej Polanów265123
Budowa mostu w ciągu drogi wojewódzkiej nr 206 w km 35+336 wraz z infrastrukturą techniczną oraz rozbiórką istniejącego mostu na terenie dz. nr: 178, 179, 1, 207/10, 248 obręb ewidencyjny 02 Polanów265123
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o polowaniu zbiorowym265122
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o przystąpieniu do ponownego rozpatrzenia sprawy265122
Analiza stanu gospodarki odpadami komunalnymi za rok 2020265121
Wniosek o wydanie zaświadczenia o zameldowaniu265121
Program współpracy Gminy Polanów z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2020 rok265120
Zgoda na przyjęcie pełnomocnictwa265120
Budowa farmy fotowoltaicznej „Polanów I” o mocy do 1 MW, zlokalizowanej w pobliżu miejscowości Żydowo, gmina Polanów265119
Wniosek o sporządzenie aktu pełnomocnictwa265118
Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym w zakresie podatków lub opłat udzielono ulg, odroczeń, umorzeń lub rozłożono na raty w kwocie przewyższającej łącznie 500 zł w 2015 roku265118
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o polowaniu zbiorowym265118
Zarządzenie nr 12/22 Burmistrza Polanowa z dnia 20 stycznia 2022 r. w sprawie w sprawie ogłoszenia konkursu na kandydata na stanowisko Dyrektora Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Polanowie265116
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie polowań zbiorowych265116
Zakończenie postępowania, przebudowa budynku POKIS w Polanowie265115
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o polowaniu zbiorowym265115
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o polowaniu zbiorowym265115
Budowa kompleksu budynków administracyjnych Nadleśnictwa Polanów, tj. budynku biurowego, budynku gospodarczego, wiaty edukacyjnej wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu na dz. nr 7/19 w obrębie ewidencyjnym nr 1, m. Polanów265115
Wniosek o wydanie zaświadczenia o prawie do głosowania265114
Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym w zakresie podatków lub opłat udzielono ulg, odroczeń, umorzeń lub rozłożono na raty w kwocie przewyższającej łącznie 500 zł w 2016 roku265114
Postanowienie Nr 465/2019 Komisarza Wwyborczego w Koszalinie I z dnia 26 sierpnia 2019 r. w sprawie utworzenia odrębnych obwodów głosowania w Gminie Polanów w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 13 października 2019 r.265113
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o polowaniu zbiorowym265113
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego265113
Budows sieci kablowej SN-15kV, przebudowy oraz budowy sieci napowietrznej SN–15kV, budowa stacji kontenerowych transformatorowych SN/nn15/0,4kV265113
Sprawozdanie z realizacji Programu współpracy Gminy Polanów z organizacjami pozarządowymi za rok 2020265112
Postanowienie Marszałka Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 3 czerwca 2020 r. w sprawie zarządzenia wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej265112
Postanowienie nr 514/2019 Komisarza Wyborczego w Koszalinie I z dnia 19 września 2019 r. w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w gminie Polanów265111
Protokół nr VIII/2019 z VIII sesji Rady Miejskiej w Polanowie z dnia 25 kwietnia 2019 r.265110
Postanowienie Nr 72/2019 Komisarza Wyborczego w Koszalinie w sprawie podziału Gminy Polanów na stałe obwody głosowania265110
Postanowienia nr 119/2019 Komisarza Wyborczego w Koszalinie w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w gminie Polanów265110
Szkolenie Obwodowych Komisji Wyborczych265110
Protokół nr XXIX/20 z XXIX nadzwyczajnej Sesji Rady Miejskiej w Polanowie z dnia 20 listopada 2020 r.265109
Protokół nr XXXII/20 z XXXII Sesji Rady Miejskiej w Polanowie z dnia 29 grudnia 2020 r.265108
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie postępowania administracyjnego dotyczącego wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach265108
Zarządzenie nr 7/22 Burmistrza Polanowa z dnia 13 stycznia 2022 r. w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych miasta i gminy Polanów na rok 2022265107
Otwarty konkursu ofert na realizację zadań publicznych Miasta i Gminy Polanów na rok 2020265107
Obwieszczenie Wójta Gminy Malechowo w sprawie zmiany nazwy przedsięwzięcia265107
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego dla inwestycji pn.: „Budowa drogi pieszo-rowerowej z parkingiem na rowery oraz przebudowa oświetlenia drogowego na działkach nr 184, 185, 183/4 obręb ewid. 4, dz. nr 22/1 obręb ewid. 5, dz. nr 3/2, 4/24, 2/4 obręb ewid. 7, dz. nr 1 obr. ewid. 6 miasto Polanów”.265107
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji na Budowę instalacji oświetlenia drogowego na terenie dz. nr: 28, 170 obręb ewidencyjny Krytno265107
Przebudowa linii napowietrznej: Żydowo, Stary, Nowy Żelibórz, Wietrzno, Rzeczyca Wielka265106
Informacja Burmistrza Polanowa z dnia 22 września 2015 r. w sprawie numeru i granic obwodów głosowania oraz o siedzibach obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej265106
Zakończenie postępowania, budowa sieci265105
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego dla inwestycji polegającej na: „Budowie mostu w m. Polanów w ciągu drogi wojewódzkiej nr 206 w km 35+336 wraz z infrastrukturą techniczną wraz z rozbiórką mostu istniejącego na działkach ewidencyjnych nr: 178, 179, 1, 207/10, 248 obręb ewidencyjny 02 Polanów”.265105
Budowa stacji P4 Wietrzno265105
Informacja o godzinach rozpoczęcia prac Obwodowych Komisji Wyborczych na terenie miasta i gminy Polanów w dniu 25 października 2015 r.265105
Zarządzenie Nr 39/19 Burmistrza Polanowa z dnia 08 kwietnia 2019r.265103
Postanowienie Komisarza Wyborczego w Koszalinie I w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w gminie Polanów265103
Zgłoszenie zamiaru głosowania korespondencyjnego265103
Budowa czterech budynków mieszkalnych265103
Informacja o ważnych numerach telefonów265103
Obwieszczenie o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o zmianie sposobu użytkowania nieruchomości nierolnej na ogrody działkowe na działce nr 5/44 i części dz. nr 5/45, obr. Nacław, gm. Polanów.265103
Wszczęcie postępowania, przebudowa i zmiana sposobu użytkowania pomieszczeń szkoły podstawowej w Polanowie265102
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o polowaniu zbiorowym265102
Protokół nr XIII/2019 z XIII nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej w Polanowie z dnia 08 sierpnia 2019 r.265101
Decyzja na budowę budynku socjalnego elektrownia Żydowo265101
Decyzja - pozwolenie wodnoprawne265101
Wniosek o wpisanie do spisu wyborców265101
Zarządzenie Nr 64/18 Burmistrza Polanowa z dnia 14 września 2018 r. w sprawie wykazu miejsc przeznaczonych na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów wszystkich komitetów wyborczych265101
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie polowań zbiorowych265100
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie miejsca przechowywania książki ewidencji pobytu na polowaniu indywidualnym265100
Wniosek o dopisanie do spisu wyborców265100
Protokół nr VI/2018 z VI sesji Rady Miejskiej w Polanowie z dnia 26 lutego 2019 r.265099
Jak zapobiegać powstawaniu odpadów komunalnych265099
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu postanowienia o sprostowaniu oczywistej omyłki265098
Budowa instalacji fotowoltaicznej o mocy do 2MW (2x1MW) wraz z infrastrukturą towarzyszącą na działce o nr ewid. 135, obręb Powidz265098
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania administracyjnego265098
Zarządzenie Nr 27/15 Burmistrza Polanowa z dnia 20 kwietnia 2015 r. w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w Wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej zarządzonych na dzień 10 maja 2015 roku265097
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie miejsca przechowywania książki ewidencji pobytu na polowaniu indywidualnym265097
Decyzja na budowę komina, przedszkole265097
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o udziale społeczeństwa265097
Wniosek o wydanie zaświadczenia o prawie do głosowania265096
Wydanie decyzji, budowa sieci kablowej, Chocimino, Żydowo265095
Budowa zewnętrznej instalacji gazowej niskiego ciśnienia z rur PEHD 90/63 wraz z wolnostojącym kotłem gazowym w obudowie o mocy 250kW do szkoły podstawowej w Polanowie na działce ewidencyjnej nr 174 obręb 04 Polanów265095
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie miejsca przechowywania książki ewidencji pobytu na polowaniu indywidualnym265094
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zmianach w organizacji polowań zbiorowych organizowanych przez Nadleśnictwo Polanów265093
Obwieszczenie Wojewody Zachodniopomorskiego z dnia 18 stycznia 2019 roku o kwalifikacji wojskowej w województwie zachodniopomorskim w 2019 roku265093
Wniosek o wpisanie do rejestru wyborców265093
Wykaz pomocy publicznej nr 2265092
Budowa budynku rekreacji indywidualnej na działce nr 4/51, w obrębie ewidencyjnym Rekowo265092
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o udziale społeczeństwa265092
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie terminów polowań zbiorowych265091
Zarządzenie nr 06/21 Burmistrza Polanowa z dnia 1 marca 2021 r. w sprawie nadania Regulaminu Organizacyjnego Urzędu Miejskiego w Polanowie265091
Informacja w sprawie ustanowienia strefy ochronnej ujęcia wody265091
Polanów, zmiana sposobu użytkowania działki 20/2265090
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania - Zmiana sposobu użytkowania działki nr 5/44 obręb ewidencyjny Nacław z nieruchomości nie rolnej na ogrody działkowe oraz zmianie sposobu użytkowania części działki nr 5/45 obręb ewidencyjny Nacław, gm. Polanów z nieruchomości nie rolnej na ogrody działkowe265090
Zgłoszenie zamiaru głosowania korespondencyjnego265089
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie wszczęcia postępowania265088
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie wszczęcia postępowania265088
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie wystąpienia z wnioskiem o wydanie opinii265088
Budowa komina, przedszkole265087
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego265087
Pomoc publiczna udzielona przez ZEAO w latach 2014-2018265087
Wykaz pomocy publicznej nr 1265086
Budowa farmy fotowoltaicznej „Polanów I” o mocy do 1 MW, zlokalizowanej w pobliżu miejscowości Żydowo265086
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie miejsca przechowywania książki ewidencji pobytu na polowaniu indywidualnym265085
Zasady organizacji dyżurów w przedszkolu/oddziałach przedszkolnych prowadzonych przez Gminę Polanów w okresie wakacyjnym w 2022 r.265085
Informacja w sprawie ustanowienia strefy ochronnej ujęcia wody265084
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego265084
INFORMACJA OKRĘGOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM z dnia 9 kwietnia 2019 r. o składzie, siedzibie i pełnionych dyżurach265084
Rozporządzenie nr 28/2021 Wojewody Zachodniopomorskiego z dnia 17 grudnia 2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie odstrzału sanitarnego dzików na terenie województwa zachodniopomorskiego265084
Budowa Elektrowni Słonecznej wraz z infrastrukturą towarzyszącą na działce nr ew. 213/3 (obręb 0216) w miejscowości Żydowo, Gmina Polanów (proj. Żydowo II)265082
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego265082
Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym w zakresie podatków lub opłat udzielono ulg, odroczeń, umorzeń lub rozłożono na raty w kwocie przewyższającej łącznie 500 zł w 2014 roku265082
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie polowań zbiorowych265082
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o polowaniu zbiorowym265081
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie wszczęcia postępowania265081
Budowa stacji telefonii komórkowej Wietrzno265081
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie polowań zbiorowych265081
Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym w zakresie podatków lub opłat udzielono ulg, odroczeń, umorzeń lub rozłożono na raty w kwocie przewyższającej łącznie 500 zł w 2012 roku265081
Budowa punktu czerpania wody265081
Protokół nr XIX/2020 z XIX sesji Rady Miejskiej w Polanowie z dnia 17 lutego 2020 r.265080
Rekowo budowa budynków mieszkalnych wraz z podziałem działek265080
Rozporządzenie nr 10/2020 Wojewody Zachodniopomorskiego z dnia 20 października 2020 r. w sprawie odstrzału sanitarnego dzików na terenie województwa zachodniopomorskiego265079
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu przez PGW WP Zarząd Zlewni w Koszalinie postępowania w sprawie zmiany pozwolenia wodnoprawnego na pobór wód podziemnych z ujęcia w Zakładzie produkcyjnym Poltran s.c. przy ul. Sławieńskiej 13 w Polanowie265079
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o podjęciu zawieszonego postępowania w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach oraz o wezwaniu inwestora do złożenia uzupełnień do raportu ooś.265079
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o polowaniu zbiorowym265078
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji na budowę zewnętrznej instalacji gazowej niskiego ciśnienia z rur PEHD 90/63 oraz wolnostojącego kotła gazowego o mocy 250kW do szkoły podstawowej w Polanowi265078
Rozporządzenie nr 2/2020 Powiatowego Lekarza Weterynarii w Koszalinie z dnia 29 października 2020 r. w sprawie odstrzału sanitarnego dzików265077
Zgłoszenie kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych w wyborach - wzór265077
Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym w zakresie podatków lub opłat udzielono ulg, odroczeń, umorzeń lub rozłożono na raty w kwocie przewyższającej łącznie 500 zł w 2017 roku265077
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wezwaniu inwestora do złożenia uzupełnień do karty informacyjnej przedsięwzięcia265077
Zawiadomienie Burmistrza Gminy i Miasta w Sianowie o wystąpieniu z wnioskiem o wydanie opinii265076
Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola i oddziałów przedszkolnych - załącznik nr 5 do Zarządzenia Burmistrza nr 16/22265076
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie polowań zbiorowych265076
Obwieszczenie o wszczęciu postępowania na budowę punktu czerpania wody na terenie leśnictwa Buszyno w oddziale 174a265076
Raport o stanie gminy Polanów za rok 2020265075
Informacja o wszczęciu z urzędu postępowania administracyjnego265075
Przebudowa istniejącej stacji bazowej telefonii komórkowej operatora P4, Garbno 79/24265074
Wniosek o zakup265074
Protokół nr XIV/2019 z XIV sesji Rady Miejskiej w Polanowie z dnia 30 września 2019 r.265073
Protokół nr XVII/2019 z XVII sesji Rady Miejskiej w Polanowie z dnia 20 grudnia 2019 r.265073
Informacja w sprawie ustanowienia strefy ochronnej ujęcia wody265072
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o polowaniu zbiorowym265072
Obwieszczenie Wójta Gminy Malechowo z dnia 25 maja 2022 r. w sprawie postępowania administracyjnego dotyczącego wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach265071
Informacja o ustanowieniu strefy ochronnej Rekowo dz. nr 8/1265071
Obwieszczenie o zmianie sposobu użytkowania nieruchomości nierolnej na ogrody działkowe na działce nr 5/44 i części dz. nr 5/45 obr. Nacław, gmina Polanów265071
Budowa stacji P4 Wietrzno265069
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o udziale społeczeństwa265068
Obwieszczenie Marszałaka Województwa Zachodniopomorskiego265067
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego265067
Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym w zakresie podatków lub opłat udzielono ulg, odroczeń, umorzeń lub rozłożono na raty w kwocie przewyższającej łącznie 500 zł w 2013 roku265067
Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym w zakresie podatków lub opłat udzielono ulg, odroczeń, umorzeń lub rozłożono na raty w kwocie przewyższającej łącznie 500 zł w 2021 roku265066
Obwieszczenie Wójta Gminy Malechowo z dnia 12 listopada 2021 r.265066
Charakterystyka przedsięwzięcia265066
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie polowań zbiorowych265065
Informacja Komisarza Wyborczego w Koszalinie I z dnia 16 września 2019 r.265064
Uchwała nr CXII.519.Z.2019 składu orzekającego Regionalnej Izby Obrachunkowej w Szczecinie z dnia 11 grudnia 2019 r. w sprawie wydania opinii o możliwości sfinansowania deficytu ustalonego w projekcie uchwały budżetowej Gminy Polanów ma 2020 rok (brak dostępności cyfrowej)265062
Analiza stanu gospodarki odpadami komunalnymi za rok 2021265062
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego265062
Wynik konkursu na stanowisko Dyrektora Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Polanowie265061
Obwieszczenie Wójta Gminy Malechowo z dnia 23 grudnia 202 r.265061
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie wszczęcia postępowania administracyjnego oraz o wezwaniu inwestora do złożenia uzupełnień do karty informacyjnej przedsięwzięcia265061
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie polowań zbiorowych265060
Zakończenie postępowania na budowę złącz kablowych, linii napowietrzno-kablowych, dz. nr. 8, obr. 6 Polanów265060
Informacja o wszczęciu z urzędu postępowania administracyjnego265060
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wezwaniu inwestora do złożenia uzupełnień do raportu ooś265060
Budowa elektrowni fotowoltaicznej o mocy do 110 MW wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną, na działce oznaczonej w ewidencji gruntów i budynków jako działka nr 16/3, obręb Kościernica, gm. Polanów265059
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie wszczęcia postępowania administracyjnego265059
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o polowaniu zbiorowym265056
Rozporządzenie nr 15/2021 Wojewody Zachodniopomorskiego z dnia 12 maja 2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie odstrzału sanitarnego dzików na terenie województwa zachodniopomorskiego265056
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o polowaniu zbiorowym 17.08.2019265050
Wyjaśnienia PKW dotyczące głosowania korespondencyjnego i głosowania na wniosek265048
Protokół nr XXXVII/21 z XXXVII nadzwyczajnej Sesji Rady Miejskiej w Polanowie z dnia 30 kwietnia 2021 r.265048
Uchwała nr CXXII.518.Z.2019 składu orzekającego Regionalnej Izby Obrachunkowej w Szczecinie z dnia 11 grudnia 2019 r. w sprawie opinii o projekcie budżetu Gminy Polanów ma 2020 r. (brak dostępności cyfrowej)265048
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o polowaniu zbiorowym265047
Uchwała nr 11/2019 Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 27 lutego 2019 r. w sprawie powoływania obwodowych komisji wyborczych w obwodach głosowania utworzonych w kraju, w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz do Parlamentu Europejskiego265046
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie miejsca przechowywania książki ewidencji pobytu na polowaniu indywidualnym oraz sposobie udostępniania informacji zawartych w książce ewidencji pobytu na polowaniu indywidualnym i ich zakresie265046
Obwieszczenie Wójta Gminy Malechowo z dnia 18 marca 2022 r. o zawieszeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach265046
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego265046
Postanowienie nr 76/2020 Komisarza Wyborczego w Koszalinie I z dnia 17.04.2020 r. w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w gminie Polanów265045
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o polowaniu zbiorowym265043
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego265043
Informacja o wszczęciu z urzędu postępowania administracyjnego265043
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie wszczęcia postępowania265042
Zgłoszenie kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych265041
Wszczęcie postępowania, przebudowa budynku POKIS w Polanowie265040
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o polowaniu zbiorowym265040
Informacja o wszczęciu z urzędu postępowania administracyjnego265040
Zgłoszenie kandydata na członka obwodowej komisji do spraw referendum265040
Obwieszczenie Wójta Gminy Malechowo z dnia 19 kwietnia 2022 r. o podjęciu zawieszonego postępowania w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach265038
Informacja o godzinach rozpoczęcia prac Obwodowych Komisji Wyborczych na terenie miasta i gminy Polanów w dniu 28 czerwca 2020 r.265038
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zmianach w organizacji polowań zbiorowych265036
Raport o stanie gminy Polanów za rok 2021265036
Przebudowa stacji P4 Garbno265035
Informacja o wszczęciu z urzędu postępowania administracyjnego265034
Protokół nr XXVIII/20 z XXVIII Sesji Rady Miejskiej w Polanowie z dnia 29 października 2020 r.265033
Postanowienie Komisarza Wyborczego w Koszalinie I z dnia 26 czerwca 2020 r. w sprawie uzupełnienia składu Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 7 w gminie Polanów265033
Obwieszczenie Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 15 kwietnia 2020 r. o kandydatach na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w wyborach zarządzonych na dzień 10 maja 2020 r.265032
Zarządzenie Nr 68/15 Burmistrza Polanowa z dnia 5 października 2015 r. w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 25 października 2015 roku265032
Wniosek o sporządzenie aktu pełnomocnictwa265028
Wyjaśnienia Państwowej Komisji Wyborczej265028
Informacja o wszczęciu z urzędu postępowania administracyjnego265027
Postanowienie Komisarza Wyborczego w Koszalinie I w sprawie utworzenia odrębnych obwodów głosowania w Gminie Polanów265027
Otwarty konkursu ofert na realizację zadań publicznych Miasta i Gminy Polanów na rok 2020265027
Rozporządzenie nr 14/2021 Wojewody Zachodniopomorskiego w sprawie wprowadzenia na terenie województwa zachodniopomorskiego zakazu organizowania targów, wystaw, pokazów lub konkursów z udziałem ptaków265026
Informacja Komisarza Wyborczego w Koszalinie I z dnia 26 kwietnia 2019 r. w sprawie uzupełnienia składów obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r.265026
Postanowienie Komisarza Wyborczego w Koszalinie I z dnia 25 czerwca 2020 r. w sprawie zmiany w składzie Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 1 w gminie Polanów265026
Uchwała nr LXXVI.380.Z.2020 składu orzekającego Regionalnej Izby Obrachunkowej w Szczecinie z dnia 27 listopada 2020 r. w sprawie opinii do projektu uchwały o wieloletniej prognozie finansowej Gminy Polanów265025
