Herb Polanowa

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Miejski w Polanowie

Link do portalu ePUAP Link do transmisji z obrad sesji Rady Miejskiej w Polanowie Link do dzienników ustaw Link do monitorów polskich Link do systemu informacji przestrzennej Link do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Link do przydatnych informacji z okolicy

Urząd Miejski w Polanowie

tel: +48 94 3188351

e-mail: um@polanow.eu

ul. Wolności 4

76-010 Polanów

woj. zachodniopomorskie

Redakcja Biuletynu

Siedziba redakcji
Urząd Miejski w Polanowie
ul. Wolności 4
76-010 Polanów

Administrator
Szypulski Krzysztof - admin@polanow.eu
tel. 94 3481060

Redakcja

Abramczuk Adrianaa.abramczuk@polanow.euInspektorReferat Finansowo - Budżetowy
Augustyniak-Kula Kamilak.augustyniak@polanow.euKierownik referatuReferat Organizacyjny i Samorządu
Badurak Bogumiłb.badurak@polanow.euKierownik referatuReferat Inwestycji, Planowania Przestrzennego, Budownictwa i Gospodarki Komunalnej
Buczkowska-Szalbierz Dorotad.buczkowska@polanow.euSekretarzReferat Organizacyjny i Samorządu
Domańska Mariolam.domanska@polanow.euInspektorUrząd Stanu Cywilnego
Dworakowska Małgorzatam.dworakowska@polanow.euInspektorReferat Inwestycji, Planowania Przestrzennego, Budownictwa i Gospodarki Komunalnej
Eluszkiewicz Małgorzatam.eluszkiewicz@polanow.euInspektorReferat Geodezji, Gospodarki Nieruchomościami, Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa
Felsztigier Marekm.felsztigier@polanow.euInspektorReferat Inwestycji, Planowania Przestrzennego, Budownictwa i Gospodarki Komunalnej
Gryciuk Roksanar.gryciuk@polanow.euInspektorReferat Geodezji, Gospodarki Nieruchomościami, Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa
Hirowicz Jerzyj.hirowicz@polanow.euInspektorSamodzielne stanowiska
Kaczka Agnieszkaa.kaczka@polanow.euInspektorSamodzielne stanowiska
Kleinszmid Martam.kleinszmid@polanow.euSkarbnikReferat Finansowo - Budżetowy
Kulesza Andrzeja.kulesza@polanow.euZ-ca BurmistrzaKierownictwo Urzędu
Lipska Joannaj.lipska@polanow.euInspektorReferat Inwestycji, Planowania Przestrzennego, Budownictwa i Gospodarki Komunalnej
Lipski Grzegorzg.lipski@polanow.euBurmistrzKierownictwo Urzędu
Mikołajczak Gabrielag.suchocka@polanow.euInspektorSamodzielne stanowiska
Nicpoń Barbarab.nicpon@polanow.euInspektorReferat Finansowo - Budżetowy
Olech Agnieszkaa.olech@polanow.euInspektorReferat Finansowo - Budżetowy
Pasieka Katarzynak.pasieka@polanow.euInspektorReferat Finansowo - Budżetowy
Piotrowski Patrykp.piotrowski@polanow.euPomoc administracyjnaReferat Geodezji, Gospodarki Nieruchomościami, Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa
Plucińska Justynaj.plucinska@polanow.euKierownik referatuReferat Geodezji, Gospodarki Nieruchomościami, Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa
Ryzińska Barbarab.ryzinska@polanow.euInspektorReferat Geodezji, Gospodarki Nieruchomościami, Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa
Siewiera Agnieszkaa.siewiera@polanow.euInspektorReferat Pozyskiwania Funduszy i Rozwou
Siwiecka Joanna Martaj.siwiecka@polanow.euKierownik referatuReferat Pozyskiwania Funduszy i Rozwou
Metryczka publikacji
wytworzył(a): Krzysztof Szypulski
data wytworzenia: 2015-04-27
opublikował(a): Krzysztof Szypulski
data publikacji: 2015-04-27 10:20:14
data końcowa publikacji: bezterminowo
aktualizacja:
Krzysztof Szypulski - 2022-01-21 12:00:56
Krzysztof Szypulski - 2022-01-21 12:00:24
Krzysztof Szypulski - 2022-01-21 11:59:12
Krzysztof Szypulski - 2015-05-04 09:36:25
Krzysztof Szypulski - 2015-04-27 11:01:56
Krzysztof Szypulski - 2015-04-27 10:59:41
ilość odsłon/pobrań: 67985