Obwieszczenie Wojewody Zachodniopomorskiego z dnia 16 stycznia 2020 roku o kwalifikacji wojskowej w województwie zachodniopomorskim w 2020 roku265025
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego265025
Rozporządzenia Nr 7/2020 Wojewody Zachodniopomorskiego z dnia 23 kwietnia 2020 r. w sprawie odstrzału sanitarnego dzików265025
Wniosek o sporządzenie aktu pełnomocnictwa do głosowania w Referendum Ogólnokrajowym265025
Kalendarz czynności265024
Informacja Państwowej Komisji Wyborczej dotycząca głosowania korespondencyjnego265023
Obwieszczenie Wójta Gminy Malechowo265022
Informacja o godzinach rozpoczęcia prac Obwodowych Komisji Wyborczych na terenie miasta i gminy Polanów w dniu 12 lipca 2020 r.265022
Instrukcja głosowania korespondencyjnego265020
Informacja o aktualnych składach obwodowych komisji wyborczych265019
Postanowienie nr 515/2019 Komisarza Wyborczego w Koszalinie I z dnia 20 września 2019 r. w sprawie zwołania pierwszych posiedzeń obwodowych komisji wyborczych265018
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji265017
Wydanie decyzji, przebudowa POKIS265017
Uchwała nr LXXVI.381.Z.2020 składu orzekającego Regionalnej Izby Obrachunkowej w Szczecinie z dnia 27 listopada 2020 r. w sprawie opinii o możliwości sfinansowania deficytu ustalonego w projekcie uchwały budżetowej Gminy Polanów na 2021 rok265016
Ustawa z dnia 2 czerwca 2020 r. o szczególnych zasadach organizacji wyborów powszechnych na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych w 2020 r. z możliwością głosowania korespondencyjnego265016
Protokół nr XXII/2020 z XXII Sesji Rady Miejskiej W Polanowie z dnia 30 kwietnia 2020 r.265014
Wydanie decyzji - budowa zespołu 2 budynków mieszkalnych jednorodzinnych wraz z warunkami podziału w miejscowości Krąg na dz. nr 173/14, obr. Krąg, gm. Polanów265014
Informacja o wszczęciu z urzędu postępowania administracyjnego265013
Składy Obwodowych Komisji ds. Referendum265013
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego dla inwestycji polegającej na: „Przebudowie istniejącego mostu w miejscowości Polanów w ciągu drogi wojewódzkiej nr 205 na dz. nr 11/1, 11/2 obręb ewidencyjny 01 miasta Polanów, dz. nr 8/1, 9/1, 10/1 obr. 02 miasta Polanów”.265012
Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych265011
Budowa sieci kablowej SN oraz nn - budowa linii kablowej 15kV i 0,4kV, słupów 15kV, złączy 15kV, oraz kontenerowych stacji transformatorowych265011
Zarządzenie Nr 121/19 Burmistrza Polanowa z dnia 9 października 2019 r. w sprawie wyznaczenia przedstawicieli do ochrony obwodowych lokali wyborczych w czasie przerwy w głosowaniu spowodowanej nadzwyczajnymi wydarzeniami265010
Protokół nr XXIII/2020 z XXIII nadzwyczajnej Sesji Rady Miejskiej w Polanowie z dnia 18 maja 2020 r.265009
Zarządzenie nr 74/22 Burmistrza Polanowa z dnia 23 maja 2022 roku w sprawie ustalenia terminów przerw w pracy przedszkola i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Polanów w roku szkolnym 2021/2022265009
Zawiadomienie o zakończeniu postępowania - budowa zespołu 2 budynków mieszkalnych jednorodzinnych wraz z warunkami podziału w miejscowości Krąg na dz. nr 173/14, obr. Krąg, gm. Polanów265008
Obwieszczenie Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 6 sierpnia 2019 r. o okręgach wyborczych w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 13 października 2019 r.265007
Obwieszczenie Wójta Gminy Malechowo265007
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego265006
Obwieszczenie Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 27 lutego 2019 r. o postanowieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w sprawie zarządzenia wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego oraz o okręgach wyborczych i siedzibach okręgowych komisji wyborczych265004
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego265003
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o polowaniu zbiorowym265003
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie wszczęcia postępowania265003
Protokół nr XXIV/2020 z XXIV nadzwyczajnej Sesji Rady Miejskiej w Polanowie z dnia 8 czerwca 2020 r.265002
Zarządzenie Nr 64/18 Burmistrza Polanowa z dnia 14 września 2018 r. w sprawie wykazu miejsc przeznaczonych na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów wszystkich komitetów wyborczych265002
Wydanie decyzji, przebudowa pomieszczeń, Szkoła Podstawowa w Żydowie265001
Przebudowa linii napowietrznej, zmiana wniosku265001
Zarządzenie nr 20/21 Burmistrza Polanowa z dnia 29 października 2021 r. zmieniające zarządzenie w sprawie nadania Regulaminu Organizacyjnego Urzędu Miejskiego w Polanowie265001
Informacja Wojewody Zachodniopomorskiego o wydanej decyzji265000
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie polowań zbiorowych264999
Dyżury Urzędnika Wyborczego pełnione w związku z przyjmowaniem zgłoszeń do obwodowych komisji wyborczych264998
Zarządzenie Nr 56/15 Burmistrza Polanowa z dnia 14 sierpnia 2015 r. w sprawie powołania obwodowych komisji do spraw referendum w zarządzonego na dzień 6 września 2015 roku264997
Wniosek o wpisanie do rejestru wyborców w części A / B264995
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania na budowę sieci gazowej średniego ciśnienia264995
Obwieszczenie w sprawie terminów polowań zbiorowych264995
Wydanie decyzji celu publicznego, przebudowa istniejącej linii, skablowanie264994
Wykonanie budżetu Gminy Polanów za 2021 rok264994
Informacja Komisarza Wyborczego w Koszalinie w sprawie siedzib obwodowych komisji wyborczych264993
Rozporządzenie nr 1/2020 Powiatowego Lekarza Weterynarii w Koszalinie z dnia 16 czerwca 2020 r. w sprawie odstrzału sanitarnego dzików264993
Informacja o godzinach rozpoczęcia prac Obwodowych Komisji ds. Referendum na terenie miasta i gminy Polanów w dniu 6 września 2015 r.264993
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego264993
Informacja w sprawie ustanowienia strefy ochronnej ujęcia wody264992
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji na budowę sieci kablowej SN oraz nn - budowa linii kablowej 15kV i 0,4kV, słupów 15kV, złączy 15kV, oraz kontenerowych stacji transformatorowych 15kV/0,4kV264992
Budowa punktu czerpania wody264991
Przebudowa istniejącego mostu w ciągu drogi wojewódzkiej nr 205 w km 52+856 na terenie dz. nr 11/1, 11/2 obręb ewidencyjny 1 i dz. nr 8/1, 9/1, 10/1 obr. 2 miasta Polanów264991
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o udziale społeczeństwa264990
Budowa sieci gazowej średniego ciśnienia o ciśnieniu do 0,5MPa z rur PEHD 90264990
Składy obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 25 października 2015 roku264990
Informacja o wszczęciu z urzędu postępowania administracyjnego264989
Struktura organizacyjna Urzędu Miejskiego w Polanowie - załącznik do Regulaminu Organizacyjnego264989
Protokół nr XXXIII/21 z XXXIII nadzwyczajnej Sesji Rady Miejskiej w Polanowie z dnia 25 stycznia 2021 r.264988
Jak zostać członkiem komisji wyborczej - instruuje PKW264988
Uchwała nr 70/2019 Państwowej Komisji Wyborczej w sprawie wytycznych dla obwodowych komisji wyborczych dotyczących zadań i trybu przygotowania oraz przeprowadzenia głosowania w obwodach głosowania utworzonych w kraju w wyborach do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r.264988
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o polowaniu zbiorowym264987
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie polowań zbiorowych264987
Zgłoszenie zamiaru głosowania korespondencyjnego w referendum ogólnokrajowym zarządzonym na dzień 6 września 2015 roku264987
Obwieszczenie Wójta Gminy Malechowo w sprawie wszczęcia postępowania o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach264986
Informacja O UPŁYWIE TERMINÓW ZWIĄZANYCH Z UPRAWNIENIAMI WYBORCÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH w wyborach do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r.264986
Zarządzenie Nr 61/19 Burmistrza Polanowa z dnia 17 maja 2019r. w sprawie wyznaczenia przedstawicieli do ochrony obwodowych lokalów wyborczych w czasie przerwy w głosowaniu spowodowanej nadzwyczajnymi wydarzeniami264986
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji na budowa sieci kablowej SN-15kV, przebudowy oraz budowy sieci napowietrznej SN–15kV, budowa stacji kontenerowych transformatorowych SN/nn15/0,4kV264986
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie postępowania administracyjnego dotyczącego wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach264986
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie postępowania administracyjnego dotyczącego wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach264985
Wydanie decyzji, przebudowa pomieszczeń, Szkoła Podstawowa264985
Wydanie decyzji, budowa linii kablowej do zasilenia obiektu264985
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie polowań zbiorowych264985
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego264985
Decyzja o środowiskowych uwarunkowaniach realizacji przedsięwzięcia264985
Wszczęcie postępowania, przebudowa pomieszczeń szkoły podstawowej w Żydowie264984
Karta zapisu dziecka na dyżur wakacyjny264983
Budowa sieci do budynku mieszkalnego264983
Zarządzenie Nr 66/15 Burmistrza Polanowa z dnia 23 września 2015 r. w sprawie wykazu miejsc przeznaczonych na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów wszystkich komitetów wyborczych w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, zarządzonych na dzień 25 października 2015 r.264983
Postanowienia nr 120/2019 Komisarza Wyborczego w Koszalinie w sprawie zwołania pierwszych posiedzeń obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r.264982
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie postępowania administracyjnego dotyczącego wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach264982
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji na budowa mostu w ciągu drogi wojewódzkiej nr 206264982
Projekt uchwały w sprawie przyjęcia 'Programu współpracy Gminy Polanów z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2016 rok.264982
Zmiana sposobu użytkowania części działki na ogródek działkowy264981
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego (brak dostępności cyfrowej)264981
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o polowaniu zbiorowym264980
Zawieszenie postępowania, budowa sieci kablowej oraz odcinka światłowodu GPZ Żydowo-Rosocha264980
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie polowań zbiorowych264980
Wniosek o udostępnienie spisu wyborców264980
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie wystąpienia z wnioskiem o wydanie opinii oraz wyznaczenia nowego terminu załatwienia sprawy264980
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania na budowę punktu czerpania wody na terenie leśnictwa Buszyno264979
Wydanie decyzji celu publicznego na budowę złącz kablowych, linii napowietrzno-kablowych, dz. nr. 8, obr. 6 Polanów264979
Zgoda na przyjęcie pełnomocnictwa do głosowania w Referendum Ogólnokrajowym264979
Zawiadomienie o zakończeniu postępowania dla inwestycji polegającej na: Budowie budynku rekreacji indywidualnej na działce nr 4/51, w obrębie ewidencyjnym Rekowo, w gminie Polanów264979
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o numerach oraz granicach obwodów głosowania, wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r.264979
Obwieszczenie o wydaniu decyzji w sprawie budowy drogi pożarowej z placem manewrowym oraz punktu czerpania wody do celów ppoż. na działce nr 557/51 obręb Żydowo264978
Protokół nr XXI/2020 z XXI nadzwyczajnej Sesji Rady Miejskiej w Polanowie z dnia 30 marca 2020 r.264978
Wniosek o wydanie zaświadczenia o prawie do głosowania264978
Wniosek o dopisanie do spisu wyborców264977
Obwieszczenie Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Szczecinie o wszczęciu postępowania administracyjnego264977
Informacja o godzinach rozpoczęcia prac Obwodowych Komisji Wyborczych na terenie miasta i gminy Polanów w dniu 26 maja 2019 r.264977
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie terminów polowań zbiorowych264976
Wszczęcie postępowania, budowa sieci kablowej oraz odcinka światłowodu GPZ Żydowo-Rosocha264976
Obwieszczenie Wojewody Zachodniopomorskiego z dnia 26 lipca 2021 roku o kwalifikacji wojskowej w województwie zachodniopomorskim w 2021 roku264976
Decyzja na budowę budynku socjalnego ESP Żydowo264976
Postanowienie Nr 73/2019 Komisarza Wyborczego w Koszalinie w sprawie utworzenia odrębnych obwodów głosowania w Gminie Polanów264976
Uchwała nr 20/2019 Państwowej Komisji Wyborczej w sprawie regulaminów okręgowych, rejonowych i obwodowych komisji wyborczych powołanych do przeprowadzenia wyborów do Parlamentu Europejskiego264976
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji umarzającej postępowanie264975
Budowa komina, przedszkole264975
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego (brak dostępności cyfrowej)264975
Budynek socjalny ESP Żydowo264974
Decyzja o umorzeniu264974
Obwieszczenie o zakończeniu postępowania - Budowa instalacji oświetlenia drogowego na terenie dz. nr: 28, 170 obręb ewidencyjny Krytno264974
Informacja o uprawnieniach niepełnosprawnych osób uprawnionych do udziału w referendum ogólnokrajowym, zarządzonym na dzień 6 września 2015 r.264973
Budowa czterech budynków mieszkalnych wielorodzinnych Polanów264973
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie postępowania administracyjnego dotyczącego wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach264973
Obwieszczenie w sprawie terminów polowań zbiorowych264973
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie uszczegółowionych terminów polowań zbiorowych264972
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie wezwania inwestora do uzupełnienia Karty Informacyjnej Przedsięwzięcia264972
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie wezwania inwestora do uzupełnienia Karty Informacyjnej Przedsięwzięcia264971
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie polowań zbiorowych264971
Protokół nr XXX/20 z XXX Sesji Rady Miejskiej w Polanowie z dnia 15 grudnia 2020 r.264970
Zakończenie postępowania, rozbudowa portierni264970
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wezwaniu inwestora do złożenia uzupełnień do karty informacyjnej przedsięwzięcia264969
Umorzenie postępowania, budynek socjalny264969
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie polowań zbiorowych264969
Informacja O UPRAWNIENIACH WYBORCÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH264969
Wykonanie budżetu Gminy Polanów za 2020 rok264969
Budowa czterech budynków mieszkalnych264969
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania dowodowego264969
Protokół nr XLV/21 z XLV Sesji Rady Miejskiej w Polanowie z dnia 16 grudnia 2021 r.264968
Rekowo podział działek264968
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie zakończenia postępowania dowodowego264967
Wniosek o wpisanie do rejestru wyborców264967
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o podjęciu zawieszonego postępowania w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach oraz wystąpieniu z wnioskiem o wydanie opinii264967
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji na przebudowę istniejącego mostu w ciągu drogi wojewódzkiej nr 205264967
Protokół nr XLIV/21 z XLIV Sesji Rady Miejskiej w Polanowie z dnia 25 listopada 2021 r.264966
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wezwaniu inwestora do złożenia uzupełnień do raportu o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko264966
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o polowaniu zbiorowym264965
Obwieszczenie Burmistrza Polanowie w sprawie zakończenia postępowania dowodowego264964
Obwieszczenie Wojewody Zachodniopomorskiego z dnia 28 lipca 2022 r. o sprostowaniu oczywistej omyłki pisarskiej264964
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie wszczęcia postępowania264964
Zarządzenie nr 73/15 Burmistrza Polanowa z dnia 12 listopada 2015r. w sprawie: przeprowadzenia konsultacji społecznych w zakresie projektu uchwały w sprawie przyjęcia „Programu współpracy Gminy Polanów z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2016 rok”264964
Obwieszczenie Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Koszalinie o utrzymaniu w mocy decyzji Burmistrza Polanowa264963
Przebudowa i skablowanie linii napowietrznej w Żydowie264963
Protokół nr XLII/21 z XLII Sesji Rady Miejskiej w Polanowie z dnia 24 września 2021 r.264962
Deklaracja o zawierająca informacje niezbędne do wpisania do rejestru wyborców264961
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania na Budowa zewnętrznej instalacji gazowej niskiego ciśnienia z rur PEHD 90/63 oraz wolnostojącego kotła gazowego o mocy 250kW do szkoły podstawowej w Polanowie264961
Wyjaśnienie PKW264960
Obwieszczenie Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Koszalinie o przekazaniu skargi do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego264959
Zawiadomienie o zakończeniu postępowania na budowę drogi pożarowej z placem manewrowym oraz punktu czerpania wody do celów ppoż. na działce nr 557/51 obręb Żydowo264959
KOMUNIKAT OKRĘGOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM Z DNIA 9 KWIETNIA 2019 ROKU264958
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie polowań zbiorowych264958
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wezwaniu inwestora do złożenia uzupełnień do karty informacyjnej przedsięwzięcia264958
Wniosek o zakup węgla264957
Wydanie decyzji celu publicznego na budowę punktu czerpania wody, Leśnictwo Buszyno264957
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie wydania postanowienia o braku konieczności przeprowadzenia oceny oddziaływania na środowisko264957
Wydanie decyzji, rozbudowa portierni Żydowo264956
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie wszczęcia postępowania264956
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o podjęciu zawieszonego postępowania264956
Zarządzenie nr 16/22 Burmistrza Polanowa z dnia 27 stycznia 2022 r. w sprawie ustalenia terminów postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz do klas pierwszych publicznych szkół podstawowych, a także kryteriów branych pod uwagę i dokumentów niezbędnych do potwierdzenia tych kryteriów w placówkach oświatowych prowadzonych przez Gminę Polanów w roku szkolnym 2022/2023264954
Wniosek o udostępnienie rejestru wyborców264954
Obwieszczenie Dyrektora Zarządu Zlewni w Koszalinie Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie z dnia 04 kwietnia 2022 r. o wszczęciu postępowania administracyjnego264953
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie wszczęcia postępowania264953
Zgoda na przyjęcie pełnomocnictwa do głosowania264952
Rozporządzenie nr 12/2021 Wojewody Zachodniopomorskiego z dnia 6 kwietnia 2021 r. w sprawie odstrzału sanitarnego dzików na terenie województwa zachodniopomorskiego264952
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie wszczęcia postępowania administracyjnego264952
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie zakończenia postępowania dowodowego264951
Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych264951
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie polowań zbiorowych264951
Ogłoszenie Burmistrza Polanowa o zamiarze przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia w trybie, o którym mowa w art. 19 ust. 1 pkt 1, albo bezpośredniego zawarcia umowy, o którym mowa w art. 22 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym264951
Obwieszczenie Wojewody Zachodniopomorskiego z dnia 22 listopada 2022 r. o sprostowaniu błędu w rozporządzeniu nr 16/2022 z dnia 02.11.2022264950
Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym udzielono pomocy publicznej w 2021 roku264950
Wniosek o wpisanie do rejestru wyborców264950
Obwieszczenie Burmistrza Gminy i Miasta Sianów z dnia 06 czerwca 2022 r. o wydanej decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach264948
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o udziale społeczeństwa264948
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wystąpieniu z wnioskiem o uzgodnienie warunków realizacji przedsięwzięcia264947
Zarządzenie nr 25/22 Burmistrza Polanowa z dnia 8 lutego 2022 r. w sprawie rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych miasta i gminy Polanów na rok 2022264947
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie polowań zbiorowych264947
Zawiadomienie Burmistrza Gminy i Miasta w Sianowie o wszczęciu postępowania264947
Zawiadomienie Burmistrza Gminy i Miasta Sianów o przysługującym prawie wypowiedzenia się o zebranych dowodach przed wydaniem decyzji264946
Budowa budynku rekreacji indywidualnej w miejscowości Rekowo na działce nr 4/51264946
Ogłoszenie Burmistrza Polanowa o zamiarze bezpośredniego zawarcia umowy, o którym mowa w art. 22 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym264946
Wniosek o sporządzenia aktu pełnomocnictwa264944
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie polowań zbiorowych264944
Rozporządzenie nr 1/2022 Wojewody Zachodniopomorskiego z dnia 24 stycznia 2022 r. w sprawie odstrzału sanitarnego dzików na terenie województwa zachodniopomorskiego264943
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego264941
Wykonanie budżetu Gminy Polanów za I półrocze 2021 roku264941
Protokół konsultacji społecznych264941
Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym udzielono pomocy publicznej w 2021 roku264940
Obwieszczenie Wójta Gminy Malechowo z dnia 29 czerwca 2022 r. w sprawie postępowania administracyjnego dotyczącego wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach264940
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie polowań zbiorowych264940
Obwieszczenie Wójta Gminy Malechowo z dnia 28 lutego 2022 r. o wydaniu postanowienia w sprawie obowiązku przeprowadzenia oceny oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko264939
Obwieszczenie Dyrektora Zarządu Zlewni w Koszalinie Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie z dnia 19 kwietnia 2022 r. o zmianie zakresu wniosku264937
Protokół nr XXXV/21 z XXXV nadzwyczajnej Sesji Rady Miejskiej w Polanowie z dnia 17 lutego 2021 r.264935
Ogłoszenie Wójta Gminy Malechowo z dnia 25 lipca 2022 r. w sprawie postępowania administracyjnego dotyczącego wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach264934
Rozporządzenie nr 13/2022 Wojewody Zachodniopomorskiego z dnia 23 września 2022 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie odstrzału sanitarnego dzików na terenie województwa zachodniopomorskiego264934
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie polowań zbiorowych264933
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wezwaniu inwestora do złożenia uzupełnień do karty informacyjnej przedsięwzięcia264932
Obwieszczenie Wójta Gminy Malechowo z dnia 25 maja 2022 r. o udziale społeczeństwa264929
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie polowań zbiorowych264929
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie polowań zbiorowych264929
Protokół nr XXXVI/21 z XXXVI Sesji Rady Miejskiej w Polanowie z dnia 30 marca 2021 r.264928
Wniosek o przyjęcie dziecka do klasy pierwszej - załącznik nr 6 do Zarządzenia Burmistrza nr 16/22264926
Wniosek o głosowanie korespondencyjne264925
Rozporządzenie nr 7/2022 Wojewody Zachodniopomorskiego z dnia 1 czerwca 2022 r. w sprawie odstrzału sanitarnego dzików na terenie województwa zachodniopomorskiego264920
Komunikat Powiatowego Lekarza Weterynarii w Koszalinie264920
Rozporządzenie nr 17 Wojewody Zachodniopomorskiego z dnia 5 grudnia 2022 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie odstrzału sanitarnego dzików na terenie województwa zachodniopomorskiego264919
Zarządzenie nr 14/22 Burmistrza Polanowa z dnia 17 października 2022 r. w sprawie: przeprowadzenia konsultacji społecznych w zakresie projektu uchwały w sprawie przyjęcia Programu współpracy Gminy Polanów z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2023 rok264918
Rozporządzenie nr 2/2022 Wojewody Zachodniopomorskiego z dnia 19 lipca 2022 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie odstrzału sanitarnego dzików na terenie województwa zachodniopomorskiego264915
Protokół nr XXXIV/20 z XXXIV Sesji Rady Miejskiej w Polanowie z dnia 4 lutego 2021 r.264913
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie polowań zbiorowych264913
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego264912
Obwieszczenie Wojewody Zachodniopomorskiego z dnia 28 lipca 2022 r. o sprostowaniu oczywistej omyłki pisarskiej264912
Protokół nr XXXI/20 z XXXI nadzwyczajnej Sesji Rady Miejskiej w Polanowie z dnia 21 grudnia 2020 r.264911
Obwieszczenie Wójta Gminy Malechowo z dnia 25 lipca 2022 r. w sprawie postępowania administracyjnego dotyczącego wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach264911
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego264908
Obwieszczenie w sprawie podania do publicznej wiadomości informacji o złożeniu wniosku w sprawie postępowania administracyjnego264907
Zawiadomienie o zebraniu dowodów w sprawie264907
Protokół nr XLVII/22 z XLVII nadzwyczajnej Sesji Rady Miejskiej w Polanowie z dnia 18 lutego 2022 r.264902
Rozporządzenie nr 15/2022 Wojewody Zachodniopomorskiego z dnia 18 października 2022 r. w sprawie określenia obszaru zapobiegania rozprzestrzenianiu się choroby zakaźnej zwierząt akwakultury - zakaźnej martwicy układu krwiotwórczego ryb łososiowatych (IHN) na obszarze powiatu koszalińskiego oraz sławieńskiego264902
Komunikat Powiatowego Lekarza Weterynarii w Koszalinie w związku z nowymi ogniskami grypy ptaków (HPAI)264893
Rozporządzenie nr 16/2022 Wojewody Zachodniopomorskiego z dnia 2 listopada 2022 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie odstrzału sanitarnego dzików na terenie województwa zachodniopomorskiego264890
Budowa linii telekomunikacyjnej prowadzonej przez wody powierzchniowe w granicach linii brzegu oraz przez wały przeciwpowodziowe na działce nr ewid. 78, 298/1 obręb Chocimino oraz 303/3 obręb Drzewiany w ramach inwestycji Modrenizacja sterowania i pomiarów zapory na Radwi w ESP Żydowo264886
Wykonanie budżetu Gminy Polanów za I półrocze 2022 roku264882
Protokół nr XXXVIII/21 z XXXVIII Sesji Rady Miejskiej w Polanowie z dnia 27 maja 2021 r.264867
Protokół nr XLVI/22 z XLVI nadzwyczajnej Sesji Rady Miejskiej w Polanowie z dnia 27 stycznia 2022 r.264862
Protokół nr XLI/21 z XLI nadzwyczajnej Sesji Rady Miejskiej w Polanowie z dnia 3 września 2021 r.264856
Protokół nr XXXIX/21 z XXXIX Sesji Rady Miejskiej w Polanowie z dnia 30 czerwca 2021 r.264853
Protokół nr XLIII/21 z XLIII Sesji Rady Miejskiej w Polanowie z dnia 27 października 2021 r.264853
Protokół nr XL/21 z XL nadzwyczajnej Sesji Rady Miejskiej w Polanowie z dnia 11 sierpnia 2021 r.264849
Zawiadomienie - obwieszczenie o zakończeniu postępowania administracyjnego263190
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego262814
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego262663
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego262640
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach262640
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego262634
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego262599
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o udziale społeczeństwa262592
Żłobek Gminny w Polanowie ogłasza nabór dzieci na rok szkolny 2023/2024262591
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wezwaniu inwestora do złożenia wyjaśnień do raportu ooś262552
Polanowska wyprawka262544
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach262534
Wykaz z dnia 23.01.2023262524
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego262521
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego262520
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego262517
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o przekazaniu uzupełnień do raportu ooś262495
Zawiadomienie - obwieszczenie o zakończeniu postępowania administracyjnego262488
Wpis do ewidencji innych obiektów świadczących usługi hotelarskie obiektu nie będącego obiektem hotelarskim262487
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego262484
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania dowodowego262474
Zarządzenie nr 10/23 Burmistrza Polanowa z dnia 25 stycznia 2023 r. w sprawie ustalenia terminów postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz do klas pierwszych publicznych szkół podstawowych, a także kryteriów branych pod uwagę i dokumentów niezbędnych do potwierdzenia tych kryteriów w placówkach oświatowych prowadzonych przez Gminę Polanów w roku szkolnym 2023/2024262445
Wykaz z dnia 11.04.2023262439
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o przekazaniu uzupełnień do raportu o oddziaływaniu przedsięwzięcia262430
Wykaz z dnia 17.03.2023262402
Wykaz z dnia 30.03.2023262400
Zarządzenie nr 8/23 Burmistrza Polanowa z dnia 21 marca 2023 r. w sprawie ogłoszenia naboru na wolne stanowisko urzędnicze262364
Zarządzenie nr 10/23 Burmistrza Polanowa z dnia 21 marca 2023 r. w sprawie ogłoszenia naboru na wolne stanowisko urzędnicze262360
Zarządzenie nr 6/23 Burmistrza Polanowa z dnia 10 lutego 2023 r. w sprawie ogłoszenia naboru na wolne stanowisko urzędnicze262347
Obwieszczenie Wojewody Zachodniopomorskiego z dnia 24 stycznia 2023 r. o wszczęciu postępowania administracyjnego262197
Zarządzenie nr 13/23 Burmistrza Polanowa z dnia 26 stycznia 2023 r. w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na dofinansowanie wkładu własnego do realizowanych zadań inwestycyjnych współfinansowanych z funduszy zewnętrznych w roku 2023262192
Decyzja Wojewody Zachodniopomorskiego z dnia 23 lutego 2023 r. Nr 2/2023 o zezwoleniu na wejście na teren nieruchomości262191
Zarządzenie nr 4/23 Burmistrza Polanowa z dnia 9 lutego 2023 r. zmieniające zarządzenie w sprawie nadania Regulaminu Organizacyjnego Urzędu Miejskiego w Polanowie262188
Regulamin przeprowadzenia konkursu na stanowisko dyrektora Zespołu Opieki Zdrowotnej w Polanowie262181
Zarządzenie nr 10/23 Burmistrza Polanowa z dnia 25 stycznia 2023 r. w sprawie ustalenia terminów postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz do klas pierwszych publicznych szkół podstawowych, a także kryteriów branych pod uwagę i dokumentów niezbędnych do potwierdzenia tych kryteriów w placówkach oświatowych prowadzonych przez Gminę Polanów w roku szkolnym 2023/2024262178
Wykaz złożonych ofert w odpowiedzi na ogłoszenie o otwartym konkursie ofert na dofinansowanie wkładu własnego w roku 2023262175
Struktura organizacyjna Urzędu Miejskiego w Polanowie od 9 lutego 2023 r. - załącznik do Regulaminu Organizacyjnego262170
Zarządzenie nr 25/23 Burmistrza Polanowa z dnia 23 lutego 2023 r. w sprawie rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na wkład własny do realizowanych inwestycji współfinasowanych ze środków zewnętrznych w roku 2023262166
Decyzja o warunkach zabudowy nr 1/2023262147
Rozporządzenie nr 3/2023 Wojewody Zachodniopomorskiego z dnia 3 lutego 2023 r. w sprawie odstrzału sanitarnego dzików na terenie województwa zachodniopomorskiego262146
Zarządzenie nr 20/23 Burmistrza Polanowa z dnia 14 lutego 2023 r. w sprawie ogłoszenia konkursu na stanowisko dyrektora Zespołu Opieki Zdrowotnej w Polanowie262145
Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym w zakresie podatków lub opłat udzielono ulg, odroczeń, umorzeń lub rozłożono na raty w kwocie przewyższającej łącznie 500 zł w 2022 roku262144
Wykaz złożonych ofert konkurs 1/2023262138
Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym udzielono pomocy publicznej w 2022 roku262126
Zarządzenie nr 21/23 Burmistrza Polanowa z dnia 14 lutego 2023 r. w sprawie rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych miasta i gminy Polanów na rok 2023262125
Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym udzielono pomocy publicznej w 2022 roku262107
Obwieszczenie Wojewody Zachodniopomorskiego z dnia 03 lutego 2023 r.262101
Obwieszczenie Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego z dnia 31 stycznia 2023 r.262096
Interpelacja - Or.II.0003.3.2023195831
Interpelacja - Or.II.0003.2.2023193031
Informacja z wykonania budżetu za I kwartał 2023 roku186960
Informacja z wykonania budżetu za IV kwartał 2022 roku186933
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego185345
Ogłoszenie w sprawie przystąpienia przez Gminę Polanów do sprzedaży końcowej opału stałego w ramach sprzedaży preferencyjnej dla gospodarstw domowych185286
Wykaz z dnia 8.05.2023185229
Bilans Urzędu Miejskiego w Polanowie za 2022 rok185217
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach185204
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego185199
Wykaz z dnia 4.05.2023185181
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wniosku dotyczącym zawieszenia postępowania185180
Bilans łączny za 2022 rok185157
Wykaz z dnia 13.04.2023185155
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego185155
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie zakończenia postępowania dowodowego185126
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania185125
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach185122
Obwieszczenie o wydaniu decyzji185121
Wykaz z dnia 25.04.2023185116
Wykaz z dnia 19.05.2023185116
Wykaz z dnia 18.05.2023185070
Wykaz z dnia 10.05.2023185066
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o przekazaniu uzupełnień do raportu ooś185044
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o przekazaniu uzupełnień do raportu o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko185039
Zarządzenie nr 13/23 Burmistrza Polanowa z dnia 17 kwietnia 2023 r. w sprawie ogłoszenia naboru na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze185028
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego185028
Informacja o wynikach naboru na stanowisko Podinspektora/inspektor ds. programów środowiskowych i gospodarki odpadami w Urzędzie Miejskim w Polanowie184817
Wykonanie budżetu Gminy Polanów za 2022 rok184787
Rozporządzenie nr 11/2023 Wojewody Zachodniopomorskiego z dnia 15 maja 2023 r. w sprawie odstrzału sanitarnego dzików na terenie województwa zachodniopomorskiego184771
Analiza stanu gospodarki odpadami komunalnymi za rok 2022184761
Obwieszczenie Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego z dnia 14 kwietnia 2023 r.184754
Obwieszczenie Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Szczecinie z dnia 24 kwietnia 2023 r.184754
Zarządzenie nr 44/23 Burmistrza Polanowa z dnia 8 maja 2023 r. w sprawie powołania Komisji w celu zrekrutowania dzieci na 10 wolnych miejsc w Żłobku Gminnym w Polanowie, ul. Stawna 3, 76-010 Polanów w naborze na rok szkolny 2023/2024 oraz ustalenia zasad i sposobu jej działania184753
Interpelacja - Or.II.0003.5.2023144304
Interpelacja - Or.II.0003.7.2023143070
Interpelacja - Or.II.0003.6.2023142664
Interpelacja - Or.II.0003.4.2023142438
Interpelacja - Or.II.0003.10.2023139226
Interpelacja - Or.II.0003.13.2023137792
Interpelacja - Or.II.0003.8.2023137773
Interpelacja - Or.II.0003.9.2023137021
Interpelacja - Or.II.0003.12.2023136567
Interpelacja - Or.II.0003.11.2023136096
Wybory ławników na kadencję 2024-2027134829
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego134804
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego134686
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego134634
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o warunkach zabudowy134605
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie postępowania administracyjnego dotyczącego wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach134491
Wybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej - 15 października 2023134389
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania i wydanych postanowieniach w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego134369
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego134334
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o udziale społeczeństwa134328
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego134222
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie wezwania inwestora134216
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie zakończenia postępowania dowodowego134171
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego134148
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego134136
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego134134
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wezwaniu inwestora do złożenia uzupełnień do raportu o oddziaływaniu planowanego przedsięwzięcia na środowisko134126
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie wszczęcia postępowania administracyjnego134122
Zawiadomienie - obwieszczenie o zakończeniu postępowania administracyjnego134120
Obwieszczenie o wydaniu decyzji o warunkach zabudowy nr 1/2023134114
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie wszczęcia postępowania administracyjnego134114
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu postanowienia w sprawie decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego134097
Wykaz z dnia 29.05.2023134087
Obwieszczenie o wydaniu decyzji o warunkach zabudowy nr 22/2023134068
Wykaz z dnia 1.08.2023134067
Wykaz z dnia 15.06.2023134066
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie zakończenia postępowania dowodowego134066
Wykaz z dnia 31.05.2023134033
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego134007
Zawiadomienie-obwieszczenie o zakończeniu postępowania administracyjnego134000
Zawiadomienie-obwieszczenie o zakończeniu postępowania administracyjnego133993
Przystąpienie do zmiany planu133991
Przystąpienie do zmiany studium133969
Harmonogram odbioru odpadów komunalnych 2024133929
Wykaz z dnia 26.07.2023133908
Postanowienie Komisarza Wyborczego w Koszalinie w sprawie zmian w podziale Gminy Polanów na stałe obwody głosowania133873
Wykaz złożonych ofert w trybie małych zleceń133847
Raport o stanie gminy Polanów za rok 2022133842
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego133827
Informacja o wynikach naboru na stanowisko Podinspektora/inspektor ds. obsługi sekretariatu w Referacie Organizacyjnym i Samorządu w Urzędzie Miejskim w Polanowie133826
Informacja o wynikach naboru na stanowisko Podinspektora/inspektor ds. obsługi samorządowych organów gminy w Referacie Organizacyjnym i Samorządu w Urzędzie Miejskim w Polanowie133824
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego133799
Informacja o wszczęciu z urzędu postępowania administracyjnego w sprawie ustanowienia strefy ochronnej ujęcia wody obejmującej teren ochrony bezpośredniej dla ujęcia wody podziemnej w m. Rzeczyca Wielka na działce nr. 9/5 obręb Rzeczyca Wielka133793
Informacja o wszczęciu z urzędu postępowania administracyjnego w sprawie ustanowienia strefy ochronnej ujęcia wody obejmującej wyłącznie teren ochrony bezpośredniej dla ujęcia wody podziemnej na dz. nr. 69/3 obręb Chocimino133786
Rozporządzenie nr 12/2023 Wojewody Zachodniopomorskiego z dnia 26 czerwca 2023r. w sprawie uchylenia rozporządzenia nr 15/2022 Wojewody Zachodniopomorskiego z dnia 18 października 2022 r. w sprawie określenia obszaru zapobiegania rozprzestrzenianiu się choroby zakaźnej zwierząt akwakultury - zakaźnej martwicy układu krwiotwórczego ryb łososiowatych (IHN) na obszarze powiatu koszalińskiego oraz sławieńskiego133785
Protokół nr LI/22 z LI Sesji Rady Miejskiej w Polanowie z dnia 20 maja 2022 r.133784
Protokół nr LII/22 z LII nadzwyczajnej Sesji Rady Miejskiej w Polanowie z dnia 10 czerwca 2022 r.133783
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego133782
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie udzielenia pozwolenia wodnoprawnego na usługę wodną na działce nr 3/6, obręb ewidencyjny Gołoógra133782
Obwieszczenia Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego dotyczące sprostowania z urzędu oczywistej omyłki pisarskiej133777
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego133768
Protokół nr LIX/22 z LIX Sesji Rady Miejskiej w Polanowie z dnia 29 listopada 2022 r.133760
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego133756
Protokół nr L/22 z L nadzwyczajnej Sesji Rady Miejskiej w Polanowie z dnia 29 kwietnia 2022 r.133756
Protokół nr LXII/23 z LXII nadzwyczajnej Sesji Rady Miejskiej w Polanowie z dnia 26 stycznia 2023 r.133750
Protokół nr LIII/22 z LIII Sesji Rady Miejskiej w Polanowie z dnia 30 czerwca 2022 r.133748
Protokół nr LXIII/23 z LXIII nadzwyczajnej Sesji Rady Miejskiej w Polanowie z dnia 9 lutego 2023 r.133744
Rozporządzenie nr 13/2023 Wojewody Zachodniopomorskiego z dnia 30 czerwca 2023 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie odstrzału sanitarnego dzików na terenie województwa zachodniopomorskiego133743
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie wszczęcia postępowania administracyjnego dla przedsięwzięcia „Budowa dojazdu pożarowego nr L.3P na terenie leśnictw Wieleń i Warblewo”133740
Informacja o wszczęciu z urzędu postępowania administracyjnego w sprawie ustanowienia strefy ochronnej ujęcia wody obejmującej wyłącznie teren ochrony bezpośredniej dla ujęcia wody podziemnej na dz. nr. 85/2 obręb Karsinka133737
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie legalizacji urządzenia wodnego - studni do ujmowania wód podziemnych na terenie działki 66/4, obręb Karsinka133736
Protokół nr LXVI/23 z LXVI Sesji Rady Miejskiej w Polanowie z dnia 13 kwietnia 2023 r.133731
Protokół nr LXV/23 z LXV nadzwyczajnej Sesji Rady Miejskiej w Polanowie z dnia 24 marca 2023 r.133717
Protokół nr XLIX/22 z XLIX nadzwyczajnej Sesji Rady Miejskiej w Polanowie z dnia 11 kwietnia 2022 r.133715
Protokół nr LX/22 z LX Sesji Rady Miejskiej w Polanowie z dnia 28 grudnia 2022 r.133713
Protokół nr LIV/22 z LIV nadzwyczajnej Sesji Rady Miejskiej w Polanowie z dnia 22 lipca 2022 r.133710
Protokół nr LVII/22 z LVII Sesji Rady Miejskiej w Polanowie z dnia 27 października 2022 r.133709
Protokół nr LXVII/23 z LXVII nadzwyczajnej Sesji Rady Miejskiej w Polanowie z dnia 17 maja 2023 r.133709
Protokół nr XLVIII/22 z XLVIII Sesji Rady Miejskiej w Polanowie z dnia 25 marca 2022 r.133706
Protokół nr LVI/22 z LVI nadzwyczajnej Sesji Rady Miejskiej w Polanowie z dnia 26 września 2022 r.133704
Protokół nr LXI/23 z LXI nadzwyczajnej Sesji Rady Miejskiej w Polanowie z dnia 12 stycznia 2023 r.133704
Protokół nr LVIII/22 z LVIII nadzwyczajnej Sesji Rady Miejskiej w Polanowie z dnia 9 listopada 2022 r.133703
Protokół nr LV/22 z LV nadzwyczajnej Sesji Rady Miejskiej w Polanowie z dnia 12 sierpnia 2022 r.133693
Protokół nr LXIV/23 z LXIV Sesji Rady Miejskiej w Polanowie z dnia 7 marca 2023 r.133693
Zarządzenie nr 12/23 Burmistrza Polanowa z dnia 17 kwietnia 2023 r. zmieniające zarządzenie w sprawie nadania Regulaminu Organizacyjnego Urzędu Miejskiego w Polanowie133681
Informacja o wynikach naboru na stanowisko Kierownika Referatu podatków, opłat lokalnych i windykacji w Urzędzie Miejskim w Polanowie133676
Obwieszczenie Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 14 sierpnia 2023 r. o okręgach wyborczych w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 15 października 2023 r.133659
Rozporządzenie nr 16/2023 Wojewody Zachodniopomorskiego z dnia 17 lipca 2023 r. w sprawie zwalczania zgnilca amerykańskiego pszczół na terenie powiatu koszalińskiego oraz powiatu szczecineckiego133630
Zarządzenie nr 7/22 Burmistrza Polanowa z dnia 18 marca 2022 r. zmieniające zarządzenie w sprawie nadania Regulaminu Organizacyjnego Urzędu Miejskiego w Polanowie133614
Obwieszczenie Burmistrza o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji celu publicznego na budowę świetlicy wiejskiej na terenie działki nr 47, obr. Sowinko, gm. Polanów133600
Informacja Burmistrza Polanowa o wywieszonym wykazie nieruchomości przeznaczonej do dzierżawy133596
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego na wniosek Energa Wytwarzanie133594
Informacja o wszczęciu na wniosek Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Koszalinie postępowania administracyjnego133591
Obwieszczenia Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Szczecinie - Budowa napowietrznej linii elektroenergetycznej 400 kV Dunowo - Żydowo Kierzkowo - Piła Krzewina133589
Obwieszczenie Burmistrza o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji celu publicznego na budowę świetlicy wiejskiej wraz z rozbiórką budynku gospodarczego na terenie działki nr 8/52, obr. Cetuń, gm. Polanów133588
Obwieszczenie Burmistrza o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji celu publicznego na budowę sieci kablowej niskiego napięcia dla zasilenia budynków mieszkalnych wielorodzinnych na terenie dz. nr: 11/66, 11/65, 48, obr. 0002 i dz. nr 11/1, obr. 0001, m. Polanów133582
Rozporządzenie Nr 18/2023 Wojewody Zachodniopomorskiego z dnia 8 sierpnia 2023 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie odstrzału sanitarnego dzików na terenie województwa zachodniopomorskiego133578
Informacja o wszczęciu z urzędu postępowania administracyjnego133577
Informacja o wszczęciu z urzędu postępowania administracyjnego133576
Informacja o wszczęciu z urzędu postępowania administracyjnego133576
Obwieszczenie Burmistrza o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji celu publicznego budowy linii kablowej 0,4kV do projektowanej farmy fotowoltaicznej „PV Świerczyna 12” o mocy do 1MW, na terenie części dz. nr: 7 i 1/46, obr. Świerczyna, gm. Polanów133572
Spotkanie konsultacyjne dotyczące projektu Uchwały Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego w sprawie określenia Aktualizacji Programu ochrony powietrza wraz z planem działań krótkoterminowych dla strefy zachodniopomorskiej133571
Informacja o wszczęciu z urzędu postępowania administracyjnego133567
Rozporządzenie nr 1/2023 Powiatowego Lekarza Weterynarii w Koszalinie z dnia 27 lipca 2023 r. w sprawie określenia obszaru zapobiegania rozprzestrzenianiu się choroby zakaźnej zwierząt akwakultury - zakaźnej martwicy układu krwiotwórczego ryb łososiowatych (IHN) na obszarze powiatu koszalińskiego133566
Wybory Samorządowe 2024130992
Informacja z wykonania budżetu za III kwartał 2023 roku130888
Informacja z wykonania budżetu za II kwartał 2023 roku130842
Audyt krajobrazowy województwa zachodniopomorskiego130075
Ogłoszenie o zamiarze bezpośredniego zawarcia umowy w zakresie publicznego transportu zbiorowego129914
Wybory do Izb Rolniczych129618
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie postępowania administracyjnego dotyczącego wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach129590
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o warunkach zabudowy129495
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania i wydanych postanowieniach w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego129424
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie postępowania administracyjnego dotyczącego wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach129359
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie postępowania administracyjnego dotyczącego wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach129348
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego129342
Obwieszczenie o wydaniu decyzji odmownej nr 32/2023129314
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o warunkach zabudowy129292
Zarządzenie Nr 108/23 Burmistrza Polanowa z dnia 30 października 2023 r. w sprawie zatwierdzenia projektu czasowej organizacji ruchu ulicy Cmentarnej i Przytorze w Polanowie obowiązującej w dniach 31 października 2023 i 1 listopada 2023129288
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa129244
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa129242
Obwieszczenie o przekazaniu aktu do Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Koszalinie129237
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa129220
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wezwaniu pełnomocnika spółki do złożenia uzupełnień do raportu ooś129220
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa129198
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o udziale społeczeństwa129186
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego129184
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa129159
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa129157
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie wszczęcia postępowania administracyjnego129155
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa129141
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie wszczęcia postępowania administracyjnego129138
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach129138
Uchwała nr XLIII/232/17 zmieniająca uchwałę w sprawie uchwalenia Statutu Gminy Polanów129131
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego129126
Wyniki głosowania w wyborach do Senatu w 2023 r. gm. Polanów129126
Wyniki głosowania w wyborach do Sejmu w 2023 r. gm. Polanów129125
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie wezwania pełnomocnika Spółki do złożenia wyjaśnień129123
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa129113
Obwieszczenie o wydaniu decyzji o warunkach zabudowy nr 39/2023129110
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa129103
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego129101
Żydowo129083
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach129077
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu postanowienia w sprawie decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego129076
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa129071
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie wszczęcia postępowania administracyjnego129065
Informacja o dyżurze urzędnika wyborczego129047
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie zakończenia postępowania dowodowego129046
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego129040
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie wszczęcia postępowania administracyjnego129039
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wezwaniu inwestora do złożenia uzupełnień do raportu o oddziaływaniu planowanego przedsięwzięcia na środowisko129033
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie wezwania pełnomocnika Spółki do złożenia wyjaśnień129033
Uchwała nr XV/124/19 zmieniająca uchwałę w sprawie uchwalenia Statutu Gminy Polanów129032
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego129022
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o przekazaniu uzupełnień do raportu ooś129018
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach129015
Wietrzno129012
Obwieszczenie o wydaniu decyzji o warunkach zabudowy nr 39/2023129008
Wykaz z dnia 7.09.2023129005
Uchwała nr LIX/319/18 zmieniająca uchwałę w sprawie uchwalenia Statutu Gminy Polanów129001
Zawiadomienie - obwieszczenie o zakończeniu postępowania administracyjnego128996
Wykaz z dnia 25.09.2023128990
Uchwała nr LVII/311/18 zmieniająca uchwałę w sprawie uchwalenia Statutu Gminy Polanów128987
Uchwała nr LX/326/18 w sprawie zmiany uchwał128981
Uchwały PKW Wybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej w 2023 r.128976
Nowy Żelibórz128963
Wykaz z dnia 12.09.2023128961
Gostkowo128952
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego128951
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wezwaniu pełnomocnika do złożenia wyjaśnień do karty informacyjnej przedsięwzięcia oraz o wyznaczeniu nowego terminu128951
Chocimino128950
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wezwaniu inwestora do złożenia wyjaśnień do karty informacyjnej przedsięwzięcia oraz o wyznaczeniu nowego terminu128949
Uproszczony Plan Urządzania Lasu128944
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wezwaniu pełnomocnika do złożenia wyjaśnień do karty informacyjnej przedsięwzięcia oraz o wyznaczeniu nowego terminu128932
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wpływie do tut. Urzędu wniosku o ustaleniu lokalizacji inwestycji mieszkaniowej oraz lokalizacji inwestycji towarzyszącej128927
Postanowienie nr 228/2023 Komisarza Wyborczego w Koszalinie I z dnia 21 września 2023 r. w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w gminie Polanów128810
Struktura organizacyjna Urzędu Miejskiego w Polanowie od 25 marca 2025 r. - załącznik do Regulaminu Organizacyjnego128798
Postanowienie Komisarza Wyborczego w Koszalinie w sprawie utworzenia odrębnych obwodów głosowania w Gminie Polanów128745
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa z dnia 15 września 2023 roku128739
Postanowienie nr 348/2023 Komisarza Wyborczego w Koszalinie I z dnia 28 września 2023 r. w sprawie zmiany w składzie Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 3 w gminie Polanów128738
Ogłoszenie Burmistrza Polanowa a dnia 21 sierpnia 2023 r. w sprawie przeznaczonych do umieszczenia urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów wszystkich komitetów wyborczych128719
Informacja Okręgowej Komisji Wyborczej w Koszalinie z dnia 29 sierpnia 2023 r.128717
Postanowienie nr 229/2023 Komisarza Wyborczego w Koszalinie I z dnia 21 września 2023 r. w sprawie zwołania pierwszych posiedzeń obwodowych komisji wyborczych128712
Rozporządzenie nr 2/2023 Powiatowego Lekarza Weterynarii w Koszalinie z dnia 10 sierpnia 2023 r. w sprawie określenia obszaru zapobiegania rozprzestrzenianiu się choroby zakaźnej zwierząt akwakultury - wirusowej posocznicy krwotocznej ryb łososiowatych (VHS) na obszarze powiatu koszalińskiego128712
Wniosek o wydanie zaświadczenia o prawie do głosowania128704
Szablon do składania uwag i zastrzeżeń128702
Instrukcja dla właścicieli lasów128702
Wykaz z dnia 19.09.2023128701
Rozkład jazdy bezpłatnego przewozu pasażerskiego dla wyborców realizowany w dniu 15 października 2023 r. w dniu wyborów parlamentarnych128701
Zarządzenie Burmistrza Polanowa nr 103/23 z dnia 19 października 2023 r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych w zakresie projektu uchwały w sprawie przyjęcia „Programu współpracy Gminy Polanów z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2024 rok”.128695
Informacja Komisarza Wyborczego w Koszalinie I z dnia 16 września 2023 r.128695
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego128691
Zarządzenie Burmistrza Polanowa nr 106/23 z dnia 27 października 2023 r. w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na dofinansowanie wkładu własnego do realizowanych projektów współfinansowanych ze środków zewnętrznych w roku 2023128684
Zarządzenie Burmistrza nr 113/23 z dnia 14.11.2023 r. w sprawie zmiany Zarządzenia nr 106/23 z dnia 27 października 2023 r. w zakresie wydłużenia terminu składania ofert128681
Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych w związku z ustawą z dnia 5 stycznia 2011 r. Kodeks wyborczy128677
Rozporządzenie nr 27/2023 Wojewody Zachodniopomorskiego z dnia 18 października 2023 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie odstrzału sanitarnego dzików na terenie województwa zachodniopomorskiego128673
Rozporządzenie NR 2/2023 Powiatowego Lekarza Weterynarii w Koszalinie z dnia 10 sierpnia 2023 r. w sprawie określenia obszaru zapobiegania rozprzestrzenianiu się choroby zakaźnej zwierząt akwakultury - wirusowej posocznicy krwotocznej ryb łososiowatych (VHS) na obszarze powiatu koszalińskiego128667
Rozporządzenie nr 22/2023 Wojewody Zachodniopomorskiego z dnia 11 września 2023 r. uchylające rozporządzenie w sprawie zwalczania zgnilca amerykańskiego pszczół na terenie powiatu koszalińskiego oraz powiatu szczecineckiego128666
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego128581
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie wystąpienia z wnioskiem o wydanie opinii128372
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie postępowania administracyjnego dotyczącego wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach128361
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie postępowania administracyjnego dotyczącego wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach128321
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie postępowania administracyjnego dotyczącego wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach128321
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego128271
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego128197
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa128142
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego128138
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa128134
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wyznaczeniu nowego terminu128076
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie wezwania pełnomocnika Spółki do złożenia wyjaśnień128074
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa128064
Obwieszczenie o wydaniu decyzji o warunkach zabudowy nr 48/2023128009
Wykaz z dnia 21.12.2023127998
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie wszczęcia postępowania administracyjnego127996
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w wydaniu postanowienia o sprostowaniu omyłki pisarskiej w decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach127965
Wykaz z dnia 28.11.2023127957
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wezwaniu pełnomocnika do złożenia wyjaśnień do karty informacyjnej przedsięwzięcia oraz o wyznaczeniu nowego terminu127948
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o przekazaniu uzupełnień do karty informacyjnej przedsięwzięcia127944
Wykaz z dnia 19.12.2023127931
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego127931
Wykaz z dnia 7.12.2023127904
Zarządzenie nr 296/2023 Wojewody Zachodniopomorskiego z dnia 20 listopada 2023 roku w sprawie ustalenia liczby radnych wybieranych do Sejmiku Województw Zachodniopomorskiego, rad powiatów i rad gmin w województwie zachodniopomorskim127803
Zarządzenie nr 321/2023 Wojewody Zachodniopomorskiego z dnia 29 listopada 2023 roku zmieniająca zarządzenie w sprawie ustalenia liczby radnych wybieranych do Sejmiku Województw Zachodniopomorskiego, rad powiatów i rad gmin w województwie zachodniopomorskim127698
Zarządzenie Burmistrza Polanowa nr 131/23 z dnia 29 grudnia 2023 r. w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych miasta i gminy Polanów na rok 2024127696
Wykaz złożonych ofert w odpowiedzi na ogłoszenie o otwartym konkursie ofert na dofinansowanie wkładu własnego w roku 2023127692
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego127688
Obwieszczenie Dyrektor Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Szczecinie127678
Zarządzenie nr 121/23 Burmistrza Polanowa z dnia 1 grudnia 2023 r. w sprawie rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych miasta i gminy Polanów na rok 2023127676
Obwieszczenie Dyrektora Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Szczecinie127666
Zarządzenie nr 117/23 Burmistrza Polanowa z dnia 23 listopada 2023 r. w sprawie zmiany Zarządzenia nr 106/23 z dnia 27 października 2023 r. w zakresie wydłużenia terminu składania ofert127661
Protokół nr LXXIII/23 z LXXIII nadzwyczajnej Sesji Rady Miejskiej w Polanowie z dnia 20 listopada 2023 r.127636
Protokół nr LXXI/23 z LXXI nadzwyczajnej Sesji Rady Miejskiej w Polanowie z dnia 29 września 2023 r.127616
Protokół nr LXXII/23 z LXXII Sesji Rady Miejskiej w Polanowie z dnia 30 października 2023 r.127616
Protokół nr LXVIII/23 z LXVIII Sesji Rady Miejskiej w Polanowie z dnia 30 maja 2023 r.127612
Protokół nr LXX/23 z LXX nadzwyczajnej Sesji Rady Miejskiej w Polanowie z dnia 10 sierpnia 2023 r.127612
Protokół nr LXIX/23 z LXIX Sesji Rady Miejskiej w Polanowie z dnia 29 czerwca 2023 r.127602
Dane kontaktowe127559
Interpelacja - Or.II.0003.1.2024101115
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o warunkach zabudowy92362
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego92325
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o warunkach zabudowy92285
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o podjęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o warunkach zabudowy oraz zmianie wniosku inwestora92272
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego92221
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o przekazaniu uzupełnień do raportu ooś92043
Wykaz z dnia 10.01.202492023
Komunikat z dnia 11.01.202492021
Komunikat z dnia 10.01.202492015
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wezwaniu inwestora do złożenia wyjaśnień do karty informacyjnej przedsięwzięcia91990
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wezwaniu inwestora do złożenia wyjaśnień do karty informacyjnej przedsięwzięcia91989
Postanowienia 62/2024 Komisarza Wyborczego w Koszalinie I zmieniające postanowienie w sprawie podziału Gminy Polanów na stałe obwody głosowania, ustalenia ich numerów granic oraz siedzib obwodowych komisji wyborczych91865
Plan postępowań o udzielenie zamówień na rok 2024 zamieszczony w Biuletynie Zamówień Publicznych w dniu 10.01.2024 nr 2024/BZP 00025889/01/P91841
Obwieszczenie o wszczęciu postępowania administracyjnego91778
Interpelacja - Or.II.0003.5.202410728
Interpelacja - Or.II.0003.8.202410027
Interpelacja - Or.II.0003.10.20249622
Interpelacja - Or.II.0003.7.20249256
Interpelacja - Or.II.0003.9.20249232
Interpelacja - Or.II.0003.6.20248963
Interpelacja - Or.II.0003.3.20248694
Interpelacja - Or.II.0003.2.20248649
Inne8352
Interpelacja - Or.II.0003.4.20248285
Skład Rady6415
Plany urządzania lasów6214
PROJEKT planu ogólnego Gminy Planów (etap opiniowania i uzgodnień) - lipiec 2025 r.5643
Komisje Rady5562
Porządek obrad Rady Miejskiej w Polanowie5495
PROJEKT planu ogólnego Gminy Planów (etap opiniowania i uzgodnień) - listopad 2025 r.5359
Interpelacje Radnych Rady Miejskiej (2024-2029)5347
Harmonogram odbioru odpadów komunalnych - II półrocze 20265308
PROJEKT planu ogólnego Gminy Planów (etap opiniowania i uzgodnień) - luty 2026 r.5063
Konsultacje społeczne dotyczące projektu planu ogólnego gminy Polanów5050
Organizacja ruchu5018
Publicznie dostępny wykaz danych4999
PROJEKT planu ogólnego Gminy Planów (etap opiniowania i uzgodnień) - maj 2026 r.4949
Dyżur Przewodniczącego Rady Miejskiej Polanowie4886
PROJEKT planu ogólnego Gminy Planów (etap opiniowania i uzgodnień) - kwiecień 2026 r.4857
Ogłoszenie o zamiarze bezpośredniego zawarcia umowy w zakresie publicznego transportu zbiorowego4833
Konsultacje społeczne w zakresie projektu uchwały w sprawie przyjęcia „Programu współpracy Gminy Polanów z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2025 rok”4812
Podsumowanie przebiegu konsultacji społecznych4701
Konsultacje społeczne w sprawie projektu Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Polanów na lata 2026 - 20354675
Wysoce zjadliwa grypa ptaków4670
Konsultacje społeczne w sprawie projektu Strategii Rozwoju Gminy Polanów na lata 2026-20364558
Konsultacje społeczne w zakresie projektu uchwały w sprawie przyjęcia „Programu współpracy Gminy Polanów z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2026 rok”4534
Nabór kandydatów do Komitetu Rewitalizacji Gminy Polanów4523
Harmonogram odbioru odpadów komunalnych - I kwartał 20254513
Ogłoszenie o zamiarze bezpośredniego zawarcia umowy w zakresie publicznego transportu zbiorowego - 20274482
Uchwała Rady Miejskiej w Polanowie w sprawie zasad wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu Rewitalizacji4473
Obwieszczenie o odstąpieniu od przeprowadzenia strategicznej oceny oddziaływania na środowisko dla projektu Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Polanów na lata 2026 -20354451
Wypłacanie świadczeń w związku z wstawiennictwem do Kwalifikacji wojskowej4441
Ogłoszenie o otwartym naborze na partnerów do wspólnego przygotowania i realizacji projektów4436
Program współpracy Gminy Polanów z organizacjami pozarządowymi na 2026 rok4386
Harmonogram odbioru odpadów komunalnych - I półrocze 20264149
Zarządzenie nr 66/26 Burmistrza Polanowa z dnia 3 sierpnia 2026 r. w sprawie ogłoszenia naboru wniosków o zawarcie umów najmu komunalnych lokali mieszkalnych w nowo wybudowanych budynkach w Polanowie przy ul. Zielona Dolina 1,2,3,43590
Harmonogram odbioru odpadów komunalnych - 20253175
Wybory do Parlamentu Europejskiego w Rzeczypospolitej Polskiej2782
Informacja o zamiarze przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne2685
Wybory Prezydenckie 20251370
Informacja z wykonania budżetu za IV kwartał 2023 roku1338
Informacja z wykonania budżetu za I kwartał 2024 roku1307
Informacja z wykonania budżetu za II kwartał 2024 roku1291
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o udziale społeczeństwa1262
Informacja z wykonania budżetu za III kwartał 2024 roku1159
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego1139
Zarządzenie nr 136/24 Burmistrza Polanowa z dnia 10 października 2024 r. w sprawie zatwierdzenia projektu czasowej organizacji ruchu ulicy Cmentarnej i Przytorze w Polanowie obowiązującej w dniach 31 października 2024 i 1 listopada 20241083
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie postępowania administracyjnego dotyczącego wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach1071
Wykaz z dnia 26.03.20241049
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie wszczęcia postępowania administracyjnego1022
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania oraz o wydanych postanowieniach w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego1013
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie postępowania administracyjnego dotyczącego wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach1001
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o warunkach zabudowy997
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie postępowania administracyjnego dotyczącego wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach997
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie postępowania administracyjnego dotyczącego wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach986
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o warunkach zabudowy981
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania oraz o wydanych postanowieniach w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego971
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie postępowania administracyjnego dotyczącego wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach964
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie postępowania administracyjnego dotyczącego wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach961
Zawiadomienie/obwieszczenie o wszczęciu postępowania934
Informacja o zamiarze przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne927
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie postępowania administracyjnego dotyczącego wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach926
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie zakończenia postępowania dowodowego912
Diagnoza potrzeb i potencjału społeczności lokalnej w zakresie usług społecznych w gminie Polanów900
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie postępowania administracyjnego dotyczącego wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach892
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o warunkach zabudowy885
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie postępowania administracyjnego dotyczącego wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach878
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie postępowania administracyjnego dotyczącego wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach875
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o warunkach zabudowy858
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego855
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie postępowania administracyjnego dotyczącego wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach849
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o warunkach zabudowy836
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o warunkach zabudowy834
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego830
Informacja o zamiarze przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne826
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie postępowania administracyjnego dotyczącego wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach820
Wykaz z dnia 28.11.2024811
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania oraz o wydanych postanowieniach w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego805
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego802
Zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej od 2024 roku794
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania oraz o wydanych postanowieniach w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego783
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie postępowania administracyjnego dotyczącego wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach783
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o warunkach zabudowy772
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego770
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o warunkach zabudowy764
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie postępowania administracyjnego dotyczącego wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach761
Informacja dla mieszkańców sołectwa Żydowo754
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania dowodowego753
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego752
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o warunkach zabudowy749
Informacja z wykonania budżetu za IV kwartał 2024 roku746
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie wystąpienia z wnioskiem o wydanie opinii745
Informacja z wykonania budżetu za I kwartał 2025 roku736
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego732
Zawiadomienie - obwieszczenie o zakończeniu postępowania administracyjnego731
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie postępowania administracyjnego dotyczącego wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach723
Wykaz z dnia 12.06.2024717
Wykaz z dnia 25.10.2024713
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego710
Informacja Burmistrza Polanowa w sprawie organizacji na terenie gminy Polanów bezpłatnego gminnego przewozu pasażerskiego w dniu wyborów, o którym mowa w art. 37f § 1 Kodeksu wyborczego708
Wykaz z dnia 19.04.2024700
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego694
Uchwała nr 44/2024 PKW z dnia 7 lutego 2024 r. w sprawie ustalenia wzorów potwierdzeń zgłoszenia do rejestracji listy kandydatów na radnych i wzorów protokołów rejestracji listy kandydatów na radnych oraz wzoru potwierdzenia zgłoszenia do rejestracji kandydata na wójta, burmistrza i prezydenta miasta i wzoru protokołu rejestracji kandydata na wójta, burmistrza i prezydenta miasta692
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o udziale społeczeństwa685
Wykaz z dnia 3.12.2024684
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania oraz o wydanych postanowieniach w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego679
Wykaz z dnia 22.04.2024675
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o warunkach zabudowy674
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie postępowania administracyjnego dotyczącego wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach673
Oficjalne wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego w gminie Polanów672
Wykaz z dnia 06.06.2024671
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego664
Interpelacja - Or.II.0003.11.2024657
Interpelacja - Or.II.0003.16.2024652
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o udziale społeczeństwa649
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego649
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego646
Zawiadomienie-obwieszczenie o wszczęciu postępowania643
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o przedłużeniu terminu do złożenia uzupełnień do raportu ooś oraz o wyznaczeniu nowego terminu640
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wyznaczeniu nowego terminu640
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie wszczęcia postępowania administracyjnego632
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie zakończenia postępowania dowodowego627
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego624
Wykaz z dnia 22.05.2024622
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania oraz o wydanych postanowieniach w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego618
Wykaz z dnia 16.02.2024618
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie postępowania administracyjnego dotyczącego wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach616
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wyznaczeniu nowego terminu załatwienia sprawy615
Wykaz z dnia 24.10.2024613
Obwieszczenie o wydaniu decyzji o warunkach zabudowy nr 10/2024612
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania oraz o wydanych postanowieniach w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego611
Zawiadomienie obwieszczenie o zakończeniu postępowania administracyjnego610
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego608
Wykaz z dnia 6.08.2024601
Konsultacje społeczne uchwały w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji601
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego599
Obwieszczenie o wydaniu decyzji odmownej597
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o warunkach zabudowy593
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o udziale społeczeństwa592
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wezwaniu inwestora do złożenia uzupełnień do raportu ooś587
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego587
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa586
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego585
Wykaz z dnia 12.09.2024583
Obwieszczenia o przekazaniu akt do Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Koszalinie583
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o udziale społeczeństwa578
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wyznaczeniu nowego terminu załatwienia sprawy578
Interpelacja - Or.II.0003.18.2024576
Wykaz z dnia 15.05.2024574
Wykaz z dnia 17.05.2024569
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wezwaniu inwestora do złożenia uzupełnień do raportu ooś566
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach566
Ogłoszenie dotyczące budowy linii 400 kV Dunowo - Żydowo Kierzkowo - Piła Krzewina564
Obwieszczenie o wydaniu decyzji o warunkach zabudowy nr 61/2023563
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o warunkach zabudowy558
Deklaracja o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi - format PDF do wydruku557
Mapa - Gmina Polanów556
Interpelacja - Or.II.0003.12.2024551
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wezwaniu pełnomocnika do złożenia uzupełnień do raportu ooś548
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie wszczęcia postępowania administracyjnego545
Ogłoszenie Burmistrza Polanowa o naborze wniosków o zawarcie umów najmu lokali mieszkalnych znajdujących się w budynku zlokalizowanym w Gminie Polanów wybudowanym w ramach inwestycji realizowanej przez Społeczną Inicjatywę Mieszkaniową „KZN – Zachodniopomorskie” sp. z o.o. z siedzibą w Koszalinie541
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie zakończenia postępowania dowodowego541
Zawiadomienie obwieszczenie o zakończeniu postępowania administracyjnego540
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie wszczęcia postępowania administracyjnego539
Porządek obrad VII Sesji Rady Miejskiej w Polanowie w dniu 29 października 2024 r. godz. 10.00535
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie wszczęcia postępowania administracyjnego534
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie postępowania administracyjnego dotyczącego wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach533
Zawiadomienie-obwieszczenie o zakończeniu postępowania administracyjnego530
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego527
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie zakończenia postępowania dowodowego527
Interpelacja - Or.II.0003.13.2024526
Porządek obrad VI Sesji Rady Miejskiej w Polanowie w dniu 3 października 2024 r. godz. 10.00526
Wykaz z dnia 29.01.2024526
Interpelacja - Or.II.0003.15.2024524
Wykaz z dnia 29.04.2024522
Wykaz z dnia 8.03.2024521
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wyznaczeniu nowego terminu519
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania oraz o wydanych postanowieniach w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego518
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania oraz o wydanych postanowieniach w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego518
Wzory dokumentów dotyczące tworzenia komitetów wyborczych518
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zawieszeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego517
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o przedłużeniu terminu do złożenia uzupełnień do raportu ooś oraz o wyznaczeniu nowego terminu517
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o przekazaniu uzupełnień do karty informacyjnej przedsięwzięcia517
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania oraz o wydanych postanowieniach w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego516
Interpelacja - Or.II.0003.30.2024512
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie wszczęcia postępowania administracyjnego511
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego510
Wykaz z dnia 6.12.2024510
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wezwaniu inwestora do złożenia uzupełnień i wyznaczeniu nowego terminu507
Zawiadomienie/obwieszczenie o zmianie wniosku507
Wykaz z dnia 23.09.2024503
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o przekazaniu uzupełnień do raportu ooś501
Obwieszczenie o wydaniu decyzji o warunkach zabudowy nr 21/2024501
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wezwaniu inwestora do złożenia wyjaśnień do raportu o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko501
Obwieszczenie Burmistrza Burmistrza Polanowa o przekazaniu uzupełnień do karty informacyjnej przedsięwzięcia499
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wezwaniu inwestora do złożenia wyjaśnień do raportu ooś498
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa498
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wyznaczeniu nowego terminu załatwienia sprawy497
Obwieszczenie o wydaniu decyzji o warunkach zabudowy497
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wezwaniu pełnomocnika do złożenia wyjaśnień do karty informacyjnej przedsięwzięcia496
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach495
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o przekazaniu uzupełnień do raportu ooś494
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wyznaczeniu nowego terminu załatwienia sprawy494
Interpelacja - Or.II.0003.31.2024494
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania oraz o wydanych postanowieniach w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego493
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa493
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o warunkach zabudowy492
Interpelacja - Or.II.0003.21.2024492
Wykaz z dnia 14.06.2024491
Interpelacja - Or.II.0003.17.2024491
Wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Polanowie490
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wezwaniu pełnomocnika do przedłożenia raportu ooś489
Wykaz z dnia 02.09.2024488
Uchwała nr 26/2024 Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 23 stycznia 2024 r. w sprawie sposobu zgłaszania kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych, wzoru zgłoszenia oraz zasad powoływania tych komisji, w tym trybu przeprowadzania losowania, w wyborach do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz w wyborach wójtów, burmistrzów i prezydentów miast488
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie wszczęcia postępowania administracyjnego487
Informacja o dyżurze urzędnika wyborczego w celu przyjmowania zgłoszeń kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych przez pełnomocników komitetów wyborczych487
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie postępowania administracyjnego485
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego484
Informacja Państwowej Komisji Wyborczej o warunkach udziału obywateli polskich w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r.484
Informacja o dyżurze urzędnika wyborczego w celu przyjmowania zgłoszeń kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych przez pełnomocników komitetów wyborczych484
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o przekazaniu raportu ooś484
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa483
Wykaz z dnia 16.10.2024481
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o przekazaniu uzupełnień do karty informacyjnej przedsięwzięcia479
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie wszczęcia postępowania administracyjnego477
Obwieszczenie o wydaniu decyzji o warunkach zabudowy nr 62/2023474
Interpelacja - Or.II.0003.29.2024473
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie wystąpienia z wnioskiem o wydanie opinii oraz wyznaczeniu nowego terminu472
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa471
Interpelacja - Or.II.0003.20.2024470
Wykaz z dnia 11.09.2024470
Wykaz z dnia 4.03.2024470
Wyniki wyborów na Burmistrza Polanowa470
Wykaz z dnia 09.09.2024469
Interpelacja - Or.II.0003.27.2024469
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o przekazaniu uzupełnień do raportu ooś469
Interpelacja - Or.II.0003.14.2024468
Wykaz z dnia 29.08.2024468
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o przedłużeniu terminu do złożenia uzupełnień do raportu ooś oraz o wyznaczeniu nowego terminu467
Interpelacja - Or.II.0003.19.2024467
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego467
Wykaz z dnia 18.06.2024466
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wezwaniu pełnomocnika do złożenia wyjaśnień do karty informacyjnej przedsięwzięcia466
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o przekazaniu uzupełnień do raportu ooś465
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wezwaniu pełnomocnika do złożenia uzupełnień do raportu ooś464
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa463
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wezwaniu inwestora do złożenia wyjaśnień oraz o wyznaczeniu nowego terminu462
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o przekazaniu odwołania do Samorządowego Kolegium Odwoławczego462
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o przekazaniu uzupełnień do raportu ooś oraz o wyznaczeniu nowego terminu załatwienia sprawy461
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania oraz o wydanych postanowieniach w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego460
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego456
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego454
Informacja o dyżurze urzędnika wyborczego w celu przyjmowania zgłoszeń uzupełnienia kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych przez pełnomocników komitetów wyborczych454
Obwieszczenie o wydaniu decyzji o warunkach zabudowy nr 1/2025453
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o warunkach zabudowy452
Obwieszczenie o wydaniu decyzji o warunkach zabudowy nr 64/2024452
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o warunkach zabudowy451
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie postępowania administracyjnego451
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa451
Bilans łączny za 2023 rok450
Uchwała nr LXXV/456/23 w sprawie przystąpienia do sporządzenia planu ogólnego gminy Polanów450
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego449
Bilans Urzędu Miejskiego w Polanowie za 2023 rok446
Konsultacje społeczne uchwały w sprawie zasad wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu Rewitalizacji446
Wyniki głosowania w pierwszej turze w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w 2025 r. gm. Polanów444
Wykaz z dnia 29.10.2024444
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wezwaniu pełnomocnika do złożenia uzupełnień do raportu ooś444
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o o dopuszczeniu organizacji ekologicznej do udziału na prawach strony w postępowaniu administracyjnym442
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wezwaniu pełnomocnika do złożenia uzupełnień do raportu ooś441
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o przekazaniu uzupełnień do karty informacyjnej przedsięwzięcia440
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o ponownym wezwaniu pełnomocnika spółki do złożenia uzupełnień do raportu ooś440
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania oraz o wydanych postanowieniach w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego439
Informacja o upływie terminów związanych z uprawnieniami wyborców niepełnosprawnych oraz wyborców, którzy najpóźniej w dniu głosowania ukończą 60 lat, w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r.438
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie zawieszenia postępowania administracyjnego437
Interpelacja - Or.II.0003.28.2024437
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o przekazaniu uzupełnień do raportu ooś434
Interpelacja - Or.II.0003.25.2024434
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wyznaczeniu nowego terminu433
Wykaz z dnia 17.04.2025430
Interpelacja - Or.II.0003.33.2024430
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa429
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach427
Interpelacja - Or.II.0003.22.2024427
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o przekazaniu uzupełnień do karty informacyjnej przedsięwzięcia426
Uchwała nr 1/2024 Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 16 stycznia 2024 r. w sprawie wytycznych dla komisarzy wyborczych dotyczących przyjmowania zawiadomień o utworzeniu komitetu wyborczego w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw424
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego424
Informacja o zasadach wystawiania e-faktur w KSeF423
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania oraz o wydanych postanowieniach w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego422
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie postępowania administracyjnego420
Porządek obrad IX Sesji Rady Miejskiej w Polanowie w dniu 20 grudnia 2024 r. godz. 12.00419
Interpelacja - Or.II.0003.24.2024416
Zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej od 2025 roku416
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego415
Interpelacja - Or.II.0003.26.2024415
Wykaz z dnia 21.10.2024415
Zawiadomienie/obwieszczenie o zakończeniu postępowania administracyjnego414
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa414
Przeglądarka danych planistycznych414
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach412
Uchwała nr 43/2024 PKW z dnia 7 lutego 2024 r. w sprawie regulaminów terytorialnych i obwodowych komisji wyborczych powołanych do przeprowadzenia wyborów do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast412
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o przekazaniu uzupełnień do raportu ooś411
Porządek obrad III Sesji Rady Miejskiej w Polanowie w dniu 26 czerwca 2024 r.409
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o przekazaniu uzupełnień do raportu ooś oraz o wyznaczeniu nowego terminu załatwienia sprawy408
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego408
Informacja Państwowej Komisji Wyborczej o warunkach udziału obywateli Unii Europejskiej niebędących obywatelami polskimi oraz obywateli Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej w wyborach do rad gmin oraz wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r.408
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego408
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji odmownej405
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa403
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o przekazaniu uzupełnień do raportu ooś403
Interpelacja - Or.II.0003.32.2024400
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o przekazaniu uzupełnień do raportu ooś399
Interpelacja - Or.II.0003.23.2024397
Wykaz z dnia 08.11.2024396
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego395
Wykaz z dnia 3.10.2024394
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o udziale społeczeństwa393
Obwieszczenie o wydaniu decyzji o warunkach zabudowy nr 65/2024392
Zawiadomienie-obwieszczenie o zakończeniu postępowania administracyjnego390
Zawiadomienie/Obwieszczenie o wszczęciu postępowania389
Obwieszczenie Miejskiej Komisji Wyborczej w Polanowie z dnia 15 marca 2024 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych w wyborach do Rady Miejskiej w Polanowie zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r.387
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wezwaniu pełnomocnika inwestora do złożenia wyjaśnień do karty informacyjnej przedsięwzięcia oraz o wyznaczeniu nowego terminu383
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o udziale społeczeństwa382
Porządek obrad XII Sesji Rady Miejskiej w Polanowie w dniu 28 lutego 2025 r. godz. 10.00382
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania dowodowego381
Uchwała nr 25/2024 Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 23 stycznia 2024 r. w sprawie sposobu zgłaszania kandydatów na członków terytorialnych komisji wyborczych, wzoru zgłoszenia oraz zasad powoływania tych komisji, w tym trybu przeprowadzania losowania, w wyborach do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz w wyborach wójtów, burmistrzów i prezydentów miast380
Ogłoszenie Burmistrza Polanowa z dnia 25 listopada 2024 r. o przystąpieniu do sporządzenia planu ogólnego gminy Polanów379
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie zakończenia postępowania dowodowego377
Zawiadomienie/obwieszczenie o wszczęciu postępowania374
Ogłoszenie otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych 2025374
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o przekazaniu uzupełnień do raportu ooś373
Zawiadomienie/obwieszczenie o zmianie wniosku372
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego371
Wykaz z dnia 14.04.2025370
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o przekazaniu uzupełnień do karty informacyjnej przedsięwzięcia370
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o podjęciu zawieszonego postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego368
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wezwaniu inwestora do złożenia uzupełnień do raportu ooś368
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego366
Porządek obrad XVI Sesji Rady Miejskiej w Polanowie w dniu 25 czerwca 2025 r. godz. 10.00366
Obwieszczenie o wydaniu decyzji o warunkach zabudowy nr 24/2025365
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wezwaniu pełnomocnika do złożenia uzupełnień do raportu ooś365
Zarządzenie nr 25/25 Burmistrza Polanowa w sprawie zatwierdzenia projektu stałej organizacji ruchu. Wprowadzenie ruchu jednokierunkowego na odcinku od ulicy Wolności do ulicy Stawnej w Polanowie.364
Porządek obrad VIII Sesji Rady Miejskiej w Polanowie w dniu 27 listopada 2024 r. godz. 11.00364
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o warunkach zabudowy363
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wezwaniu inwestora do złożenia uzupełnień do raportu ooś361
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie wszczęcia postępowania administracyjnego359
Porządek obrad XIII Sesji Rady Miejskiej w Polanowie w dniu 31 marca 2025 r. godz. 10.00355
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach354
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach353
Zawiadomienie-obwieszczenie o wszczęciu postępowania351
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa351
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wezwaniu inwestora do złożenia wyjaśnień do raportu ooś349
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji umarzającej postępowanie administracyjne345
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o warunkach zabudowy344
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o warunkach zabudowy343
Postanowienie nr 176/2025 Komisarza Wyborczego w Koszalinie I z dnia 25 kwietnia 2025 r. w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w gminie Polanów343
Obwieszczenie o wydaniu decyzji o warunkach zabudowy nr 77/2024342
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wyznaczeniu nowego terminu załatwienia sprawy341
Obwieszczenie o wydaniu decyzji o warunkach zabudowy nr 28/2025339
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach337
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o udziale społeczeństwa337
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa337
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o warunkach zabudowy335
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego335
Zawiadomienie/obwieszczenie o wszczęciu postępowania333
Interpelacja - Or.II.0003.35.2025332
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego331
Projekt stałej organizacji ruchu w rejonie Zespołu Szkół Publicznych i Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Oświaty w Polanowie330
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zmianie wniosku w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego330
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o warunkach zabudowy329
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego329
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie wszczęcia postępowania administracyjnego328
Obwieszczenie o wydaniu decyzji o warunkach zabudowy nr 72/2024327
Porządek obrad XIV Sesji Rady Miejskiej w Polanowie w dniu 29 kwietnia 2025 r. godz. 10.00327
Bilans Urzędu Miejskiego w Polanowie za 2024 rok326
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego326
Wykaz z dnia 20.02.2025325
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wezwaniu pełnomocnika do przedłożenia raportu ooś325
Oferta na realizację zadania publicznego w trybie uproszczonym z dnia 19 sierpnia 2026 r.325
Wykaz z dnia 09.09.2026324
Wykaz z dnia 29.07.2025323
Interpelacja - Or.II.0003.34.2025322
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego322
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego321
Zarządzenie nr 8/25 Burmistrza Polanowa z dnia 16 stycznia 2025 r. w sprawie ustalenia terminów postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz do klas pierwszych publicznych szkół podstawowych, a także kryteriów branych pod uwagę i dokumentów niezbędnych do potwierdzenia tych kryteriów w placówkach oświatowych prowadzonych przez Gminę Polanów w roku szkolnym 2025/2026320
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wezwaniu pełnomocnika do złożenia uzupełnień do raportu ooś320
Formularz zgłaszania przedsięwzięć do Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Polanów319
Obwieszczenie o wydaniu decyzji o warunkach zabudowy nr 28/2025319
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wezwaniu do uzupełnień oraz o wyznaczeniu nowego terminu załatwienia sprawy318
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa318
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa317
Zawiadomienie/obwieszczenie o wszczęciu postępowania316
Bilans łączny za 2024 rok316
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wyznaczeniu nowego terminu załatwienia sprawy314
Informacja o dyżurze urzędnika wyborczego312
Zawiadomienie-obwieszczenie o zakończeniu postępowania administracyjnego312
Postanowienie Komisarza Wyborczego w Koszalinie I z dnia 15 marca 2024 r. w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w gminie Polanów312
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie zakończenia postępowania dowodowego311
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego310
Obwieszczenie o przekazaniu akt do samorządowego kolegium odwoławczego w Koszalinie310
Wykaz z dnia 29.08.2025310
Informacja z wykonania budżetu za IV kwartał 2025 roku308
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego307
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego306
Zawiadomienie-obwieszczenie o zakończeniu postępowania administracyjnego305
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wezwaniu pełnomocnika do złożenia uzupełnień do raportu ooś305
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa305
Uchwał nr 3 Miejskiej Komisji Wyborczej w Polanowie z dnia 4 marca 2024 r. w sprawie odmowy rejestracji zgłoszenia listy kandydatów na radnych komitetu wyborczego pod nazwą KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY" w okręgu wyborczym nr 1 w wyborach organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r.303
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania dowodowego302
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego301
Wykaz z dnia 28.04.2025301
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o warunkach zabudowy300
Informacja z wykonania budżetu za III kwartał 2025 roku300
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa296
Zawiadomienie-obwieszczenie o zakończeniu postępowania administracyjnego296
Informacja z wykonania budżetu za II kwartał 2025 roku296
Zarządzenie nr 15/24 Burmistrza Polanowa z dnia 18 września 2024 r. w sprawie ogłoszenia naboru na wolne stanowisko urzędnicze295
Wykaz z dnia 26.03.2025294
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o warunkach zabudowy294
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego293
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego293
Zarządzenie nr 17/24 Burmistrza Polanowa z dnia 18 września 2024 r. w sprawie ogłoszenia naboru na wolne stanowisko urzędnicze293
Wykaz z dnia 16.09.2026292
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o udziale społeczeństwa292
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego291
Przykładowe wypełnienie formularza - Pismo dotyczące aktu planowania przestrzennego290
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wezwaniu pełnomocnika do złożenia wyjaśnień do raportu ooś290
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego289
Porządek obrad XV Sesji Rady Miejskiej w Polanowie w dniu 29 maja 2025 r. godz. 10.00289
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie wszczęcia postępowania administracyjnego287
Zawiadomienie-obwieszczenie o wszczęciu postępowania287
Wzór formularza - Pismo dotyczące aktu planowania przestrzennego287
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego286
Zawiadomienie/obwieszczenie o zmianie wniosku286
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego285
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o warunkach zabudowy284
2025284
Zarządzenie nr 20/24 Burmistrza Polanowa z dnia 18 października 2024 r. w sprawie ogłoszenia naboru na wolne stanowisko urzędnicze280
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o warunkach zabudowy280
Informacja Miejskiej Komisji Wyborczej w Polanowie powołanej w celu przeprowadzenia wyborów organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r. o składzie, siedzibie i dyżurach od 5 marca 2024 r.280
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie postępowania administracyjnego dotyczącego wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach279
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego279
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach278
Informacja Komisarza Wyborczego w Koszalinie I z dnia 8 marca 2024 r.278
Informacja z wykonania budżetu za I kwartał 2026 roku278
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie postępowania administracyjnego dotyczącego wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach277
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego275
Zawiadomienie-obwieszczenie o zakończeniu postępowania administracyjnego275
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o warunkach zabudowy275
Obwieszczenie Miejskiej Komisji Wyborczej w Polanowie z dnia 15 marca 2024 r.275
Informacja o wynikach naboru na stanowisko Dyrektor Żłobka Gminnego w Polanowie274
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego274
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa z dnia 31 stycznia 2024 r. w sprawie granic okręgów wyborczych274
Informacja o wynikach naboru274
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zawieszeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego274
Obwieszczenie o wydaniu decyzji o warunkach zabudowy nr 17/2025274
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa272
Obwieszczenie o wydaniu decyzji o warunkach zabudowy nr 15/2025272
Aktualności PKW271
Oferta na realizację zadania publicznego w trybie uproszczonym z dnia 28 maja 2025 r.271
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego271
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o udziale społeczeństwa271
Interpelacja - Or.II.0003.36.2025270
Zawiadomienie-obwieszczenie o zakończeniu postępowania administracyjnego269
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o przekazaniu uzupełnień do raportu ooś268
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie postępowania administracyjnego dotyczącego wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach268
Interpelacja - Or.II.0003.39.2025266
Obwieszczenie o wydaniu decyzji o warunkach zabudowy nr 33/2025265
Zawiadomienie-obwieszczenie o wszczęciu postępowania265
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania dowodowego264
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego261
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o warunkach zabudowy261
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie wszczęcia postępowania administracyjnego261
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o przekazaniu odwołania do Samorządowego Kolegium Odwoławczego260
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o przekazaniu uzupełnień do raportu ooś oraz o wyznaczeniu nowego terminu załatwienia sprawy260
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o przekazaniu uzupełnień do raportu ooś259
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie wszczęcia postępowania administracyjnego258
Interpelacja - Or.II.0003.40.2025258
Informacja Miejskiej Komisji Wyborczej w Polanowie powołanej w celu przeprowadzenia wyborów organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r. o składzie, siedzibie i dyżurach258
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa258
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o odmowie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach257
Uchwały PKW257
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o przekazaniu uzupełnień do karty informacyjnej przedsięwzięcia257
Interpelacja - Or.II.0003.38.2025256
Zawiadomienie-obwieszczenie o zakończeniu postępowania administracyjnego255
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego254
Zawiadomienie-obwieszczenie o wszczęciu postępowania254
Zawiadomienie-obwieszczenie o wszczęciu postępowania253
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wezwaniu do złożenia wyjaśnień do karty informacyjnej przedsięwzięcia253
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wezwaniu pełnomocnika do przedłożenia uzupełnień oraz o wyznaczeniu nowego terminu załatwienia sprawy252
Obwieszczenie Miejskiej Komisji Wyborczej w Polanowie z dnia 15 marca 2024 r. o przyznanych numerach list kandydatów na radnych w wyborach do Rady Miejskiej w Polanowie zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r.252
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o udziale społeczeństwa252
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie wszczęcia postępowania administracyjnego251
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego251
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego249
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wezwaniu inwestora do złożenia wyjaśnień do karty informacyjnej przedsięwzięcia248
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie zakończenia postępowania dowodowego247
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego246
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o przekazaniu uzupełnień do karty informacyjnej przedsięwzięcia246
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wyznaczeniu nowego terminu załatwienia sprawy244
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego242
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wyznaczeniu nowego terminu załatwienia sprawy242
Wykaz z dnia 8.08.2025241
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa240
Interpelacja - Or.II.0003.37.2025239
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o przekazaniu uzupełnień do raportu ooś239
Wykaz z dnia 29.05.2025238
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach238
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego237
Obwieszczenie Powiatowej Komisji Wyborczej w Koszalinie z dnia 18 marca 2024 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych w wyborach do Rady Powiatu Koszalińskiego zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r.237
Zawiadomienie-obwieszczenie o wszczęciu postępowania235
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie wszczęcia postępowania administracyjnego234
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie wszczęcia postępowania administracyjnego234
Zarządzenie nr 13/25 Burmistrza Polanowa z dnia 23 kwietnia 2025 r. w sprawie ogłoszenia naboru na wolne stanowisko urzędnicze233
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego233
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wezwaniu inwestora do złożenia wyjaśnień do raportu ooś233
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach233
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wyznaczeniu nowego terminu232
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wezwaniu do złożenia wyjaśnień oraz o wyznaczeniu nowego terminu231
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o udziale społeczeństwa230
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa230
Obwieszczenie o wydaniu decyzji o warunkach zabudowy nr 106/2025229
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o warunkach zabudowy229
Postanowienie nr 1111/2024 Komisarza Wyborczego w Koszalinie I z dnia 16 maja 2024 r. w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w gminie Polanów228
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa228
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o warunkach zabudowy228
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania dowodowego228
Zarządzenie nr 96/25 Burmistrza Polanowa z dnia 14 października 2025 r. w sprawie zatwierdzenia projektu czasowej organizacji ruchu ulicy Cmentarnej i Przytorze w Polanowie obowiązującej w dniach od 31 października 2025 do 02 listopada 2025227
Zawiadomienie/obwieszczenie o wszczęciu postępowania227
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie wszczęcia postępowania administracyjnego227
Obwieszczenie Wojewódzkiej Komisji Wyborczej w Szczecinie z dnia 14 marca 2024 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych w wyborach do Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r.227
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa226
Wykaz z dnia 4.06.2025225
Porządek obrad XIX Sesji Rady Miejskiej w Polanowie w dniu 28 października 2025 r. godz. 10.00224
Wykaz z dnia 3.11.2025224
Interpelacja - Or.II.0003.41.2025224
Porządek obrad XX Sesji Rady Miejskiej w Polanowie w dniu 28 listopada 2025 r. godz. 10.00223
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wyznaczeniu nowego terminu223
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o umorzeniu postępowania222
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego222
Obwieszczenie o wydaniu decyzji o warunkach zabudowy nr 23/2025222
Informacja o warunkach udziału obywateli polskich w głosowaniu w obwodach głosowania utworzonych w kraju w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 18 maja 2025 r.222
Wykaz z dnia 2.07.2025220
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o warunkach zabudowy220
Obwieszczenie o wydaniu decyzji o warunkach zabudowy nr 59/2025220
Komunikat Komisarza Wyborczego w Koszalinie I z dnia 30 stycznia 2024 r.219
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego219
Zawiadomienie-obwieszczenie o zakończeniu postępowania administracyjnego219
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego219
Wykaz z dnia 1.07.2025217
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego217
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa217
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o zmianie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach214
Uchwała nr IX/69/24 zmieniająca uchwałę w sprawie uchwalenia Statutu Gminy Polanów214
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa z dnia 1 lutego 2024 r. o numerach oraz granicach obwodów głosowania, wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych oraz możliwości głosowania korespondencyjnego i przez pełnomocnika214
Informacja Miejskiej Komisji Wyborczej w Polanowie w sprawie losowania numerów zarejestrowanym listom kandydatów na radnych213
Uchwała Miejskiej Komisji Wyborczej w Polanowie z dnia 20 marca 2024 r. o przeprowadzeniu głosowania tylko na jednego kandydata na Burmistrza Polanowa213
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o udziale społeczeństwa212
Informacja o uprawnieniach wyborców niepełnosprawnych oraz wyborców, którzy najpóźniej w dniu głosowania ukończą 60 lat212
Protokół z losowania składu obwodowej komisji wyborczej211
Zarządzenie Burmistrza Polanowa nr 73/24 z dnia 14 czerwca 2024 r. w sprawie ogłoszenia naboru na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze211
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego210
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o przekazaniu uzupełnień do raportu ooś210
Zawiadomienie-obwieszczenie o wszczęciu postępowania209
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wezwaniu do złożenia wyjaśnień do karty informacyjnej przedsięwzięcia209
Zarządzenie nr 11/25 Burmistrza Polanowa z dnia 8 kwietnia 2025 r. w sprawie ogłoszenia naboru na wolne stanowisko urzędnicze208
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wyznaczeniu nowego terminu załatwienia sprawy208
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie zakończenia postępowania dowodowego207
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa207
Wykaz z dnia 4.11.2025205
Zawiadomienie-obwieszczenie o wszczęciu postępowania205
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa205
Wykaz z dnia 11.09.2025204
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa204
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wyznaczeniu nowego terminu załatwienia sprawy203
Postanowienie nr 365/2024 Komisarza Wyborczego w Koszalinie I z dnia 19 lutego 2024 r. w sprawie utworzenia odrębnych obwodów głosowania w Gminie Polanów w wyborach organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r.203
Raport o stanie gminy Polanów za rok 2023202
Wykaz z dnia 12.11.2025202
Porządek obrad XXIV Sesji Rady Miejskiej w Polanowie w dniu 20 marca 2026 r. godz. 10.00202
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie wszczęcia postępowania administracyjnego202
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wyznaczeniu nowego terminu202
Obwieszczenie Starosty Powiatu Koszalińskiego z dnia 31 stycznia 2024 roku201
Obwieszczenie Wojewody Zachodniopomorskiego, znak: AP-4.747.11.2023.MM(3)201
Wykaz z dnia 19.09.2025201
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie postępowania administracyjnego dotyczącego wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach200
Ogłoszenie Burmistrza Polanowa z dnia 5 lutego 2024 r. w sprawie przeznaczonych miejsc do umieszczenia urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów wszystkich komitetów wyborczych199
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wyznaczeniu nowego terminu załatwienia sprawy198
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie postępowania administracyjnego dotyczącego wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach198
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wyznaczeniu nowego terminu załatwienia sprawy198
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego198
Plan postępowań o udzielenie zamówień na rok 2025198
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania dowodowego197
Uchwała nr 1 Miejskiej Komisji Wyborczej w Polanowie z dnia 26 lutego 2024 r. w sprawie wyboru Przewodniczącego Miejskiej Komisji Wyborczej w Polanowie, powołanej do przeprowadzenia wyborów organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r.197
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego197
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wyznaczeniu nowego terminu załatwienia sprawy195
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wyznaczeniu nowego terminu załatwienia sprawy195
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach194
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wyznaczeniu nowego terminu193
Postanowienia 405/2024 Komisarza Wyborczego w Koszalinie I z dnia 23 lutego 2024 r. w sprawie powołania Miejskiej Komisji Wyborczej w Polanowie192
Uchwała nr 2 Miejskiej Komisji Wyborczej w Polanowie z dnia 26 lutego 2024 r. w sprawie wyboru Zastępcy Przewodniczącego Miejskiej Komisji Wyborczej w Polanowie, powołanej do przeprowadzenia wyborów organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r.192
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wyznaczeniu nowego terminu załatwienia sprawy191
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego191
Wykaz z dnia 6.10.2025191
Aktualizacja planu postępowań o udzielenie zamówień na rok 2025190
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wyznaczeniu nowego terminu załatwienia sprawy190
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wezwaniu do złożenia wyjaśnień oraz o wyznaczeniu nowego terminu190
Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym w zakresie podatków lub opłat udzielono ulg, odroczeń, umorzeń lub rozłożono na raty w kwocie przewyższającej łącznie 500 zł w 2023 roku190
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa189
Porządek obrad XXI Sesji Rady Miejskiej w Polanowie w dniu 18 grudnia 2025 r. godz. 11.00189
Obwieszczenie o wydaniu decyzji o warunkach zabudowy nr 31/2025189
UCHWAŁA NR 1/2019 PAŃSTWOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ z dnia 28 stycznia 2019 r. w sprawie określenia obszarów okręgów wyborczych, na których w wyborach do Parlamentu Europejskiego w Rzeczypospolitej Polskiej okręgowe komisje wyborcze wykonują zadania rejonowych komisji wyborczych oraz określenia właściwości miejscowej rejonowych komisji wyborczych, ich numerów i siedzib189
Bilans Urzędu Miejskiego w Polanowie za 2025 rok188
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego188
Porządek obrad XXVI Sesji Rady Miejskiej w Polanowie w dniu 28 maja 2026 r. godz. 10.00187
Rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów z dnia 29 stycznia 2024 r. w sprawie zarządzenia wyborów do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast186
Zarządzenie nr 11/24 Burmistrza Polanowa z dnia 22 stycznia 2024 r. w sprawie ustalenia terminów postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz do klas pierwszych publicznych szkół podstawowych, a także kryteriów branych pod uwagę i dokumentów niezbędnych do potwierdzenia tych kryteriów w placówkach oświatowych prowadzonych przez Gminę Polanów w roku szkolnym 2024/2025186
Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym udzielono pomocy publicznej w 2023 roku186
Zarządzenie nr 30/24 
Burmistrza Polanowa
z dnia 22 marca 2024 r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych dotyczących planowanej budowy strefy rekreacyjno–sportowej w Polanowie186
OBWIESZCZENIE KOMISARZA WYBORCZEGO W SZCZECINIE I z dnia 9 kwietnia 2024 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa zachodniopomorskiego186
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego186
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wyznaczeniu nowego terminu załatwienia sprawy185
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego185
Ogłoszenie o zamiarze przeprowadzenia aukcji w celu wyzbycia się drewna pochodzącego z wycinki drzew w pasach drogowych dróg wojewódzkich po ustalonej cenie184
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego184
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wyznaczeniu nowego terminu załatwienia sprawy183
Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym udzielono pomocy publicznej w 2023 roku183
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach183
Zawiadomienie-obwieszczenie o wszczęciu postępowania182
Obwieszczenie Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego z dnia 2 lutego 2024 r.182
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego182
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa z dnia 6 maja 2024 roku182
Zawiadomienie-obwieszczenie o zakończeniu postępowania administracyjnego181
Rekrutacja do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w roku szkolnym 2024/2025181
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania dowodowego181
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o przekazaniu uzupełnień do karty informacyjnej przedsięwzięcia181
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa181
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa181
Zawiadomienie-obwieszczenie o zakończeniu postępowania administracyjnego180
Burmistrza Polanowa o wezwaniu do złożenia wyjaśnień do raportu ooś178
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego178
Obwieszczenie Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego178
Porządek obrad XXV Sesji Rady Miejskiej w Polanowie w dniu 29 kwietnia 2026 r. godz. 10.00 w siedzibie Nadleśnictwa Polanów, przy ul. Klonowej 12178
Obwieszczenie Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Koszalinie177
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wezwaniu pełnomocnika do złożenia wyjaśnień do raportu ooś176
OBWIESZCZENIE PAŃSTWOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ z dnia 23 kwietnia 2025 r. o kandydatach na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w wyborach zarządzonych na dzień 18 maja 2025 r.176
Obwieszczenie Wojewody Zachodniopomorskiego, znak: AP-4.747.11.2023.MM(9)176
Zarządzenie nr 16/24 Burmistrza Polanowa z dnia 2 lutego 2024 r. w sprawie rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych miasta i gminy Polanów na rok 2024175
Obwieszczenie o wydaniu decyzji o warunkach zabudowy175
Bilans łączny za 2025 rok175
Zarządzenie nr 60/24 Burmistrza Polanowa z dnia 21 maja 2024 r. w sprawie ogłoszenia konkursu na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Bukowie174
Zawiadomienie-obwieszczenie o wszczęciu postępowania174
Zawiadomienie-obwieszczenie o zakończeniu postępowania administracyjnego174
Informacja Miejskiej Komisji Wyborczej w Polanowie o dyżurze w dniu 6 kwietnia 2024 r.174
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego174
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie wszczęcia postępowania administracyjnego173
Porządek obrad XXII Sesji Rady Miejskiej w Polanowie w dniu 29 stycznia 2026 r. godz. 10.00173
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego173
Obwieszczenie Burmistrza Kępic172
Analiza stanu gospodarki odpadami komunalnymi za rok 2023172
Obwieszczenie Dyrektora Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Szczecinie Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie o wydaniu decyzji z dnia 22 stycznia 2024 roku171
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wezwaniu do złożenia wyjaśnień do karty informacyjnej przedsięwzięcia171
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa z dnia 26 lutego 2024 r. o numerach oraz granicach obwodów głosowania, wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych oraz możliwości głosowania korespondencyjnego i przez pełnomocnika w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz w wyborach wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r.171
Ogłoszenie o zamiarze przeprowadzenia aukcji w celu wyzbycia się drewna pochodzącego z wycinki drzew rosnących w pasach drogowych dróg wojewódzkich po ustalonej cenie171
INFORMACJA Komisarza Wyborczego w Koszalinie I z dnia 10 maja 2024 r.171
Obwieszczenie Burmistrza Kępic o wydaniu postanowienia o konieczności przeprowadzenia oceny oddziaływania na środowisko i sporządzenia raportu ooś dla przedsięwzięcia169
Informacja Burmistrza Polanowa o wywieszonym wykazie nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży w drodze przetargu169
Informacja o wynikach naboru169
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie wydania pozwolenia wodnoprawnego na usługi wodne, tj. pobór wód podziemnych z ujęcia komunalnego RZECZYCA WIELKA169
Zawiadomienie-obwieszczenie o wszczęciu postępowania168
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wyznaczeniu nowego terminu168
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wyznaczeniu nowego terminu załatwienia sprawy168
Obwieszczenie o przekazaniu akt do Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Koszalinie167
Wykaz z dnia 30.07.2026167
Zarządzenie nr 72/26 Burmistrza Polanowa z dnia 9 września 2026 r. w sprawie ogłoszenia naboru na wolne stanowisko urzędnicze167
Uchwała nr LXXIII/435/23 zmieniająca uchwałę w sprawie uchwalenia Statutu Gminy Polanów167
Uchwała nr IX/69/24 zmieniająca uchwałę w sprawie uchwalenia Statutu Gminy Polanów167
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o przekazaniu uzupełnień do karty informacyjnej przedsięwzięcia167
Postanowienie nr 980/2024 Komisarza Wyborczego w Koszalinie I z dnia 23 kwietnia 2024 r. w sprawie zwołania pierwszej sesji Rady Miejskiej w Polanowie167
Ogłoszenie o zamiarze sprzedaży drewna złożonego w pasie drogowym drogi wojewódzkiej nr 206167
Obwieszczenie Wojewody Zachodniopomorskiego, znak: AP-4.747.11.2023.MM(14)166
Postanowienie nr 1238/2024 Komisarza Wyborczego w Koszalinie I z dnia 29 maja 2024 r. w sprawie zmiany w składzie Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 8 w gminie Polanów165
Obwieszczenie o wydaniu decyzji o warunkach zabudowy nr 101/2026163
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego163
Uchwała nr 4/2024 Rejonowej Komisji Wyborczej nr 37 w Koszalinie z dnia 17 maja 2024 r. w sprawie powołania pełnomocników Rejonowej Komisji Wyborczej nr 37 w Koszalinie162
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie wydania pozwolenia wodnoprawnego na usługi wodne, tj. pobór wód podziemnych z ujęcia komunalnego CHOCIMINO162
Wniosek o przeniesienie decyzji o warunkach zabudowy161
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wezwaniu inwestora do złożenia uzupełnień161
OBWIESZCZENIE PAŃSTWOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ z dnia 18 marca 2024 r. o postanowieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w sprawie zarządzenia wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego oraz o okręgach wyborczych i siedzibach okręgowych komisji wyborczych160
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego159
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa159
Obwieszczenie o wydaniu decyzji o warunkach zabudowy nr 201/2025158
Ogłoszenie Burmistrza Polanowa z dnia 29 marca 2024 r. w sprawie przeznaczonych miejsc do umieszczenia urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów wszystkich komitetów wyborczych157
Obwieszczenie o wydaniu decyzji o warunkach zabudowy nr 91/2026157
Postanowienie nr 177/2025 Komisarza Wyborczego w Koszalinie I z dnia 25 kwietnia 2025 r. w sprawie zwołania pierwszych posiedzeń obwodowych komisji wyborczych w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 18 maja 2025 r.156
Obwieszczenie o wydaniu decyzji o warunkach zabudowy nr 30/2025156
Informacja Regionalnej Komisji Wyborczej nr 37 w Koszalinie z dnia 26 kwietnia 2024 r.156
Postanowienie Komisarza Wyborczego w Koszalinie I w sprawie utworzenia odrębnych obwodów głosowania w Gminie Polanów156
Obwieszczenie Wojewody Zachodniopomorskiego, znak: AP-4.7840.1.4.2024.PM(3)154
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa z dnia 25 marca 2025 roku w sprawie numerów oraz granic obwodów głosowania, wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych oraz możliwości głosowania korespondencyjnego i przez pełnomocnika154
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa154
Obwieszczenie o wydaniu decyzji o warunkach zabudowy nr 25/2025154
Raport o stanie gminy Polanów za rok 2024154
Wykonanie budżetu Gminy Polanów za 2023 rok153
Rozporządzenie nr 4/2024 Wojewody Zachodniopomorskiego, z dnia 01 lutego 2024 r. w sprawie odstrzału sanitarnego dzików na terenie województwa zachodniopomorskiego153
Wykaz z dnia 5.03.2026153
Wykaz z dnia 2.12.2025152
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o przekazaniu zażalenia do Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Koszalinie152
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego152
Rozporządzenie NR 19/2024 Wojewody Zachodniopomorskiego z dnia 4 lipca 2024 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie odstrzału sanitarnego dzików na terenie województwa zachodniopomorskiego151
Informacja Burmistrza Polanowa o wywieszonych wykazach nieruchomości przeznaczonych do dzierżawy151
Obwieszczenie o przystąpieniu do ponownego rozpatrzenia sprawy151
Wykaz z dnia 29.01.2026151
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wezwaniu do uzupełnień oraz o wyznaczeniu nowego terminu załatwienia sprawy150
Wykaz z dnia 25.09.2026150
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o umorzeniu postępowania150
Rozporządzenie Wojewody Zachodniopomorskiego Nr 10/2024 z dnia 18 kwietnia 2024 r. w sprawie uchylenia rozporządzenia w sprawie wyznaczenia obszaru, na którym występuje zagrożenie wystąpienia wysoce zjadliwej grypy ptaków na terenie powiatu koszalińskiego, powiatu sławieńskiego oraz gminy Miasto Koszalin150
Porządek obrad XXIX Sesji Rady Miejskiej w Polanowie w dniu 8 września 2026 r. godz. 10.00 w Nadleśnictwie Polanów przy ul. Klonowej 12149
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wyznaczeniu nowego terminu załatwienia sprawy149
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o udziale społeczeństwa148
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie postępowania administracyjnego dotyczącego wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach148
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wyznaczeniu nowego terminu załatwienia sprawy148
Rozporządzenie nr 7/2024 Wojewody Zachodniopomorskiego z dnia 4 marca 2024 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie odstrzału sanitarnego dzików na terenie województwa zachodniopomorskiego147
Obwieszczenie Wojewody Zachodniopomorskiego, znak: AP-4.7840.1.3.2024.JR(7)146
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie postępowania administracyjnego dotyczącego wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach146
Informacja Komisarza Wyborczego w Koszalinie I z dnia 18 kwietnia 2025 r.146
Obwieszczenie o wydaniu decyzji o warunkach zabudowy nr 18/2025146
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o udziale społeczeństwa145
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zawieszeniu postępowania144
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego143
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o umorzeniu postępowania143
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie wydania pozwolenia wodnoprawnego na usługi wodne, tj. odprowadzanie wód odpadowych lub roztopowych z terenu działek nr 557/50, 557/35, 557/6 obręb Żydowo142
Informator zawierający dane teleadresowe instytucji rządowych i samorządowych, podmiotów oraz organizacji pozarządowych, które realizują oferty dla osób stosujących przemoc domową - stan na 30.01.2024 r.142
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o przekazaniu uzupełnień do raportu ooś142
Projekt czasowej organizacji ruchu obowiązującej na ul. Cmentarnej i Przytorze w Polanowie w dniach od 22 maj 2026 r. do 24 maj 2026 r.142
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa141
Obwieszczenie o wydaniu decyzji o warunkach zabudowy nr 27/2025141
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wyznaczeniu nowego terminu załatwienia sprawy141
Obwieszczenie Wojewody Zachodniopomorskiego140
Obwieszczenie Wojewody Zachodniopomorskiego w zakresie sieci przesyłowej pn.: Budowa strategicznej sieci przesyłowej - linii 400 kV Dunowo-Żydowo-Kierzkowo-Piła Krzewina odcinek od słupa nr SZ-01 do słupa nr PO-12 z wyłączeniem tego słupa wraz z wykonaniem niezbędnych robót budowlanych - rozbiórki sieci 220 kV, 15 kV, 0.4 kV oraz budowy sieci 15 kV i 0.4 kV kolidujących z projektowaną siecią z 400 kV140
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego140
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego140
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o warunkach zabudowy139
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego139
Informacja o znalezieniu zwłok padłych dzikich ptaków - HPAI139
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego139
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wezwaniu do złożenia wyjaśnień138
Sprawozdanie z realizacji Programu Współpracy Gminy Polanów z organizacjami pozarządowymi za rok 2024138
Wykaz z dnia 14.01.2026138
Obwieszczenie o wydaniu decyzji o warunkach zabudowy nr 28/2025138
Wykaz z dnia 13.03.2026138
Obwieszczenie Wojewody Zachodniopomorskiego, znak: AP-4.7840.1.2.2024.MM(3)137
Programu ochrony środowiska przed hałasem dla województwa zachodniopomorskiego137
Zarządzenie nr 8/25 Burmistrza Polanowa z dnia 16 stycznia 2025 r. w sprawie ustalenia terminów postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz do klas pierwszych publicznych szkół podstawowych, a także kryteriów branych pod uwagę i dokumentów niezbędnych do potwierdzenia tych kryteriów w placówkach oświatowych prowadzonych przez Gminę Polanów w roku szkolnym 2025/2026137
Informacja o wynikach naboru136
Informacja o dyżurze w dniach od 6 do 9 czerwca 2024 r.135
Zawiadomienie Wojewody Zachodniopomorskiego o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o zezwoleniu na wejście na teren niżej wymienionych nieruchomości135
Postanowienie nr 32/2025 Komisarza Wyborczego w Koszalinie I z dnia 11 marca 2025 r. zmieniające postanowienie w sprawie podziału Gminy Polanów na stałe obwody głosowania, ustalenia ich numerów, granic oraz siedzib obwodowych komisji wyborczych135
Ogłoszenie o administracyjnej karze pieniężnej dotyczącej wykonania urządzenia wodnego bez odpowiedniego pozwolenia wodnoprawnego135
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego135
ROZPORZĄDZENIE NR 11/2024 WOJEWODY ZACHODNIOPOMORSKIEGO z dnia 16 maja 2024 r. w sprawie odstrzału sanitarnego dzików na terenie województwa zachodniopomorskiego134
Wykaz z dnia 13.01.2026134
Obwieszczenie Burmistrza Kępic134
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie postępowania administracyjnego dotyczącego wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach132
Zawiadomienie-obwieszczenie o zakończeniu postępowania administracyjnego132
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa132
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego132
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie wszczęcia postępowania administracyjnego132
OBWIESZCZENIE KOMISARZA WYBORCZEGO W SZCZECINIE I z dnia 9 kwietnia 2024 r. o wynikach wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast na obszarze województwa zachodniopomorskiego132
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa131
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wyznaczeniu nowego terminu załatwienia sprawy131
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wyznaczeniu nowego terminu załatwienia sprawy131
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego130
Obwieszczenie Wojewody Zachodniopomorskiego w zakresie sieci przesyłowej pn.: Budowa strategicznej sieci przesyłowej - linii 400 kV Dunowo Żydowo Kierzkowo - Piła Krzewina odcinek od bramek wejściowych na SE Dunowo z wyłączeniem tych bramek do słupa PO-12 z wyłączeniem tego słupa wraz z wykonaniem niezbędnych robót budowlanych - rozbiórki sieci 220 kV, 110 kV, 15 kV, 0.4 kV oraz budowy sieci 110 kV, 15 kV i 0.4 kV kolidujących z projektowaną siecią 400 kV130
Zawiadomienie-obwieszczenie o zakończeniu postępowania administracyjnego130
Zawiadomienie-obwieszczenie o zakończeniu postępowania administracyjnego130
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wyznaczeniu nowego terminu załatwienia sprawy130
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wyznaczeniu nowego terminu załatwienia sprawy130
Porządek obrad XXVII Sesji Rady Miejskiej w Polanowie w dniu 30 czerwca 2026 r. godz. 10.00129
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach129
Obwieszczenie o wydaniu decyzji o warunkach zabudowy nr 25/2025129
Wykaz z dnia 6.02.2026129
Zawiadomienie-obwieszczenie o zakończeniu postępowania administracyjnego128
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o przekazaniu uzupełnień oraz o wyznaczeniu nowego terminu załatwienia sprawy128
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wyznaczeniu nowego terminu załatwienia sprawy128
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego127
Komunikat Powiatowego Inspektorat Weterynarii w Koszalinie o stwierdzeniu wyniku dodatniego w kierunku Afrykańskiego Pomoru Świń127
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zawieszeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego127
Zawiadomienie-obwieszczenie o zakończeniu postępowania administracyjnego127
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego127
Wykaz z dnia 9.04.2026127
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie wszczęcia postępowania administracyjnego127
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wyznaczeniu nowego terminu załatwienia sprawy126
Zawiadomienie126
ROZPORZĄDZENIE MINISTRA ROLNICTWA I ROZWOJU WSI z dnia 5 kwietnia 2024 r. w sprawie wprowadzenia w 2024 r. na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej „Programu mającego na celu wczesne wykrycie zakażeń wirusem wywołującym afrykański pomór świń i poszerzenie wiedzy na temat tej choroby oraz jej zwalczanie”126
Decyzja o odmowie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach realizacji przedsięwzięcia125
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie postępowania administracyjnego dotyczącego wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach125
Obwieszczenie o wydaniu decyzji o warunkach zabudowy nr 18/2025124
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego123
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o zezwoleniu na wejście na teren nieruchomości oznaczonej nr 557/3 obr. Żydowo w celu wykonania prac polegających na określeniu geotechnicznych warunków posadowienia obiektu123
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego123
Analiza stanu gospodarki odpadami komunalnymi za rok 2024123
Komunikat Powiatowego Lekarza Weterynarii w Koszalinie informuje, o uchyleniu podejrzenia ASF123
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wezwaniu do złożenia wyjaśnień do karty informacyjnej przedsięwzięcia123
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wyznaczeniu nowego terminu załatwienia sprawy122
Obwieszczenie o wydaniu decyzji o warunkach zabudowy nr 185/2025121
Obwieszczenie Wojewody Zachodniopomorskiego wszczęcie postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji towarzyszącej dla części zadania inwestycyjnego120
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego120
Obwieszczenie o wydaniu decyzji o warunkach zabudowy nr 33/2025120
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego120
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania dowodowego119
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego119
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wezwaniu do złożenia wyjaśnień do karty informacyjnej przedsięwzięcia119
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego118
Obwieszczenie Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Szczecinie o wydaniu postanowienia wyjaśniającego wątpliwości co do treści decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach118
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o umorzeniu postępowania w sprawie ustalenia lokalizacji inwestycji celu publicznego118
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wyznaczeniu nowego terminu załatwienia sprawy117
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego117
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego117
Obwieszczenie Wójta Gminy Malechowo z dnia 2 stycznia 2025 r.117
Obwieszczenie o wydaniu decyzji o warunkach zabudowy nr 188/2025116
Postanowienie nr 42/2025 Komisarza Wyborczego w Koszalinie I z dnia 21 marca 2025 r. w sprawie utworzenia odrębnych obwodów głosowania115
Zawiadomienie-obwieszczenie o zakończeniu postępowania administracyjnego115
Konsultacje społeczne w sprawie projektu Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Polanów na lata 2026 - 2035115
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego115
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego115
Obwieszczenie Wojewody Zachodniopomorskiego AP-4.747.9.2024.MM(8)113
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego113
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego113
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego113
Obwieszczenie o wydaniu decyzji o warunkach zabudowy nr 18/2026113
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego112
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o warunkach zabudowy112
Zarządzenie nr 7/25 Burmistrza Polanowa z dnia 25 marca 2025 r. zmieniające zarządzenie w sprawie nadania Regulaminu Organizacyjnego Urzędu Miejskiego w Polanowie112
Interpelacja - Or.II.0003.1.2026112
Ogłoszenie Burmistrza Polanowa w sprawie przeznaczonych miejsc do umieszczenia urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów wszystkich komitetów wyborczych112
Załącznik do Zarządzenie nr 36/2024111
Zarządzenie nr 38/2024 Starosty Koszalińskiego w sprawie zatwierdzenia uproszczonego planu urządzenia lasu dla lasów niestanowiących własności Skarbu Państwa111
Zarządzenie nr 37/2024 Starosty Koszalińskiego w sprawie zatwierdzenia uproszczonego planu urządzenia lasu dla lasów niestanowiących własności Skarbu Państwa110
Plan postępowań o udzielenie zamówień na rok 2026 zamieszczony w Biuletynie Zamówień Publicznych w dniu 23.01.2026 nr 2026/BZP 00061699/01/P110
Wykaz z dnia 8.04.2026110
Zarządzenie nr 34/2024 Starosty Koszalińskiego w sprawie zatwierdzenia uproszczonego planu urządzenia lasu dla lasów niestanowiących własności Skarbu Państwa109
Załącznik do Zarządzenie nr 34/2024109
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego109
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego108
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego108
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa108
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa108
Obwieszczenie o wydaniu decyzji o warunkach zabudowy nr 199/2025108
Obwieszczenie - Urząd Gminy i Miasta w Sianowie108
Wykaz z dnia 9.03.2026108
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie wszczęcia postępowania administracyjnego107
Zarządzenie nr 36/2024 Starosty Koszalińskiego w sprawie zatwierdzenia uproszczonego planu urządzenia lasu dla lasów niestanowiących własności Skarbu Państwa107
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego107
Obwieszczenie o wydaniu decyzji o warunkach zabudowy nr 37/2026107
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji towarzyszącej dla części zadania inwestycyjnego: "Przebudowa linii 110 kV Żydowo - Białogard na odcinku od sł. Nr 1 do bramki w GPZ Białogard"106
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie udzielenia pozwolenia wodnoprawnego na wykonanie urządzenia wodnego w postaci pomostu usytuowanego na jeziorze Wielin106
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o odmowie ustalenia środowiskowych uwarunkowań realizacji przedsięwzięcia106
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego106
Obwieszczenie o wydaniu decyzji o warunkach zabudowy nr 16/2026106
Obwieszczenie o wydaniu decyzji o warunkach zabudowy nr 17/2026106
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o odmowie ustalenia środowiskowych uwarunkowań realizacji przedsięwzięcia106
Obwieszczenie Wójta Gminy Malechowo z dnia 2 stycznia 2025 r.106
Rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 28 stycznia 2025 r. w sprawie wprowadzenia w latach 2025–2027 na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej „Programu mającego na celu wczesne wykrycie zakażeń wirusem wywołującym afrykański pomór świń i poszerzenie wiedzy na temat tej choroby oraz jej zwalczanie”105
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie udzielenia pozwolenia wodnoprawnego na wykonanie urządzenia wodnego, tj. przepławki dla ryb105
Raport o stanie zapewniania dostępności podmiotu publicznego - stan w dniu 01.01.2025 r.105
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego104
Wykonanie budżetu Gminy Polanów za 2024 rok104
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego104
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie zakończenia postępowania dowodowego104
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie zmiany ostatecznej Decyzji Zarządu Zlewni Koszalinie103
UCHWAŁA NR 189/2025 PAŃSTWOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ z dnia 8 maja 2025 r. zmieniająca uchwałę w sprawie wytycznych dla obwodowych komisji wyborczych dotyczących zadań i trybu przygotowania oraz przeprowadzenia głosowania w obwodach głosowania utworzonych w kraju w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 18 maja 2025 r103
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego103
Komunikat Powiatowego Lekarza Weterynarii w Koszalinie dotyczący pryszczycy103
Zarządzenie nr 35/2024 Starosty Koszalińskiego w sprawie zatwierdzenia uproszczonego planu urządzenia lasu dla lasów niestanowiących własności Skarbu Państwa102
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego102
Wykaz z dnia 6.05.2026102
POSTANOWIENIE MARSZAŁKA SEJMU RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ z dnia 15 stycznia 2025 r. w sprawie zarządzenia wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej101
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego100
Zawiadomienie o rozszerzeniu zakresu postępowania administracyjnego dotyczącego awaryjnego odprowadzania ścieków komunalnych z oczyszczalni Żydowo do rowu na dz. nr 550 obr. Żydowo100
Wykaz z dnia 20.05.202699
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego99
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie udzielenia pozwolenia wodnoprawnego na usługi wodne, tj. pobór wód podziemnych rzeki Grabowej, Krąg99
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego99
Załącznik do Zarządzenie nr 37/202499
Załącznik do Zarządzenie nr 38/202499
Zarządzenie nr 13/24 Burmistrza Polanowa z dnia 17 września 2024 r. zmieniające zarządzenie w sprawie nadania Regulaminu Organizacyjnego Urzędu Miejskiego w Polanowie99
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach99
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie wszczęcia postępowania administracyjnego98
Załącznik do Zarządzenie nr 35/202498
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego98
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego98
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa w sprawie postępowania administracyjnego dotyczącego wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach97
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego97
Uchwała Rady Miejskiej w Polanowie w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji Gminy Polanów96
Wykaz z dnia 24.07.202696
Obwieszczenie Wojewody Zachodniopomorskiego AP-4.7840.1.4.2025.PM(4)96
Zawiadomienie o zmianie zakresu postępowania administracyjnego96
Wykaz z dnia 29.05.202695
Obwieszczenie o wydaniu decyzji o warunkach zabudowy nr 32/202695
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego94
Rozporządzenie Wojewody Zachodniopomorskiego nr 2/2025 z dnia 30 stycznia 2025 r. w sprawie odstrzału sanitarnego dzików na terenie województwa zachodniopomorskiego94
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego93
Zawiadomienie o oględzinach93
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego92
OBWIESZCZENIE PAŃSTWOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ z dnia 20 maja 2025 r.91
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa91
Wykaz z dnia 7.05.202691
Obwieszczenie o wydaniu decyzji o warunkach zabudowy nr 49/202690
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego89
Wykaz z dnia 4.05.202689
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego88
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego87
ROZPORZĄDZENIE NR 15/2025 WOJEWODY ZACHODNIOPOMORSKIEGO z dnia 16 czerwca 2025 r. w sprawie odstrzału sanitarnego dzików na terenie województwa zachodniopomorskiego87
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego86
Informacja o zgromadzeniu86
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego86
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego86
Obwieszczenie Burmistrza Kępic o postępowaniu administracyjnym z udziałem społeczeństwa85
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego85
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania dowodowego84
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wyznaczeniu nowego terminu załatwienia sprawy83
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa83
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zmianie wniosku w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego82
Obwieszczenie Wojewody Zachodniopomorskiego w sprawie decyzji zmieniającej decyzję o pozwoleniu na budowę inwestycji pn. "Budowa strategicznej sieci sieci przesyłowej - linii 400kV Dunowo - Żydowo Kierzkowo - Piła Krzewina (odcinek od słupa nr SZ-01 do słupa PO-12 [ z wyłaczeniem tego słupa])82
Obwieszczenie Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Koszalinie80
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa80
Informacja o odwołaniu zgromadzenia79
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego79
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego79
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego79
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego78
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zawieszeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego76
Ogłoszenie o zamiarze przeprowadzenia aukcji w celu wyzbycia się drewna pochodzącego z wycinki drzew w pasach drogowych dróg wojewódzkich po ustalonej cenie74
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego74
Obwieszczenie o wydaniu decyzji o warunkach zabudowy nr 126/2026 dla inwestycji polegającej na Budowie do 9 sztuk budynków rekreacji indywidualnej i drogi wewnętrznej w miejscowości Krąg na działce nr 173/18, gm. Polanów.73
Uchwała Rady Miejskiej w Polanowie w sprawie przystąpienia do sporządzenia Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Polanów na lata 2026-203572
ROZPORZĄDZENIE NR 38/2025 WOJEWODY ZACHODNIOPOMORSKIEGO z dnia 17 października 2025 r. w sprawie zwalczania afrykańskiego pomoru świń na terenie województwa zachodniopomorskiego72
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego71
ROZPORZĄDZENIE NR 37/2025 WOJEWODY ZACHODNIOPOMORSKIEGO z dnia 15 października 2025 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie odstrzału sanitarnego dzików na terenie województwa zachodniopomorskiego69
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wyznaczeniu nowego terminu załatwienia sprawy69
Wykaz z dnia 15.06.202668
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego68
ROZPORZĄDZENIE NR 39/2025 WOJEWODY ZACHODNIOPOMORSKIEGO z dnia 29 października 2025 r. w sprawie zwalczania rzekomego pomoru drobiu na terenie powiatu białogardzkiego, powiatu kołobrzeskiego oraz powiatu koszalińskiego68
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie udzielenia pozwolenia wodnoprawnego na przebudowę istniejącego ujęcia wód podziemnych, zlokalizowanego na działce nr 608/7 obr. Żydowo, gmina Polanów68
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego67
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie udzielenia pozwolenia wodnoprawnego65
Wniosek o zaopiniowanie wstępnego projektu nieruchomości65
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego63
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego63
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego63
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego63
Wykaz z dnia 12.06.202661
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego60
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego59
ROZPORZĄDZENIE NR 43/2025 WOJEWODY ZACHODNIOPOMORSKIEGO z dnia 12 listopada 2025 r. w sprawie zwalczania rzekomego pomoru drobiu na terenie powiatu białogardzkiego, powiatu kołobrzeskiego oraz powiatu koszalińskiego57
Obwieszczenie Burmistrza Kępic w sprawie zmiany stron postępowania57
Rozporządzenie nr 1/2026 Powiatowego Lekarza Weterynarii w Koszalinie z dnia 04 lutego 2026 r. w sprawie środków podejmowanych w związku z wystąpieniem afrykańskiego pomoru świń u dzików na terenie powiatu Miasto Koszalin57
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego56
Analiza stanu gospodarki odpadami komunalnymi za rok 202556
Ogłoszenie o zamiarze przeprowadzenia aukcji w celu wyzbycia się drewna pochodzącego z wycinki drzew rosnących w pasach drogowych dróg wojewódzkich po ustalonej cenie.54
Wykonanie budżetu Gminy Polanów za 2025 rok52
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego51
Rozporządzenia nr 1/2026 Wojewody Zachodniopomorskiego z dnia 7 stycznia 2026 r. w sprawie zwalczania rzekomego pomoru drobiu na terenie powiatu koszalińskiego, powiatu sławieńskiego oraz gminy Miasto Koszalin50
Zarządzenie nr 9/26 Burmistrza Polanowa z dnia 20 stycznia 2026 r. w sprawie ustalenia terminów postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz do klas pierwszych publicznych szkół podstawowych, a także kryteriów branych pod uwagę i dokumentów niezbędnych do potwierdzenia tych kryteriów w placówkach oświatowych prowadzonych przez Gminę Polanów w roku szkolnym 2026/202750
Rozporządzenie Wojewody Zachodniopomorskiego Nr 7/26 Wojewody Zachodniopomorskiego z dnia 29 stycznia 2026 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie zwalczania rzekomego pomoru drobiu na terenie powiatu koszalińskiego, powiatu sławieńskiego oraz gminy Miasto Koszalin49
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie udzielenia pozwolenia wodnoprawnego na usługi wodne - pobór wód podziemnych ze studni głębinowej zlokalizowanej na działce nr 446/3 obr. Wietrzno, gm. Polanów49
Informacja o zgromadzeniu48
Informacja Burmistrza Polanowa o wywieszonym wykazie nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży w drodze przetargu47
Zarządzenie nr 11/26 Burmistrza Polanowa z dnia 22 stycznia 2026 r. w sprawie planu dofinansowania form doskonalenia zawodowego nauczycieli, ustalenia specjalności i form kształcenia, na które dofinansowanie jest przyznawane oraz maksymalnej kwoty dofinansowania opłat w 2026 roku za kształcenie nauczycieli, zatrudnionych w szkołach i przedszkolu, dla których organem prowadzącym jest Gmina Polanów47
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego46
Klauzula informacyjna44
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego43
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego43
ROZPORZĄDZENIE NR 2/2026 POWIATOWEGO LEKARZA WETERYNARII W KOSZALINIE z dnia 16 lutego 2026 r. zmieniające rozporządzenie nr 1/2026 Powiatowego Lekarza Weterynarii w Koszalinie z dnia 4 lutego 2026 r. w sprawie środków podejmowanych w związku z wystąpieniem afrykańskiego pomoru świń u dzików na terenie powiatu Miasto Koszalin42
Raport o stanie gminy Polanów za rok 202541
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego40
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji strategicznej inwestycji w zakresie sieci przesyłowej40
Rozporządzenie nr 5/2026 Wojewody Zachodniopomorskiego z dnia 28 stycznia 2026 r. w sprawie odstrzału sanitarnego dzików na terenie województwa zachodniopomorskiego37
Rozporządzenie nr 5/2026 Wojewody Zachodniopomorskiego z dnia 05 lutego 2026 r. uchylające rozporządzenie w sprawie zwalczania rzekomego pomoru drobiu na terenie powiatu koszalińskiego, powiatu sławieńskiego oraz gminy Miasto Koszalin37
Poradnika bezpieczeństwa36
Rozporządzenie nr 6/2026 Wojewody Zachodniopomorskiego z dnia 28 stycznia 2026 r. w sprawie zwalczania wysoce zjadliwej grypy ptaków na terenie powiatu koszalińskiego oraz powiatu sławieńskiego36
Rozporządzenie nr 44/2025 Wojewody Zachodniopomorskiego z dnia 11 grudnia 2025 r., uchylające rozporządzenie w sprawie zwalczania rzekomego pomoru drobiu na terenie powiatu białogardzkiego, powiatu kołobrzeskiego oraz powiatu koszalińskiego35
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego34
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego34
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie udzielenia pozwolenia wodnoprawnego na prowadzenie przez wody powierzchniowe płynące rzeka Drężnianka - działka nr 73/1 obręb Chocimino, przewodów w rurociągach osłonowych tj. przyłącza elektroenergetycznego33
Upał - broszura informacyjna32
Rozporządzenie nr 29/2026 Wojewody Zachodniopomorskiego z dnia 7 maja 2026 r. w sprawie strefy objętej zakażeniem afrykańskim pomorem świń na terenie powiatu koszalińskiego oraz powiatu sławieńskiego32
Rozporządzenie nr 8/2026 Wojewody Zachodniopomorskiego z dnia 05 lutego 2026 r. uchylające rozporządzenie w sprawie zwalczania rzekomego pomoru drobiu na terenie powiatu koszalińskiego, powiatu sławieńskiego oraz gminy Miasto Koszalin31
Zmiana organizacji ruchu: Umieszczenie radarowego wyświetlacza prędkości rzeczywistej pojazdów przy ul. Zacisze w Polanowie29
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego29
ROZPORZĄDZENIE NR 4/2026 POWIATOWEGO LEKARZA WETERYNARII W KOSZALINIE z dnia 2 kwietnia 2026 r. w sprawie środków podejmowanych w związku z wystąpieniem afrykańskiego pomoru świń u dzików na terenie powiatu sławieńskiego29
Umieszczenie radarowego wyświetlacza prędkości rzeczywistej pojazdów w Jacinkach w ciągu drogi wojewódzkiej nr 20624
ROZPORZĄDZENIE NR 6/2026 POWIATOWEGO LEKARZA WETERYNARII W KOSZALINIE z dnia 15 maja 2026 r. w sprawie uchylenia rozporządzeń Powiatowego Lekarza Weterynarii w Koszalinie nr 1/2026 z dnia 4 lutego 2026 r., nr 2/2026 z dnia 16 lutego 2026 r., nr 3/2026 z dnia 20 marca 2026 r., dotyczących środków podejmowanych w związku z wystąpieniem afrykańskiego pomoru świń u dzików na terenie Powiatu Miasto Koszalin23
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa z dnia 25 czerwca 2026 r. o odstąpieniu od przeprowadzenia strategicznej oceny oddziaływania na środowisko dla projektu Strategii Rozwoju Gminy Polanów na lata 2026—203619
Umieszczenie radarowego wyświetlacza prędkości rzeczywistej pojazdów w Żydowie w ciągu drogi wojewódzkiej nr 20519
ROZPORZĄDZENIE NR 35/2026 WOJEWODY ZACHODNIOPOMORSKIEGO z dnia 17 czerwca 2026 r. w sprawie odstrzału sanitarnego dzików na terenie województwa zachodniopomorskiego15
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzja o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego dla zamierzenia inwestycyjnego polegającego na: „budowie linii elektroenergetycznej napowietrzno-kablowej 15kV, słupowej stacji transformatorowej, linii kablowych 0,4kV wraz ze złączami oraz budowa i rozbiórka linii napowietrznej 0,4kV wraz ze stanowiskami słupów na terenie dz. nr: 17/6, 30, obr. Nacław, dz. nr: 83/2, 163, 147, 157, 152/2, 156/7, 162/1, 164/2, 161/1, 153, 156/5, 152/6, 152/5, obr. Krąg, gm. Polanów”15
Umieszczenie radarowego wyświetlacza prędkości rzeczywistej pojazdów w Nacławiu w ciągu drogi wojewódzkiej nr 20615
Obwieszczenie Burmistrza Polanowa o wydaniu decyzja o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego dla zamierzenia inwestycyjnego polegającego na: „budowie elektroenergetycznej sieci kablowej 0,4kV na terenie dz. nr: 4, 22, 21/1, 5/3 i 6/3, obr. Rzyszczewko, gm. Polanów”13
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego12
Zawiadomienie o wyznaczeniu nowego terminu w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach realizacji przedsięwzięcia „Budowa 10 budynków mieszkalnych jednorodzinnych wraz z infrastrukturą towarzyszącą na terenie działek ewidencyjnych nr 113/12, 113/18, 113/19, 113/20, 22/1, 22/4, 22/5, 22/6, 22/7, 22/8, 22/9 w obrębie Gostkowo, gmina Polanów, powiat Koszaliński, woj. zachodniopomorskie”.12
Informacja z wykonania budżetu za II kwartał 2026 roku11
Projekt czasowej organizacji ruchu na drogach gminnych: ulice Cmentarna i Przytorze w Polanowie obowiązującej w dniach od 30.10.2026 r. do 02.11.2026 r.3
Zarządzenie nr 76/26 Burmistrza Polanowa z dnia 15 września 2026 r. w sprawie zatwierdzenia projektu stałej organizacji ruchu: Wprowadzenie stałej organizacji ruchu w rejonie ulicy Zielona Dolina w Polanowie2